Evdeki Tüm Kokulara Bir Çözüm Var!

sılada

Aktif Üye
Tepki
116
benim evimde açık mutfak var ve o odada aynı zamanda oturuyoruz eşim de balık çok sever artık siz düşünün o kokuyu, ama ben çaresini buldum,bir kaba bildiğimiz çamaşır yumuşatıcı koyuyorum birazda su kaynatıyorum ne balık kokusu kalıyor ne de başka koku bir deneyin hak vereceksiniz her türlü yemek kokusu anında yok oluyır ve mis gibi yumuşatıcı kokusu kalıyor

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
benim evimde açık mutfak var ve o odada aynı zamanda oturuyoruz eşim de balık çok sever artık siz düşünün o kokuyu, ama ben çaresini buldum,bir kaba bildiğimiz çamaşır yumuşatıcı koyuyorum birazda su kaynatıyorum ne balık kokusu kalıyor ne de başka koku bir deneyin hak vereceksiniz her türlü yemek kokusu anında yok oluyır ve mis gibi yumuşatıcı kokusu kalıyor

Mutlaka deneyeceğimden şüphen olmasın.
Kadınların korkulu rüyasıdır çünkü balık sonrası evdeki o kötü koku ayy:sılakonda:

sılada

Aktif Üye
Tepki
116
Mutlaka deneyeceğimden şüphen olmasın.
Kadınların korkulu rüyasıdır çünkü balık sonrası evdeki o kötü koku ayy:sılakonda:

dene canım bana hak vereceksin, eşim önce bana inanmıyordu şimdi kendisi balık kızartamaya başlar başlamaz nerde benim yumuşatıcım demeye başladı kızartmalarda da kullanıyorum aslında temizlik yaptıktan sonra da kullanıyorum bütün evi koku sarıyor

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519

kış geliyor koku yüzünden evde balık yapasım gelmiyordu,bu yöntemi deneyecem bende :huhuu:

EdeBest

Yeni Üye
Tepki
3
Çok iyi bilgiler. Bende naftalin kokusuna dayanamıyorum. Naftalin kokan bişi çıkardığımda onu önce bi yıkıyorum. :sinifsinif:

İnşallah lazım olduklarında da hatırlayabiliriz bu bilgileri.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar