Gebelikte göbeğindeki kılları alan varmı?

OP
gülbin

gülbin

Daimi Üye
Tepki
2.180
önceden yoktu canım daa gittikçe çoğalıyor sanki..daha fazlalaşırsa doktora bile açamıcam göbeğimi:D

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Bende olmamisti canim ama simdi alirsan belki bir daha kurtulamazsin. Doktoruna danis bir kere. :eek:

OP
gülbin

gülbin

Daimi Üye
Tepki
2.180
haklısın canım en iyisi bir sorayım..doktora sormadan bişey yapmayım..ilgin için teşekkür ederim:)

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
kızlar 22. haftamdayım ve benim göbeğimde kıllar çıkmaya başladı..alsam zararı olurmu acaba...bir de bebişe zarar vermeden nasıl alabilirim..aranızda alan varmı?

Gülbişim en son ağdacım ile görüştüğümde.
Benim gibi bir çok gebe arkadaşın göbüşündeki kılları ağda ile aldığını söyledi.
Eğer seni aşırı derecede rahatsı etmiyorsa alma derim.
Ama benim tüylerim baya kararmış olduğu için ben aldırdım,herhangi bir problemde yaşamadım.
İlk gebeliğime göre bu gebeliğimde tüylerimde azalma olurken göbüşümdeki tüylerin neden bu kadar karardığını anlayamadım.
İlk gebeliğimde ben ağda ile aldırmadım yakmıştım çakmak ile.Ama sen bilirsin yinede birtanem.

OP
gülbin

gülbin

Daimi Üye
Tepki
2.180
ağda ile nasıl alabiliyorlar ki:sok cild zaten geriliyor ağda kanatmazmı yaa:dertli:
ama yakmak olabilir..üstten üstten az az tütsülersin tavuk gibi
bunu deneyebilirim..bi doktorada danışayım da:D

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
ağda ile nasıl alabiliyorlar ki:sok cild zaten geriliyor ağda kanatmazmı yaa:dertli:
ama yakmak olabilir..üstten üstten az az tütsülersin tavuk gibi
bunu deneyebilirim..bi doktorada danışayım da:D

Söylediğin gibi göbek gerildiği için hiç acı hissetmedim ben.Tabi bu cildden cilde değişiklik gösterebilir.
Ben tavuk tüyünü tüyer gibi göbek tüylerimi yakmıştım valla:cokkomik:
Sen yinede için rahat edicekse doktoruna danışabilirsin birtanem-ayse

OP
gülbin

gülbin

Daimi Üye
Tepki
2.180
öyle yapayım canım ..yakmak hiç aklıma gelmemişti..sağol canım valla iyi oldu bu:D

ecrinn

Yeni Üye
Tepki
6
o kıllanma olabiliyor arkadaşlar bendede olmuştu ilk aylarda tek tek çogalmaya başlamıştı ve bu beni rahatsız ediyodu doktoruma sordugumda kullanılan jelin böyle bir etkisinin oldugunu söyledi ve zamanla dökülür merak etme demişti yani karnımıza sürülen jeldenmiş yan

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Bazı hamile bayanlarda bu sorun oluyor gerçekten.Bende olmamıştı çok şükür ama arkadaşlarımda olanlar vardı ve çoğunun doğumdan sonra dökülmüştü.

füreyya

Daimi Üye
Tepki
2.323
doğumdan sonra dökülüyorsa almaya ne gerek var. bebeği rahatsız etmezdim ben olsam.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar