Gerdek Gecesi Çarşaf İstiyorlarmış

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840

Bugün çok yakın bir kız arkadaşımla sohbet ettik kız gayet mazlum sessiz sakin birisi öyle ki bu kızı bile çileden çıkarmışlar telefonda nasıl ağlıyor.
Bu sefer kaynana'da değil.
Olay şöyle olmuş.

Kız arkadaşım görümcesi , kendi ablası , annesi , 3 tane kız arkadaşı , ve eltisi mantı yemeye gitmişler.Masada oturuyorlarmış işde düğün dernek derken konuşulmuş düğünüde Şubat ayında kışın olacak malesef .İşte balayı otelini ayarlayalım hemen ben kaplıcayla konuştum demiş görümcesine..İşte duyar duymaz oradan atılmış eltisi.

- Olmaz canım olur mu hiç ilk gün mecbur evde olacaksınız.Adettendir.Çarşaf göstereceksin kaynanamlara felan.Sonrada Kahvaltı hazırlayacaksın geleceğiz hep birlikte.

Tabi böyle duyar duymaz kız ve annesi şok olmuş.
Anneside dayanamamış azarlamış benim kızımın namusunun bekçiliği kimseye kalmamış diye.

Eltide demiş işte bizde öyle yaparlar bilin de.

Görümcede bozulmuş yok öyle birşey ya yenge sana yaptılar mı ki defne yengeme yapsınlar.niye öyle diyorsun ki demiş ortalık karışmış çevredeki insanlar bile duymuş..
Kızın canı bir sıkkın bana anlattı oturduğum yerden ellerim titredi ne boş boğaz insanlar var yahu.:sinirli:

naz79

Daimi Üye
Tepki
2.225
valla büyüklerimiz şöyle der kumaların gemisi yürürmüş eltilerin gemisi yürümezmiş buda öyle olmuş kısacası kıskançlık yapmış eltisi allah yardım etsin

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Ay sormayın ya rezalet kız nasıl utanmış onca insanın içerisinde böyle bir konu açılırmı arkadaşlarına bile mahçup olmuş.

Aşk Sancısı

Daimi Üye
Tepki
2.550
kız peki bırsey dememiş mi orda banada çok ters gelir böyle şeyler çok sinirlendim bak şimdi:kizginasli:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar