Evli bayanlar, mutluluğun sırrı ne?

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
tabi sevgi saygı sadakat evliliğin temeli sonrasında eşlerin birbirine ilgi göstermesi anlayışlı olması ve çok büyük bi geçim sıkıntısı çekmemek geliyor bence

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Mutluluğun sırrı o sinirliyken sen susacaksın duymazdan geleceksin

Sen sinirliyken o susacak duymadan gelecek-ayse

Maddi sıkıntıların olmaması,anlayış,hoşgörü ve sevgi de var tabi-ayse

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
maddi durum da çok önemli dimi fındığım ne kadar aşık olsan da samanlık seyran olmuyor bu devirde malesef:dertli:

ümitsiz vaka

Aktif Üye
Tepki
59
olurmu canim oyle sey,,,,,evli olup mutlu olan yokmu,bizimde her gunumuz bayram seyran gibi gecmiyo ama mutluyum cok sukur,birazda bu kumar gibi,kaybetmekte var kazanmakta,,

o zaman ben hep kaybedenlari gördümm siz tvleri takip etmiyosunuz heralde millet karısını kesiyo bunun neresi mutluluk şimdi aa kocamın elinde öldüm çok mutluyum ha ha ha:dertli:

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
o zaman ben hep kaybedenlari gördümm siz tvleri takip etmiyosunuz heralde millet karısını kesiyo bunun neresi mutluluk şimdi aa kocamın elinde öldüm çok mutluyum ha ha ha:dertli:

seyrediyorum canim seyretmez olurmuyum,bardagin hep bos tarafina bakma,sende kaybedersin sonra,,,dunya hep karisini kesen kocalarla dolu deil,,
90 yasinda hala evlilik yuzugu ,takan amcaya haberci diyosa amca 20 sene olmus karin oleli hala yuzuk takiyosun,ve adam diyosa oglum benim karim oldu ,askim olmediki,bundada bi ask vardir dime,,sende bunlari gormuyosun,,,:panter:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar