Evimin sultanları

M

madesam

Misafir
1cendg3-x797u.jpg

sultan.jpg

evimin sultanları ama bunlar benimkiler değil kızlar benzerlerini ekledim makinemde sorun var bilgisayara yükleyemedim..
çok tatlılar kızlar yaaaa inşallah kendiminkileri de eklerimm

OP
M

madesam

Misafir
ya çektim fotoğraflarını ama nedense bilgisayara yükleyemedim :( bi sorun oldu galiba ama eklerim akşam eşime bi göstereyim.. sultan papağanı diye geçiyoda ayrıntılı cinsini bilmiyorum pek ama biraz zahmetli hayvanlarmış ya her yer çekirdek kabuğu oluyor dişi olan tüm gün çekirdek çitliyor sonra da temiz dişi yuvaları batmasın diye dışarı atıyor kabuklarını:)

OP
M

madesam

Misafir
evet çok tatlılar diğiyor ama okimin dediği gibi vahşi kafes değiştirelim dedik ben de tutup alayım dedim elimi ısırdı tırnağımı deldi daha da elimi kafese sokmam:)

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
ya çektim fotoğraflarını ama nedense bilgisayara yükleyemedim :( bi sorun oldu galiba ama eklerim akşam eşime bi göstereyim.. sultan papağanı diye geçiyoda ayrıntılı cinsini bilmiyorum pek ama biraz zahmetli hayvanlarmış ya her yer çekirdek kabuğu oluyor dişi olan tüm gün çekirdek çitliyor sonra da temiz dişi yuvaları batmasın diye dışarı atıyor kabuklarını:)

vay sen uyanik disiye:cokkomik:

OP
M

madesam

Misafir
lilavım çocuklu eve pek tavsiye etmem tüyleri çok uçuşuyor ve sayelerinde her gün ev süpürüp pislenen bir eve sahip oldum:) çekirdeklerini yemlerini havuçlarını değiştirdim ballı yem taktım bir de keyiflerine diyecek yok:)

OP
H

Hera

Misafir
Sultan Papağnlar çok tatlılar fıstığım ya nazar değmesin çok sevdiğim bir arkadaşımda var biz neyersek ondan yiyor çıkarıyor dışarı masamıza filan geliyor bayılıyorum

OP
M

madesam

Misafir
canım bakmasında bişi yok şimdilik çekirdek yem bir de meyve sebze yiyorlar.. çift olduğu için konuşmaz dediler bakalım ne olcak:) biz daha salmadık dışarı hiç geri sokamam diye korkuyorum :) malum biraz vahşiler şekerparem inşallah uzun ömürlü olurlar ölünce kahroluyorum malum..

ZiLeY

Daimi Üye
Tepki
1.845
meyve sebzemi :acep: vay be ılk defa duydum bunu bakalım benımkını ıkna edersem beslerim bende

elasu

Daimi Üye
Tepki
3.393
Gerçekten zahmetliymiş bizimde var iki tane muhabbet kuşumuz ama önlüğü uzun aldım fazla dökmüyolar artık
Çift olduklarında konuşmuyolar doğru anca ötüşüyorlar

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.661
Cok tatlı gözüküyorlar :)
Ama hızlı hareket eden hayvancıklardan cok korkuyorum :iyyyy:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar