Duyuruyu Kapat
Hanimefendi: kadınlara özel bir şekilde sağlık, giyim, beslenme, diyet ve benzeri kısaca her konuda destek veriyor. Türkiye'de tek kaynak olma yolunda hızla ilerleyen Hanimefendi.com, üyeler dışında ziyaretçilere açık yapısıyla da paylaşım mantığının hakkını vermeye çalışıyor. Siz de bunun bir parçası olmak istiyorsanız, hemen ücretsiz kayıt olabilir ve aramıza katılabilirsiniz. Sensiz bir kişi eksiğiz... :)
Duyuruyu Kapat
Instagram 180T
Facebook 10K
Twitter 138T

Göbegim düştü ölüyorum

Konu, 'Algoloji - Ağrıbilim' kısmında Nikimiunuttum tarafından paylaşıldı.

 1. Nikimiunuttum

  Nikimiunuttum Yeni Üye

  Kayıt:
  30 Temmuz 2020
  Mesajlar:
  1
  Beğeniler:
  0
  Hühüüü kızlar merhaba yeni üyeyim şu illet bana buraya üyelik açtırdıya ne diyeyim
  Uzun yıllardır göbek düşmesi denen hastalıkla yerlerde sürüngen bir yılan gibi sürünüyorum 40 kiloya kadar düştüm varmıdır bi çaresi lütfen bilen varmı yada aynısı benim başıma geldi gel bacım sana anlatayım şifanı bul diyenn yokmudur:aglak:
   
 2. nk83

  nk83 Admin + Sitenin Hikaye Yazarı

  Kayıt:
  24 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  64.719
  Beğeniler:
  83.975
  Aramıza hoş geldiniz :)

  Hani böyle anneanneler babaanneler falanca şey falanca şeye iyi gelir derler ya işte benim ancak böyle bir tavsiyem olacak. Genelde böyle bir durumda 5 dakika sol kolun üzerine yan olacak şekilde uzanacaksınız sonra da 5 dakika aynı şeyi sağ kolun üzerine yapacaksınız. Bunun dışında mevzuyla alakalı duyduğum pek bir şey olmadı maalesef.
   
 3. Teyzos

  Teyzos Sitenin Hikaye Yazarı

  Kayıt:
  30 Mayıs 2013
  Mesajlar:
  2.597
  Beğeniler:
  4.015
  Öncelikle hoşgeldin Rabbim şifa versin doktora göründünmü hoş göbek kaçığını drlar anlamaz ya neyse Benden sana tavsiye en kısa zamanda hastaneye git tam bir çekap yaptır neden dersen senin yaşadığını ben rahmetli eşimle yaşadım yıllarca göbek kaçığında usta oldum artık sürekli kusuyor kilo kaybediyordu onca doktora gittik hiç birşey çıkmadı kimi ülser dedi kimi bağırsaklarda sorun var dedi ama Sonuç sıfır en son gittiğimiz dr safra kesesine bakalım birde deyince çekilen ultrasonda karaciğerde yeni doğmuş bebek başı büyüklüğünde patlama aşamasına gelmiş bir kitle tespit edildi Acilen ameliyatla karaciğeri kitle ile birlikte aldılar sonrasında ne kusmaları kaldı ne kilo kaybı o yüzden önce iyice bir dr kontrolünden geç derim ben