Gelinler neden sevilmez?

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Gelinler neden sevilmez?

536746925859f5e40e060de0

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Hee valla her gelin kaynana olur her kaynanada zamanında gelin olmuştur bunu unutmamak gerek diye düşünüyorum
ben çektim oda çeksin vs. gibi düşüncelerle bocalarsan olmaz :hihh:

Simge_01

Daimi Üye
Tepki
418
Gelinler neden sevilmesin anlamadım gitti toplumca hep aynı olgu acaba herkesdemi vardır bu sevilmeme olayı.Akıllı bir kayınvalide oğlunu kaybetmek istemiyorsa gelininide aynı ölçüde sevmelidir der anneciğim.Aynı durum aslında damatlar içinde geçerli :) Canını seven cananınıda sevmelidir bu benim fikrim :)

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Geline gelin gözüyle bakılırsa naparsa yapsın ''gelin degilmi işte'' derler :utan:
Ama gelin deilde evladı gibi görse böyle olmaz gelin lafı bi kere çok itici gelinim vs.. denmesi mesafe yaratır gelin ''anne'' diyorsa kaynana niye ''kızım'' diyemiyor ortam içindede - aaa buda benim ''gelin'' diyerek savıştırıyor. Eehh bunu duyan gelin ne oluyor orda susuyor eve gelince patlıyor :D :D bunlarda çok önemli mevzular başlarda sorun olmayabiliyor ama ilerde biriktikce sorun oluyor ne yazıkkı :utan:

Tepki
68
Benim kayınvalıdem,kendi kızlarına bile içten,sıcak davranmaz.kızım dediğini çook nadir işittim. O yüzden evladalrına böyle soğuk olan bi ana,gelinlerini pışpışlıcak hali yok ya. :/ :kizginasli:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Öyle demeyin be benimki beni yere göge koyamıcak :gul:
görürsünüz :kahkaha:

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
Gelin&Kaynanayı Kaynana&Gelini önyargılar yüzünden sevmez çünkü o hisle daha baştan ne oldu ne etti demeden birbirleri ile savaşa girmeye çalışırlar ama istisnalarda vardır tabi :findikim:

Aşk Sancısı sözüm sana ben 3 kere görümce olmuş biri olaraktan o lafı genele yaydırtttmaam ben kardeş gibi davrandım annemde hep kızları gibi davrandı :utan:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Gelin&Kaynanayı Kaynana&Gelini önyargılar yüzünden sevmez çünkü o hisle daha baştan ne oldu ne etti demeden birbirleri ile savaşa girmeye çalışırlar ama istisnalarda vardır tabi :findikim:

@Aşk Sancısı sözüm sana ben 3 kere görümce olmuş biri olaraktan o lafı genele yaydırtttmaam ben kardeş gibi davrandım annemde hep kızları gibi davrandı :utan:

:hihi: 3 kere görümce oldunda birini bana niye virmedin bacım ya :gul:
aşkolsun :nazo: bi nane olmaycammı ben senle :D ne elti olabiliyok ne gelin görümce bu gidişle hısım falan olcaz ama bişey olcaz inşallah :nazo: dört gözle bekliyom :gul:

Tepki
14
oğullarını ellerinden alıyoruz yaa o yüzden sevilmiyoruz. Halbu ki gelinler kaynanalara en güzel hediyeyi verecek kişilerdir torunlarını yani.

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
:hihi: 3 kere görümce oldunda birini bana niye virmedin bacım ya :gul:
aşkolsun :nazo: bi nane olmaycammı ben senle :D ne elti olabiliyok ne gelin görümce bu gidişle hısım falan olcaz ama bişey olcaz inşallah :nazo: dört gözle bekliyom :gul:

Ben bunu niye şimdi gördüm ya :ko şuraya bir yere yazıyom biz seninle dünür olacağız nk dediydi dersiniz

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar