Farzet ki "O" burayı okuyacak... Neler yazmak istersin?

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
Aslında genelde bakardıda bugün niye öyle yaptı anlamadım,gözümü açamıyorum deyip deyip durdu:sinirli:

benımkı de bakıyor sagolsun ama cok ıhtıyacım olup ıkı ayagım bır pabuca sıgdıgı gın onun da bır seyı oluyor ya saatlerce tel gorusmesı olur ya bır yere gıtmek zorunda kalır :kizginasli:

Ahraz

Daimi Üye
Tepki
2.294
Kaldı işte;
Çayımız bardakta...
Çocukluğumuz sokaklarda...
Mutluluğumuz kursağımızda...
Sevdiklerimiz uzaklarda...
Gülüşlerimiz fotoğraflarda...:eller::dusun::kahve:

Ahraz

Daimi Üye
Tepki
2.294
Farzetmediğim kişiler okuyor burayı sürekli ne iş yaa:eek:ky: :deli: şikayetçiyim:protesto:

catpat

Aktif Üye
Tepki
162
seni çok seviyorum iyisiyle kötüsüyle 3 yılı devirdik tartışmalarımızda çok oldu güzel günlerimizde ama ikimizdede en sevdiğim huy tartışmadan sonra saatlerce küs kalmamak sen yada ben bi şekilde gönül alıyoruz.Onun dışında hayatıma girdiğinden beri çok şey değişti biliyorum sende bana tutundun benimle toparlandın Allahım inşallah bu sevgi bu heyecan böyle kalır saygı bozmayalım yeter...seni çok seviyorum Ömrümmm

Tepki
45
çok gıcıksın o kadar gıcıksın ki bazen sana şiddet uygulamak istiyorum Allahtan uzağımdasın. ama çokta tatlısın bu arada seni seviyorum şapşal hemde çok kocaman. iyi ki varsın :ask: acıktım kumru yemeye gidelim mi :gidiyom:

Güℓümse

Daimi Üye
Tepki
477
Hiç ayrılmayalımmmmkiiiii..:ask:

Bende, yerin bâki...
Ömrüm, varlığına denk!
‘‘Kalbe giren, kabre girene dek!’’

Teyzos

Sitenin Hikaye Yazarı
Moderatör
Tepki
5.771
Ahh be oğlum nolur olan oldu bu saaten sonra annemi daha fazla üzmenin manası yok diyebilsen nolur ablanı affedebilsen bende iki evladımı iki yanıma alsam yine gururla başım dik dolansam belki bebeğin hatırına affeder dedim ama nafile onu da gözardı ediyorsun nolacak halimiz be annem he nolacak söyle daha ne kadar dayanabilirim sence bu duruma yoruldum be oğlum inan cok yoruldum :aglayan:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar