Flaş Flaş kedijik'in Farmwille'deki Bahçesini Buldum

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395

r2q34y.jpg

Soldaki amcayı ben tanıyamadım,ya siz:uyku:
Eniştemizmi acep?:sigara:

Gülümse

Daimi Üye
Tepki
7.105
Şahmaran.;215623' Alıntı:
Amanin ne ettim ben ablam:gitme:

İşte kedijikin tarlası :sigara: yalan yok kendide itiraf etti,öküzlerin kendisine ait olduğunu:gul:

Biliyom ablam sen rahat ol gece gündüz o danaları besliycem diye tarla kuşu oldu çifciler birliğinde satarken bir pazarlık yapıyor görme :gul::gul:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Amanin ne ettim ben ablam:gitme:

İşte kedijikin tarlası :sigara: yalan yok kendide itiraf etti,öküzlerin kendisine ait olduğunu:gul:

Biliyom ablam sen rahat ol gece gündüz o danaları besliycem diye tarla kuşu oldu çifciler birliğinde satarken bir pazarlık yapıyor görme :gul::gul:

:sok Vay ablam birde pazarlık yapıyor demek.
Ben diyorum bu kadın başka bir kadın.
Ona soracaksın bu kaç para diye,alırkenmi,satarkenmi diye bir Kayserili edası ile cevap verir,ben çözdüm artık kedijiği:cak:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
allah sizi iyimi bende hemen damladım tarlasını görmek için kedimin çokda güzelmiş ama tarlası kıs şahmaran nasılda buldun ki resmini tarlasının çok iyi saklıyo diye biliyodum ben ya:gul::gul::gul:

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
pişt kedijik tarlalarını satın alıp sana hedıye edebılrım
suıtte bır gece ıle

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Allah sızı bıldıgı gıbı etsın manyaq hatunlar sızzzzzz:sigara:

Durun hele yarın sıze tarlamın kare kare resımlerını eklıyım de oyle ıkı okuz satıpda köse olmak mıymıs yoksa satacak olsam daha nelerım var bı gorun :hihh:

Gece gece guluyorum ama kotu kotu bakıslar altındayım aabbaauuuvvvvv o tarlaya gomecek sanırsam burdakı benı:gul:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar