Evinizde tupperware ürünleri kullanıyor musunuz?

k.a.y.r.a.

Daimi Üye
Tepki
3.917
ewt kek kalıbım var ama nedense memnun kalamadım yada fırının azizliğine uğradı.sıcak kullanamıyorum onu ama sonmuş pastalarda ideal
TUPPERWARE-SILIKON-KEK-KALIBI__21634051_0.jpg

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Tupperware'e herkes plastik gözüyle bakıyor; ama değil:D

Her ürün değişik materyallerden yapılıyor. Örneğin damla serisi kalp kapakçığının yapıldığı materyalden.. Lens'in yapıldığı materyallerden falan.-ayse

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
Tupperware'e herkes plastik gözüyle bakıyor; ama değil:D

Her ürün değişik materyallerden yapılıyor. Örneğin damla serisi kalp kapakçığının yapıldığı materyalden.. Lens'in yapıldığı materyallerden falan.-ayse

ya bende biliyorum normal plastik olmadığını da mesela bi sürahisi var görüntü pazardan alma plastik sürahi neden alayım cam kullanırım şık durur o hesap yani:)))

güllerdiyari

Daimi Üye
Tepki
2.410
bende kullaniyorum arkadaslarim satisini yapmislardi yillardir kullaniyorum cok memnunum.
Arinamin da dedigi gibi pilastik olarak görmeyin garantileride var bir tanesinde kücük bir catlak olustu pek belli deyildi ama arkadasim dedi deyistirirler diye gönderdim yenisini gönderdiler.
satan arkadaslar bazen indirimde olan seyleri söylüyorlar ihtiyacim olan birseyse gene aliyorum asagi yukari ürünlerinin cogunu aldim özellikle ekmekliginden cok memnunum:eek:

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
kullanıyorum vede cokk memnunum mıkserle kek hamuru cırpamm ıcın olan ozel kabını aldım hemde 2 saatte 1 2satte nohutu sısırecek kadar ıslatıyo ozellıklerı cok super ama cok pahalı :( 5 yıl once 35 ytl ıdı

yesilgosluMELEK

Aktif Üye
Tepki
237
çeyizime hemen hemen herşeyinden aldım baharatlığı peynirliği değişik çeşitlerde saklama kapları limonluğu yağdanlığı kahvaltılığı bıçakları sırf bıçaklara 120 tl verdim oda indirimli 120 :sok
şimdi bu haftada annem makas almış hamur mayalama kabı almış şepşeymi herneyse yumurtanın sarısını beyazınımı ne ayırıyormuş ondan almış gitti yine bizimparalar :kahve:

şimdi almak istediğim salatacısı ve mini şef var -hmm

başkada almıycam diyorum hep alıyorum :ilknur:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar