Duyuruyu Kapat
Hanimefendi: kadınlara özel bir şekilde sağlık, giyim, beslenme, diyet ve benzeri kısaca her konuda destek veriyor. Türkiye'de tek kaynak olma yolunda hızla ilerleyen Hanimefendi.com, üyeler dışında ziyaretçilere açık yapısıyla da paylaşım mantığının hakkını vermeye çalışıyor. Siz de bunun bir parçası olmak istiyorsanız, hemen ücretsiz kayıt olabilir ve aramıza katılabilirsiniz. Sensiz bir kişi eksiğiz... :)
Duyuruyu Kapat
Instagram 180T
Facebook 10K
Twitter 138T

Galiba Büyüyoruz..

Konu, 'Aşk mektupları' kısmında bitter_im tarafından paylaşıldı.

 1. bitter_im

  bitter_im Admin

  Kayıt:
  3 Aralık 2009
  Mesajlar:
  63.751
  Beğeniler:
  52.284
  [​IMG]
  Galiba büyüyoruz...
  Eskittiğimiz ümitlerimiz ve belki de şu an aklımıza gelmeyen hayallerimiz vardı. İkimizde herkes gibi hayal eder ve umutlarımızla ayakta dururduk.

  [​IMG]
  Yanımızda başımızı yaslayacak güvenilir bir omuz bulabiliyorduk. ama artık her şey eskide kaldı. Ne senin nede benim geçmişte kalan ve umutlarımızı karşılayacak bir omzumuz kalmadı. biz artık sadece iki kişiyiz ve yaşadığımız sadece iki kişilik bir yalnızlık oldu. Gerçekler acı olduğu kadar geçici çünkü hayatımızdaki gerçekleri zaman zaman gerçek olmayan hayallerle kurduk ve düşledik. Bazen bende kabullenmiyorum yaşadıklarımı, sevgilerimi, üzüntülerimi kısacası yaşadığım tüm hayal kırıklıklarını. çünkü benim hayatımı zorlaştırdılar ve belkide hayatımı yaşanır kıldılar ama hayat bazen yaşamaya değer olamayabiliyor.

  [​IMG]

  Hiç ölmek istemedim. ama ölüm şimdi olduğu kadar anlamlı gelmedi bana daha önce. Ölüm anlamını ölmeme duygusunda gizledi. belkide hayatımda hiç yaşayamadığım ve hep yaşamak istediğim sevgiyi gizledi bütün anlamsızlığında.
  BİLMİYORUM.. sevilmek, hemde deli gibi sevilmek nasıl bir şey BİLMİYORUM. Belkide çok sevildim, belkide ben bunun farkına varamadım ama ne olursa olsun ben sevilmedim diyebiliyorsam karşıma çıkan sevgilerin hiç biri hiçbir şeyden öteye geçememişlerdir. Sen BENİ SEVİYOR diyebiliyorsun belkide. yada buna inanmak istediğin için inanıyorsundur.

  [​IMG]
  Ben sana seni seviyorum dediğimde benim sevgim sadece senin hissettiğin kadardır. bunu biliyorum ama hep daha fazlasını hissettirebilmek istedim sana. Sen benim seni sevdiğim kadar sevgilimsin yada benim gördüğüm kadar güzel olabilirsin.
  YANSIMALAR.. bir aynanın verdiği mutluluğu düşünüyorum. çünkü bugün aynaya baktım ve sevgimi görmeye çalıştım; tabiki göremedim çünkü ben senin gördüğün kadar insan ve senin kabul ettiğin kadar sevgiliyim. sana sevgimi anlatmak yada göstermek inan hiç ama hiç zor değil hayatımda. Bana inanmak istediğini biliyorum ve bana ??gerçekten mi??? sorusunu her sorduğunda ben ??en az senin kadar gerçek?? yanıtını veriyordum; çünkü biliyordum ancak aynaya baktığın zaman sevgimi görebileceksin ve sadece hissettiğin kadar benim olabileceksin. Bana ait olduğunu ancak kendine inandığın zaman anlayacaksın yada inandığın her neyse o seni bana getirecektir.
  Zor dönemler geçiriyoruz ikimizde.

  [​IMG]
  Hayatın getirdikleriyle uğraşmaktan hayatı yaşamaya fırsat bulamaz olduk. Ama şunu bilmeni isterim ben daha kötülerini de yaşadım hemde defalarca. ama biliyorum her şey düzelmek için, kendini yani bulman gereken benliğini bekliyor. Sen kendini bulduğun an yada kendini anladığında her şey bitmiş olacak yada her şeyi bitirebileceksin.
  Sadece yap sadece aynaya bak ve kendine sor mutluluk nerde_?? Aslında mutluluk çok yakında hiçbir zaman hiçbir insana uzak olmadı mutluluk o hep yamacımızda oldu ama biz onu göremedik.

  [​IMG]
  Belkide kaçtık mutlu olmaktan yada üzüntülerimiz daha fazla oldu mutluluklarımızdan ama şunu hiçbir zaman unutmamak lazım ??BİZ ANCAK ÜZÜLDÜĞÜMÜZ KADAR MUTLU OLABİLİRİZ?? eğer hiç üzülmesek mutlu olabilirmiydik bilmiyorum. yada bir şeylerin bedelini ödemeseydik buralara kadar gelebilir miydik_? HAYIR
  Yansımalar o kadar çok ve basitki hayatımızda, bunları ancak dikkat ettiğimizde görebiliriz. Sabah kalktığında aynada gördüğün yüzden yada ??günaydın?? sözcüğünün ardından gelen cevaptan daha güzeli var mıdır_?
  Bazen sevmenin nedenini anlayamazsın yada anlaman için hep bir daha bakman gerekir. Ama bakacağın tek yer karşındakinin yüzü değil; belkide iki adım ötedeki minicik bir aynada gizlidir.

  [​IMG]
  Sen sen olduğun sürece ben benim. yada sevgimi ne kadar görebiliyorsan seni o kadar seviyorum daha fazlasını söylemeye çalışmanın bir anlamı yok çünkü sevgi SADECE GÖREBİLDİĞİN KADARDIR. Sevgi gösterilmez sadece baktığın bir yerde gizlenmiştir o kadar .sen bakmasını bilirsen görebilirsin.-


  [​IMG]
   
  Fistikzade bunu beğendi.
 2. Fistikzade

  Fistikzade Daimi Üye

  Kayıt:
  23 Kasım 2018
  Mesajlar:
  315
  Beğeniler:
  336
  Ben goruyorum:)
   
  mügü bunu beğendi.
 3. reyreyo

  reyreyo Üye

  Kayıt:
  12 Mart 2019
  Mesajlar:
  97
  Beğeniler:
  33
  çok güzel hepsi duygulandım çogunda
   
  bitter_im ve mügü bunu beğendi.