Evlenmeye kim daha meraklı?

Gülümse

Daimi Üye
Tepki
7.105

tom_katie.jpg

Kızlarmı yoksa Erkeklermi Can Atar Evlenmeye ??

Adına bakınca herşey ortada herkes kendince karalasın bişeyler, sizce yani şuan bu satırı okuyan arkadaşım sence erkekler mi daha çok evlenmeyi düşünür kızlar mı?

Örnek :

Kızlarrrr, Çünkü çalışmadan yaşayacak evlilik hayat sigortasıdır bazı kızlar için...

Erkekler, anneleri tarafından yönetilmeye alışmışlardır, yeni yönetici bulmak için evlenirler
yada diger dusunceleriniz neler?

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
bayanlar daha meraklı evlenmeye
erkekler evlılıgı ozgurluge veda olarak gordugu ıcn bızden daha soğuk bakar
bu yukarda yazdıgım batı dunyası ıcın gecerlı
bıze gelırsek elhamdullıllah erkegımzıde kadınımızda evlılıgı dusunur :eek:

nazoeren

Daimi Üye
Tepki
2.261
valla bizde eşim yırtındı hemen evlenelim diye...bayağı yırtındı 4 yıl kadar:dil:benim acelem yoktu,eve ben bakıyordum çünkü;)

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519
tom_katie.jpg

Kızlarmı yoksa Erkeklermi Can Atar Evlenmeye ??

Adına bakınca herşey ortada herkes kendince karalasın bişeyler, sizce yani şuan bu satırı okuyan arkadaşım sence erkekler mi daha çok evlenmeyi düşünür kızlar mı?

Örnek :

Kızlarrrr, Çünkü çalışmadan yaşayacak evlilik hayat sigortasıdır bazı kızlar için...

Erkekler, anneleri tarafından yönetilmeye alışmışlardır, yeni yönetici bulmak için evlenirler
yada diger dusunceleriniz neler?

bence bu şekilde düşünerek evlenen erkek ve kadınlar zatende evlilikten umduklarını bulamayıp bin pişman olurlar bence

evlilik bence çok daha farklı duygularla yapılırsa güzeldir-ayse

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
bu kişilik meselesi sonuçta bazı erkekler hemen evlenmek ister bazen de kadınlar ama şu bi gerçek kadınlar daha küçük yaşta başlar o beyaz gelinliğin hayalini kurmaya hep özenir gelinlere bigün bende böyle olacak mıyım diye evcilik oynar anne olur anneliğe özenir erkeklerin geneli biraz daha geç ilgi duyar evliliğe evliliğin en güzel yanı hayatta önünü daha güzel görebiliyosun o belirsizlik kalkıyor ne kadar tekdüzeleşşe de:)

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Bence kişiden kişiye değişir. Bazı erkekler ve bayanlar evlenmenin özgürlüğüklerini kısıtlayacağını düşünür ve evlenmez.

Bazıları da aile kurmayı kendine amaç edinmiştir.

R

Rosie

Misafir
Genelleme yapmamak gerek aslında :D yani en azından ben çocuk yapmak istemedikçe evlenmeyeceğim şu an için

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Bence insanina göre degisiyor, insanin sevdigi ile evlenmesi kadar güzel ne olabilir? :ask:

ebrulii

Daimi Üye
Tepki
3.710
istatistikleri bilmiyorum ama biz ikimizde çok istekliyiz meraklıyım demeyelimde ona nişanlımda bende çok istiyoruz -hmm-hmm-hmm

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
bence kızlar daha meraklı evlenmeye bir an önce evlenmek isterler evde kalmamak için..ee bu zamanda koca bulmak zor..:deli:

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
erkeklerde evde kaldın problemi olmadığı için 23 yaşından sonra kızlar bir an önce evlenmek isterler ben 24 yaşımda evlendim iyikide evlenmişim

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
valla eşim o kadar meraklıydıki her gün evlenme teklif ederdi
tam 4 yıl böyle geçti bana kalsa 2-3 sene daha evlenmezdim
süslengez ye iç eve gel-ciko halimden memnundum:nanik:

elif20

Daimi Üye
Tepki
5.422
eşim benden daha meraklıydı,çünkü annem beni Mersin dışına vermezken yurt dışına hayatta kabul etmedi ve eşim anneme ''elifi yeter ki verin Ben Türkiye'ye de gelirim ama köye atarlar ben katlanırım fakat elif nasıl soba filan yakabilir ki '' deyince annemin yağları eridi :hihi: beni verdi :hihi::hihi:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar