Evlendim ama mutsuzum...

Tepki
26
düşş eğer eşini birazda olsa seviyosan devam et derim seni kıskanıyoo bu seni sevdiğini gösteriyoo kayınvalidenin herşeyinizi almasına bir süre müsarede et ama alttan alttan eşine birlikte gidelim hem senin benim üstümde görmek istediğin şeyleri alırız dee. erkekleri kandırmak lazım arkadaşım tıpkı onların bizi evlenirken hayatı toz pembe gösterip kandırdıkları gibi..

Lateralus

Aktif Üye
Tepki
152
merhaba nasıl nerden başlayacağım bilemiyorum aslında 4 yıl önce kocamla tanıştım 1,5 yıl nişanlılık dönemi geçirdik bunun 2 yıl öncesinde birlikte olduk birlikte olduk derken yapmaya çalıştık ben hazır değildim yapamdım oda eliyle yaptı ve kzılığım gitti bunun ardından 5 ay ilişkiye girmedik ve sırf bu yüzden nişanlandım ama bu durumu birtürlü kabullenemedim biz çocukken o gecenin özel olduğunu duyardık hep böyle yetiştirildik ama ben ilk gecemi o şekilde yaşayamadım ve obeş ay esnasında aldatıldım ve sineye çektim beni ben olduğum gibi hiçbizaman istemedi birsürü sorunlarım oldu evde ama hiçbizaman yardımcı olmadı sadece dış güzelliim için birlikte oldu yüreğime hiç dokunmadı bir hafta önce feci şekilde kavga ettik ve beni hırpaladı boğazımı sıktı vurdu sonrada hiçbişey olmamış gibi kucağına yatırdı daha sonrada ilişkiye girmek istedi tabi ben istemedm ona karşı bir soğukluk var içimde neyapsam atamıyorum nişanlıyken ayrılmak istedim annem duydu bu olayı ve sırf bu yüzden evlenmek zorunda kaldım millet duyar sonra ne olur evet ben bu hatayı yaptım daha 15 gün oldu evleneli ne bu evde kalmak istiyorum nede baba evine dönmek istiyorum intihar eşiğindeyim ne olacak benim bu halim

aldatılıp siğneye cekmen adama her turlu kozu verır daha da ipleri eline alamazsın. insan evlendiği gibi ayrılabılır de. kolay gelsin

şüra

Üye
Tepki
63
canım sakın kendine hiç birşey yapma, bol bol dua et, bi süre sabret daha 15 gün olmuş, çok yenisiniz bitanem yaa, aklına kötü şeyler getirme otur makul bi dille konuş, anlaşmaya orta yolu bulmaya çalış, yaptığın hata sadece seni ilgilendirmiyo karşı tarafta bu işte var o olmadan sen nasıl yapıcaktın. Onunda seni anlaması için kouş geçirdiğiniz zor günlerin üstesinden gelebileceğine inan, olmadı piskiyatra git, manevi destekler al çok iyi ve çok bilgili yardımcı olacak dini bütün ablalarımız büyüklerimiz vardır. İçinden çıkılmicak bir mesele değil. İnsallah en kısa zamanda düzelirsiniz, Rabbim bol sabır versin.

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Şüracım arkadaşımız mesajı 15-eylül-2011, 18:13 da yazmış.
yani mesajı yazalı 6 ay olmuş canım.

İnşallah araları düzelmiştir. herkesin hakkında hayırlısı olsun.:utan:

kanimca

Aktif Üye
Tepki
185
Okuduklarım gerçekten kötü. Ama bir gerçek varki, bir insanın varlığı yokluğundan daha çok acı veriyorsa sepeti koluna takmak lazım. Bunun için evlilikten korkuyorum. Bana göre değil. Bence kendini saygını kaybetmeden kurtul.

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Bu üyemiz şimdi nasıl acaba umarım hayatını bir yola koymuşdur yani eşinden ayrılmışdır ve hayatına bembeyaz yeni birsayfa açmışdır diye temenni ediyorum

denizplt

Daimi Üye
Tepki
423
Kiz kismi yerini bulamadımi ne kadar zor allah inşallah bu arkadasa bi hayırlı kapi açmıştır:dusun:

Ayben

Daimi Üye
Tepki
771
merhaba nasıl nerden başlayacağım bilemiyorum aslında 4 yıl önce kocamla tanıştım 1,5 yıl nişanlılık dönemi geçirdik bunun 2 yıl öncesinde birlikte olduk birlikte olduk derken yapmaya çalıştık ben hazır değildim yapamdım oda eliyle yaptı ve kzılığım gitti bunun ardından 5 ay ilişkiye girmedik ve sırf bu yüzden nişanlandım ama bu durumu birtürlü kabullenemedim biz çocukken o gecenin özel olduğunu duyardık hep böyle yetiştirildik ama ben ilk gecemi o şekilde yaşayamadım ve obeş ay esnasında aldatıldım ve sineye çektim beni ben olduğum gibi hiçbizaman istemedi birsürü sorunlarım oldu evde ama hiçbizaman yardımcı olmadı sadece dış güzelliim için birlikte oldu yüreğime hiç dokunmadı bir hafta önce feci şekilde kavga ettik ve beni hırpaladı boğazımı sıktı vurdu sonrada hiçbişey olmamış gibi kucağına yatırdı daha sonrada ilişkiye girmek istedi tabi ben istemedm ona karşı bir soğukluk var içimde neyapsam atamıyorum nişanlıyken ayrılmak istedim annem duydu bu olayı ve sırf bu yüzden evlenmek zorunda kaldım millet duyar sonra ne olur evet ben bu hatayı yaptım daha 15 gün oldu evleneli ne bu evde kalmak istiyorum nede baba evine dönmek istiyorum intihar eşiğindeyim ne olacak benim bu halim

Hem bu msj hemde diğer üyelerin msjlarını okudum ...
bana gerçek gibi gelmedi açıkçası
neden mi?
bi defa araya anne profilini sıkıştırıp hep cinselliği ön planda tutmuş
daha sonra babasının yaptıklarını anlatıp yine araya cinselliği vurgulamış hemde ne vurgulama
üzerime çıkıyor vs gibi
zaten olay öyle bir anlatılmış ki
hep eşi suçlanmış kimse madem nişanlıyken cinsel ilişkide bulunmak istemediysen eliyle neden seni kirletmesine izin verdin dememiş
amannn neyse bana pek inandırıcı gelmedi
bilemiyorum

şüra

Üye
Tepki
63
Ah canım yaa keşke evlenmeden önce kendini muhafaza etseydin neden izin verdin kızlığına helal getirdin Dicem ama artık iş işten geçmiş. Anladığım kadarıyla aşinle aranızdaki duygusay saygı ve sevgi daha evlenmeden bitmiş. Herşey sizin elinizde çek karşına sakin olduğu bi gün gözlerinin içine bak ve onun eşi olduğunu one sevdiğini ve bu evliliği kurtarmak istediğini onu kazanmak istediğini söyle. Birlikte bir aile terapisti sizin için en iyisi olur. Maneviyatın ne derecede bilmiyorum ama bol bol ya sabır çek ve namazlarına sakın ara verme dua müminin silahı. Rabbim bir an önce düzelmenizi nasip eder inşallah.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar