Fatmagül'ün internet sitesine tecavüz!

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
Fatmagül'ün internet sitesine tecavüz!

Kanal D'nin resmi sitesi şoke eden bir hacker saldırısına uğradı, nedeni de Fatmagül...

557251_detay.jpg

Kanal D'nin, tecavüz sahnesi ile olay yaratan dizisi "Fatmagül'ün suçu ne?" sanal alemde hacker saldırısına uğradı.

gazeteciler.com'un haberine göre, "Türk Hacker Federasyonu" adlı bir grup Kanal D'nin resmi sitesinde DİZİ kategorisini hacledi. Siteye TÜRK MİLLETİNİN SUÇU NE? başlıklı bir protesto yazısı konuldu.

Protesto yazısında şu ifadeler yer aldı;

"Önce Yaprak Dökümü'yle araladınız kapıyı. Sonra ilk golü Aşk-ı Memnû'yla attınız Türk Milleti'ne. Sonra cezâ sahasına tekrar girdiniz ve "Fatmagül'ün Suçu Ne" diye sorup, topu ağlara yolladınız. Şimdi de Türkan'la milleti gol yağmuruna tutmaya çalışıyorsunuz.

Bu yaptığınız düpedüz "reyting vurdumduymazlığı".. Milletimizi saf yerine koymaya çalışmayın! Herkes neyin ne olduğunu iyi biliyor! Sırf "tutulsun da ne olursa olsun" mantığıyla toplum ahlâkını para uğruna hiçe sayan Kanal D ve diğer yayın kollarını protesto ediyoruz! Hele de bunu çocukların televizyon başında olduğu bir saatte yayına koymak, ne kadar da bilinçsizce bir eylemdir! Dün akşamki Kanal D Ana Haber Bülteni'nde bir haber başlığı vardı, "Bize yakışan bu mu?" diye..

Şimdi biz de Kanal D'ye soruyoruz:

"Size yakışan bu mu? Yayınlarınızın bu kadar ahlâksızlık içermesi hoşunuza gidiyor mu? Geceleri gerçekten de rahat uyuyabiliyor musunuz?" Cevâbınız EVET ise sizin için söylenecek bir sözün kalmadığını belirtmeliyim..

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Aynen, o zaman toplum olarak hiç TV izlemeyelim; çünkü haberlerde psikopatça şeyler yayınlıyorlar, sonra gazetelerde. Ayrıca artık kaç sezondur devam ettiğini bilmediğim saçmalık abidesi dizi Kurtlar Vadisi'ne aynı şey yapılsın :kahve:

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
aynen öyle arina....o zaman gazetelerdeki haberleri de boykot etsinler boykot edince bu gerçekler değişecekse bizde edelim görmezden gelince yok oluyosa bişeyler ben gözümü kapatmaya razıyım:findikim:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Keşke herşey o kadar kolay olsa, devletin zaten başka işi yokmuş gibi dizilerle uğraşsın. Herşey madem bu kadar batıyor, idamı geri getirsinler. Değil mi yani?

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
Keşke herşey o kadar kolay olsa, devletin zaten başka işi yokmuş gibi dizilerle uğraşsın. Herşey madem bu kadar batıyor, idamı geri getirsinler. Değil mi yani?

he valla...ben senarist olsem bu fatmagüle tecavüz edenlere idam cezası verirdim devlette belki ordan özenip idam cezasını çıkartırdı madem o kadar özendirici bi dizi:kptmya:

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Resmen sacmalamislar, bir tane diziyi bu kadar abartmalari sacmaliktan öte birsey degil. Ben seyrediyorum hicte kötü örnek olmuyor. Senin ordan aldigin mesaja bagli. Kafan ona calisiyorsa yapacak birsey yok.

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
cok abrtmislar cok-kizgin
yasayinca iyi de izliyincemi kötü:alsana:

suzan_78

Daimi Üye
Tepki
721
bencede abartılmış bir eleştiri olmuş yaa bide fatmagüle gelene kadar neler neler var arinacım sende bahsetmişsin kurtlar vadisi mesela kanal kanal geziyor silah sesinden başka bir şey duymak ne mümkün bana görede saçma sapan bir dizi bir bölüm bile başından sonuna izlemeye tahammül edemem oda aynı saatlerde yayınlanmıyormu sanki bu dizinin kötü örnek olduğunu savunanlar gerçek hayattaki fatmagüllerinde onlara bakılan bakış açısını sorgulasınlar bir hayatın nasıl mahvedildiğini görsünler böyle insanlık dışı bir olaya kim özeniryaa hasta ruhlu insanlardan başka o zaman gözümüzü kapatalım tv izlemeyelim gazete okumayalım ilgisiz duyarsız bir millet olalım

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar