Fikirlerinize Ihtiyaçım Var.

tatlıpozan

Daimi Üye
Tepki
3.215
canım seni cesaterinden dolayı kutlayayımmı yoksa kızayımmı bu ne cesaret ya kendi adına kredi çekmişsin insanlar yıllarca tanıdıkları dostalarına bile kefil olmazken ne diyim sana bilmiyorumki borçlarının olması onu haklı duruma getirmez herkesin borcu var yıllarca evli olanların bile ki onlar bile bence böylle tepki vermezken siz daha cicim ayları diyim ben yeni tanışmışken bu denli tartışmalar açıkçası beni rahatsız etti bide evlendiğiniz zamanı hiç düşünemiyorum çok iyi düşün canım iyice tanı derim ben

Canım be de başından beri okudum.Niha ya çok hak verdim.Bence çılgınca bir cesaret kredi çekmek..Allah sonunu hayır etsin ama erkek arkadaşın annenin sözlerine şimdiden alınıp erkeklik gururuna getirdiyse konuyu sanırım zor günler seni bekliyor.
Çünkü çok alıngan sanırım.
Bizler sevince çok duygusal davranıyoruz ama 3 ay bir insanı tanımak için çok az bir süre.
Biraz daha tanımaya çalış tavsiyem.:eek:

OP
MERVE&MERVE
Tepki
7
Canım be de başından beri okudum.Niha ya çok hak verdim.Bence çılgınca bir cesaret kredi çekmek..Allah sonunu hayır etsin ama erkek arkadaşın annenin sözlerine şimdiden alınıp erkeklik gururuna getirdiyse konuyu sanırım zor günler seni bekliyor.
Çünkü çok alıngan sanırım.
Bizler sevince çok duygusal davranıyoruz ama 3 ay bir insanı tanımak için çok az bir süre.
Biraz daha tanımaya çalış tavsiyem.:eek:

EVET KESİNLİKLE KATILIYORUM KENDİMİ DİNLEMEK İSTİYORUM GERÇEKTEN BENİMDE ZAMANA İHTİYAÇIM VAR SANIRIM .DEDİĞİN GİBİDE BİR AZCIK ALINGAN BİR İNSAN GALİBA İNSAN SEVDİĞİ ZAMAN DERLER GÖZÜNMÜ BAGLANDI DİYE GALİBA ÖYLE OLDU AMA ONSUZ OLAMAM DİYEDE BİR ŞEY YOK.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar