Göbeğin Çözümü Bitter!

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
bitterikolata.jpg

Fazla kilolar dert olmaktan çıktı. Özellikle göbek sorunu çekenlere bitter sütlü çikolata umut oldu. Uzmanlar her gün bitter çikolata yemeyi öneriyor.

Anadolu insanının söylediği "Türk kası" deyimi tarihe karışacak. Genç ve yaşlı, herkesin sorunu haline gelen göbek, mucizevi bitter çikolata tadıyla tanışıyor. Süte karışan bitter çikolata sizi eşsiz bir görüntüye kavuşturabiliyor.

Kopenhag Üniversitesi'nde yapılan bir araştırmada, bitter çikolatanın 400 kalori içerdiği ve böylece doygunluk hissi vererek yağlı, tatlı ve tuzlu gıda isteğini azalttığını ortaya koydu. Bir fincan sıcak bitter çikolata iştahınızı azaltmak için oldukça faydalı olabiliyor. Bitter çikolata ile göbeğinizi eritmede yardımcı olacak diğer gıdalar ise şunlardır:

HAYAT KAYNAĞI "SU"

Özellikle yaz aylarında artan su ihtiyacı tüm mevsim boyunca devam eder. Yeteri ölçüde su tüketilirse vücuttaki zehirli maddeler temizlenir ve tokluk hissi artar. Suyu çok içmek istemeyenler ise pekmez gibi yararlı gıdalar ile tatlandırabilir.

BUZLU NANELİ ÇAY

Bunaltıcı havalarda buzlu nane çayı tercih edilebilir. Nane, midenin daha iyi çalışmasını sağlar ve ****bolizmayı hızlandırır. Midenin yağlı gıdaları hızlıca sindirmesine de yardımcı olur. Bu sayede şişkinliğe karşı da etkilidir.

DESTEK MEYVE KARPUZ

Şekersiz hazırlanan meyve püreleri ve suları zararsızdır. Karpuz, sadece vücudu serinletmekle kalmaz. Aynı zamanda içerdiği besin değerleriyle sağlığınıza da fayda sağlar.

YEŞİL ÇAY

Kanser ve kalp rahatsızlığı riskini azaltmasının yanı sıra yeşil çay zayıflatıcı özelliğiyle bilinir. Oxford Üniversitesi'ne göre ise spordan önce tüketilen yeşil çay yağ yakımını ve sindirimi hızlandırıyor.

LİMONLU SU

Ilık limonlu suyu düzenli içildiğinde zayıflamaya yardımcı olur. İçerisinde bulunan pektin lifi, acıkmayı geciktirir. Mide asidini düzenler.

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
:ko:ko itiraf ediyorum beni pofpoflayın diye ben uydurdum bu diyeti :gul:

Uyanık :kptmya: ama tuhafıma gitti dedim ben mi yanlış biliyom acaba :D kaynakta koymamışın evet bu sen olabilirsin :kendisinspohpohlatmakiçinkonuyaanonimsüsüverenuyanıkbitosmilisinekopannksmilisi: :gulsemmi:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Aaaaaaaa hiçde değil Ben Bitteri yiye yiyeeeeee 10 kilo verdim ya :sevindirikasli::selam:Bitter bu mucizeyi bulduğunda bana dediki Sılam ben böyle bir şey keşfettim gel:cay: sende deniyelim bende onun verdiği diyet listesini uyguladım:interest: mucize 3günde 10 kilo verdim:salla::salla: Bittoşum mütevazi olma canım tamam ben sana dedim erbi kimseye deme benim kilom var bide olmazsa rencide olurum diye:konusmam: ama baktım üstüne geliyolar didim itiraf edeyimde :istebu:Bittoşum bu köhmetin altından kurtulsun:huhuu::huhuu:

:ko:koVaybeeeee bana bakın heleeeee:ko:ko

@bitter_im @nk83 @Aslı Oktay @flamingo

@Fındık Kurdu

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Uyanık :kptmya: ama tuhafıma gitti dedim ben mi yanlış biliyom acaba :D kaynakta koymamışın evet bu sen olabilirsin :kendisinspohpohlatmakiçinkonuyaanonimsüsüverenuyanıkbitosmilisinekopannksmilisi: :gulsemmi:

Aaaaaaaa hiçde değil Ben Bitteri yiye yiyeeeeee 10 kilo verdim ya :sevindirikasli::selam:Bitter bu mucizeyi bulduğunda bana dediki Sılam ben böyle bir şey keşfettim gel:cay: sende deniyelim bende onun verdiği diyet listesini uyguladım:interest: mucize 3günde 10 kilo verdim:salla::salla: Bittoşum mütevazi olma canım tamam ben sana dedim erbi kimseye deme benim kilom var bide olmazsa rencide olurum diye:konusmam: ama baktım üstüne geliyolar didim itiraf edeyimde :istebu:Bittoşum bu köhmetin altından kurtulsun:huhuu::huhuu:

:ko:koVaybeeeee bana bakın heleeeee:ko:ko

@bitter_im @nk83 @Aslı Oktay @flamingo

@Fındık Kurdu

Allah sızı ne etmesın :kptmya:

Öncesi sonrası fotosu istiyoruz o zaman sılam :kahkaha:

Buyrun efem öncesi sonrası :gul:
tumblr_mv0b7pWi9G1rna6xlo1_500.png

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Buyrun efem öncesi sonrası :gul:
tumblr_mv0b7pWi9G1rna6xlo1_500.png

Bittteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer kısım varya bittin sen bittin kıs bu halim ne didim kıs bi diyet listesi hazırlamış tamam sonrada itiraf etmiş ama yinede destek olayım dedim sitenin en ağır üyesi olarak kendimi ortaya attım sende bana bunu yaparsın heeeeee yaktım kısım senin çıranı nerde benim zelzavatım
tabancalar_th_thdwrrm0.gif

tabancalar_th_aFu_GunMonkey.gif

tabancalar_avatar149857103am.gif

tabancalar_4940021.gif

Bukadarı yetmeeeeeeeeezzz daha sinirimi almadım
oQ6AWQ.gif

6h26oh.gif
Al sana bade al sana fincan
6h26oh.gif

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar