Gelinlikli Resimleriniz İle Bir Yarışma Yapmaya Ne Dersiniz?

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
merhaba hanıımefendinin gülleri şahımında onayını alarak yenibir yarışma önerisi sunuyorum sizlere canlarıım kendi gelin resimlerimizle ilgili bir yarışşma yapalım diyorum hem eski günlerimizi yad ederiz hemde eğleniriz desteğinizi esirgemezsiniz değilmi canlarım bu resimler düğğün resimlerimizden olabilir stüdyoda çekilen resimlerimiz olabilir nasııl!fikirlerinizi bekliyorum hanımefendinin gülleri:eek::eek:

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
tabii oda olabilir şşahıım buda güzel bir fikir kendi resimlerimiz yakıınlarıımıızıın resimleriyle olan gelin resimlerimiz çok güzel olur :eek::eek::eek::eek:

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Hayıııııııııııııııııııııırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr,, olaamaaazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz:aglayan:

makinam yok çıldırtmayın beni uleynnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:aglayan::aglayan::aglayan::gitme:

nesrin64

Daimi Üye
Tepki
6.280
Hayıııııııııııııııııııııırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr,, olaamaaazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz:aglayan:

makinam yok çıldırtmayın beni uleynnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:aglayan::aglayan::aglayan::gitme:

fındığım makineyle ne işin var...şimdik çekilmicenki resmi...:dusun::)

gelinlik resmini istiyorlar...-hmm

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
fıındıığğıım web kamerasıı yokmu bilgisyarıınıı ben makinamdaki resimleri eklemeyi öğğreneseye kadar hep web kameramdan çekip ekledim birtanem
nesrin ablacıım o konuda da haklıısıın şşahıım bu yarıışşmayıı misafirler görmese olurmuki beni çok heyecanlandıırmııştıı bu yarıışşma çok güzel resimlerinizin olduğğuna eminim ailemizde veya çevremizdeki yakıınlarıımıızıın resimleriyle çok güzel bir yarıışşma olur bence:dusun::dusun:

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
fıındıığğıım web kamerasıı yokmu bilgisyarıınıı ben makinamdaki resimleri eklemeyi öğğreneseye kadar hep web kameramdan çekip ekledim birtanem
nesrin ablacıım o konuda da haklıısıın şşahıım bu yarıışşmayıı misafirler görmese olurmuki beni çok heyecanlandıırmııştıı bu yarıışşma çok güzel resimlerinizin olduğğuna eminim ailemizde veya çevremizdeki yakıınlarıımıızıın resimleriyle çok güzel bir yarıışşma olur bence:dusun::dusun:

Canım var ama nasıl çekildiğini bilmiyorum ki

hem resmin tamamını alır mı ki:dusun:

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Canım var ama nasıl çekildiğini bilmiyorum ki

hem resmin tamamını alır mı ki:dusun:

alııyo birtanem pc ndeki usb video aygııtıınıı tııkla web cam açıılııyo zaten sonra resmi çek ondan sonrada resmi pc ye kaydet ben uzun süre hep böyle yaptıım incimin yarıışşmalarıına hep böyle katııldıım ah incim az kahrıımıı çekmedi canıım benim:eek:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Ben varım; ama gelinliğimden herkes tanır ki beni:gitme::gitme::gitme:

BıCıR_kıS

Moderatör
Moderatör
Tepki
1.276
evet güzel bi fikir giyin gelinliklerinizi bende göreyim fıldır fıldır gelinlik bakıyorum kendime bu aralar vitrinler net siteleri kafayı yedim nişanlım gülüyor bana :gul:

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
alııyo birtanem pc ndeki usb video aygııtıınıı tııkla web cam açıılııyo zaten sonra resmi çek ondan sonrada resmi pc ye kaydet ben uzun süre hep böyle yaptıım incimin yarıışşmalarıına hep böyle katııldıım ah incim az kahrıımıı çekmedi canıım benim:eek:

canım bendeki yazıalr ingilizce, nası yapıcam

valla süper olur

ne zamandır siteye hiçbişey ekleyemiyorum,yarışmalara katılamıyorum

sılam duacın olurum bacım sen bu işi hallet

ne dilersen dile benden:eek:

melek25

Daimi Üye
Tepki
1.542
evet süper bir yarışma bence de ama yüzlerimiz açık olsun bence saçımız makyajımız falan da gözüksün ,albüm bölümünde gizli olabilir

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
canım bendeki yazıalr ingilizce, nası yapıcam

valla süper olur

ne zamandır siteye hiçbişey ekleyemiyorum,yarışmalara katılamıyorum

sılam duacın olurum bacım sen bu işi hallet

ne dilersen dile benden:eek:

canımcım bendeki türkçe ama şöyle anlatayım balım şimdi usb video aygıtını tıklıyosunen üstte kamera görevleri yazıyo hemen altında yeni resim al yazısı var çekeceğin resmi kamerayla görüntüle daha sonra yeni resim alı tıkla resimi çek daha sonra çektiğin resmin üzerini tıkla altta küçük nesneler görünücek ensonda soru işareti görünüyo onun yanındaki değil ötekine tıkla resmi kopyalayı tıklamış oluyosun direkt olarak bilgisayarında ki resimlerine gelmiş oluyosun burda kendine yeni bir dosya yap ben yeni klasör adında yapmıştım dosya adını yazdıktan sonra dosya adının altında kaydet kutucuğunu tıkla resim kaydolmuş oluyo daha sonra resim ekleme sitesinden resimlerine gir dosyanı bul resmi ekle birtanem hepsi bu yazılınca zor gibi görünüyo ama çok kolay balım kolay gelsin takıldığın yerlerde sor yardımcı olurum birtanem:eek:

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Canım dün gece netten araştırıp buldum

siteyede ekledim nasıl yapıldığını çok daha kolay o yol

hala kameradan çekiyosan resim bi dene istersen-ayse

bilgisayar teknikdestek bölümünde

çok teşekkürler ilgin için:eek:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar