Evli Bir Bayan Neden Nete Takılırmış?

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Ne yani ben evliyim şimdi nette vakit geçiremiyecekmişim-zebani
Ben evet bir bayanım ama nereye takıldığım zaten belli,nerelere girip çıktığım belli-zebani
İnsan önce aynaya bakmalı,kendisini görmeli,ölçmeli,tartmalı-zebani
Sana yanlış geliyorsa senin ne işin var kardeşim o halde burada Allah Allah ya..
Çok kızdım ne demek evli bir bayan nete sanal aleme takılamazmış,sanane..
Ben kendimi biliyorum,ben ne yaptığımı biliyorum..-zebani

__asli__

Daimi Üye
Tepki
448
evet canim bu durumdan o kadar sikayetciyimki inanamassin o kadar kez basima geldi bu sorular...
biktirdilar beni cnm..nerdeyse neti birakacak dereceye getiriyorlar insani..bu kadarda olmaz..

anlamadigim yani evli hic bir bayan takilamazmi nete,,ne var onda ..insan kendini bildikten sonra..dogruyu yanlisi gördükten sonra neden yani takilmasin..

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
evet canim bu durumdan o kadar sikayetciyimki inanamassin o kadar kez basima geldi bu sorular...
biktirdilar beni cnm..nerdeyse neti birakacak dereceye getiriyorlar insani..bu kadarda olmaz..

anlamadigim yani evli hic bir bayan takilamazmi nete,,ne var onda ..insan kendini bildikten sonra..dogruyu yanlisi gördükten sonra neden yani takilmasin..

Zaten amaç burada sırf sinir etmek,hayatı zından etmek değilmi
Bırak takmayacaksın,o kişiliksiz insanları
Biraz ağır oldu ama ne hakla sen kimsinde bana bu şekilde konuşursun-zebani
Hayatta en hazetmediğim insan türüdür inan
Başkasına yakışırmada bulunur,ama kendi yaptıklarını asla görmezler..-zebani
Böyle düşünen insanlar ileride kim bilir ne yakıştırmada bulunurlar,böyleleri ile ne konuşurum,nede muhattap olurum..
Sen yoluna ben yoluma hadi kardeşim hadi hadiiii-zebani

sementha

Daimi Üye
Tepki
3.398
başlarda benim eşimde takılırdı bana açıkça demezdi ama rahatsız olurdu biliyorum ama zamanla alıştı sonuçta beni tanıyor ve ne yapıp yapmıyacağımdan emin ben nekadar one güveniyorsam oda bana güvenmek zorunda...

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
başlarda benim eşimde takılırdı bana açıkça demezdi ama rahatsız olurdu biliyorum ama zamanla alıştı sonuçta beni tanıyor ve ne yapıp yapmıyacağımdan emin ben nekadar one güveniyorsam oda bana güvenmek zorunda...

sementha burada söz konusu olan eşler değil canım..Tabi onlarıda ikna edebilmek bazen zor oluyor..
Bazı kendini bilmez densizler -kizginbu şekilde konuşuyor hemde kendileri nete takılıyor düşünebiliyormusun..Traji komik geliyor,sana yanlış geliyorsa senin ne işin var nette sanal alemde yani..Dün gece çok kızmıştım şimdide gülüyorum yani hallerine:D

sementha

Daimi Üye
Tepki
3.398
evet onlarıda hiç sorma canım kendilerine hak olurken başkalarını kınamaya çalışan değişik türden insanlar..ama ben hiç önemsemiyorum böyle tipleri dedikleri kulağımdan girip çıkar ....

chatlack

Daimi Üye
Tepki
807
Bence de insan kendini biliyorsa netin ne yanlış lığı olabilir.Hem neti yanlış yapanlar kimler yine insanlar bu yüzden böyle kişiler de çıkacaktır.Yanlış olan siteler kadar doğru siteler de var.Kimse zor la kimseyi bu sitelere sokmuyorlar.Herkez kendinden sorumlu kimse kimseye karışamaz.

leyla

Daimi Üye
Tepki
1.292
Hayatımıza başkalarının ne dediğine göre yön veremeyiz..Doğruyu insanın kendisinden başkası bilemez..Herkesin doğrusu kendine..Boş veriiiin..-kizgin-zebani

Tepki
8.216
canım bırı bişeymi dedi bu kadar sınırlenmişsin:confused: evli bayanın nete girmeye hakkı yokmuymuş:confused: kim soyluyor bu saçmalığı çok merak ettim doğrusu:confused: zaten evlı bekar farketmez hep bayanlara o ayıp su ayıp sunu yapma bunu yapma dıyen gereksız zıhnıyetler hep ortalıkta var maalesef... evlı bır bayan netede girer tv de ızler gezmeyede gider kıme ne bunun nesi kotu bişey ki:confused:

tatlıpozan

Daimi Üye
Tepki
3.215
evli bir bayan neyi yapar neyi yapamaz onlara mı soralım yani. o zaman herkes kendini düzeltsin burası öyle sıradan bir yer değil ki burda hanımefendiler var.başkalarıyla karıştırmasınlar.önce kendi dolaştıkları yerlere baksın herkes.kimse hayatımızı kontrol edemez.doğruyu hanımlar bilir zaten.o kadar.

tatlıpozan

Daimi Üye
Tepki
3.215
Yalnız her konuda olduğu gibi aşırıya kaçmamalı.Hayatta her konuda abartmak iyi değil.Ben takılırım nete ve uygun olan her yere ama dün abarttım nette çok kalmışım saati de yanlış kurdum eşim sayemde işe geç gitti.Kıyamam ona benim yüzümden zor durumda kaldı..Özgürlük güzel ama abartmamalı..Yine de nete takılmaya devammm

niha55

Daimi Üye
Tepki
1.156
Zaten hep böyle düşünen insanlar yüzünden değilmidir kadınların bu halleri ezilmelri güvensizlikleri hep böyle düşünüp sürekli kafalrımıza soktukları için kendilerini yetişrememeleri genç olur evinde hanım hanım oturup tabiri biraz kaba olacak ama,koca bekler,sonra evlenir evinin kadını olur kocasına hizmet eder çocuk doğurur bakar ama asla değeri olmaz neden çünkü bunlar görevdir zaten yapmak zorundadır işte bu akıllı geçinip akıllsız insanlar yüzünden kadınlar bu kadar sahipsizler .Valla netede bağlanırız dünyayada açılırız gerekirse bırakın dünyayı, uzayı bile feth ederizzz biz ... ay nasıl sinirlendim yaaa

Tepki
40
Bak bende cok sinirlendim simdi ne oluyoruz yaaaa.Aloooo kacinci asirdayizz kadinin nereye girip cikacagi belli cok sükürdee iski ordan ciktiktan sonra yüzüne bakacak olanlara verilecek cevapta bunu bilip öyle girip cikmali bence daha iyi olur kanimca,öyle saniyorum kesin kesin öyle:)

Tepki
14
evet arkadaşlar benim çevremdede böyle sanki nete koca aramaya çıkılıyormuş gibi ya belki öyleleride var ama herkese yüklenmezki canım.teknolojiyi iyi amaçla kullanırsan iyi olur kötü amaçla kulanırsan kötü olur nası tv de her kanalı her programı seyretmiyorsak burdada kişiye bağlı ister temiz kullanır isterrrrrr?

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar