Eşiyle zıt karakterlerde olanlar var mı?

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
ben sakir sukur kocaman takilari severim ,esim ise cok sade sever,hatta hic takmasan daha memnun olur,,,,,,,,
ben yuksek ve sivri topuklu ayakkabi severim esim tam tersi,,,
ben kocaman cantalari cok severim,esim tam tersi,,,,,,,,
ben cayi cok severim,esim pek sevmez,,,

dur aklima gelir daha:panter:

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
eşim et yemeklerini çok sever ben sevmem
eşim tatlı şeyleri hiç sevmez ben bayılırım
ben winston ligt severim eşim hiç sevmez
ben erkekte kapşonlu baskılı şeyleri severim eşim kapşonlu hayatta giymez:)

zevklerimiz hiç uymaz aslında ama birbirimize karışmıyoruz bu konularda o zaman sorun olmuyo:)

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Ben teknoloji manyağıyım, eşim ise hiç meraklı değil:D İlginç demi:kptmya: Normalde erkeklerin olması lazım:bayil:

Ben öyle aileleri hergün aramam:D Ama eşim hergün :sok Aramayınca da bana kızar:alsana:

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
benim eşim de teknoloji özürlüdür ben de çok severim o hiç gerek duymaz bizimki yetişme tarzından kaynaklanıyo eşim pc den bile anlamaz o kadar yani:) girer bi oyun oynar onu da yeni öğrendi sayılır

T

Tash_hatun

Misafir
eski eşim ama yeni eşim olucak :D
bizdede ben sinirlenince yıkarım dökerim bağırır çağırır sonra ağlarım.. o usulca oturur susar içine kapanır çeker gider siniri gecnce yaklaşır sinirlndiği kişiye..
ben kırmızı et ve balık ağzıma asla sürmem.. o bayılır biter ölür.. :D benim et olarak yediğim bi tek beyaz et yani tavuk oda onu sürmez ağzına..
ben ailelere çok düşkünümdür hala ailesini ararım sorarım o hiç hoşlaşmaz aile muhabbetnden..
o kıskanç ben değilim..
ben gece gezmelerini sevmem o biter bayılır..
ben galatasaraylıyım o fenerli bana ayak uydurmak zorunda kalır..
ben tarihi kitapları hiç sevmem (lisede tarhcim tarhden nefret ettrdide) o bayılır ben polisiye severm aşk romnlrı falan severm dini roman falan okurum o hiç sevmez sadece sürükleyiciyse aşk romanını okur..
ben tam bi kırmızı delisiyim kırmızı oje canta ayakkabı çok severm ve topklm kırmızıysa ksnlkle ojem ve çntmda kırmızıdr o nefret eder.. ta lise çağlarnda bile kırmızı ojedn nefret edrdi..
o planlı progrmlı son derece düznlidir ben sadece mutfak konusunda dznlym prgrmlıym..
ikimizde spor yapmayı çok severiz ama o benim yapmamı sevmez bırak artık vucudunu rahat der..
daha çok var çok.. say say bitmez..

incitanemtuana

Daimi Üye
Tepki
28.175
asiri zit diiliz
ama ortak noktayi hep buluruz
birbirimize ayak uydururuz
daha anlasamadigimiz bir husuz olmadi
ama elbetde
renklerimiz zevklerimiz farkli hemen hemen her konuda
yinede iki elmanin yarisi diil bir bütünü olmayi basarabildik cok sükür

nurci

Daimi Üye
Tepki
516
Ben çılgınım, o değil.
Ben değişik farklı şeylere bayılırım,o değişiklikten hoşlanmaz.
Ben çok kararsızım, o çabuk karar verir ve kararının arkasında durur.
Benim ruh halim çabuk değişir onun daha zor.(kolaya kolay kızmaz,kızıncada kolay affetmez.)
Ben uyukuyu severim,o uyumadanda yaşayabilir.
Ben eğitimle bilimle ilgili konuları severim,o ticaret işletme gibi konulara ilgi duyar.
Ben yeni yerler görmeye çok severim, o alışkanlıklarından kolay kolay vazgeçmez.
Ben ayrıntılara çok takılırım, o herşeyi büyütmez.

:sok Nasıl anlaştığımıza biz bile şaşırıyoruz bazen. Ama onun daha normal biri olması hoşuma gidiyor. Benim gibi bir manyakla zor anlaşırdım heralde. :dertli:

yoruldum71

Daimi Üye
Tepki
3.368
Ben teknoloji manyağıyım, eşim ise hiç meraklı değil:D İlginç demi:kptmya: Normalde erkeklerin olması lazım:bayil:

Ben öyle aileleri hergün aramam:D Ama eşim hergün :sok Aramayınca da bana kızar:alsana:

kız arina hemen hemen karekterimiz bir
bende teknoloji delisiyim eşim ilğilenmez kamera ve dijital fotoğraf makinamız var kullanmasını bilmez
bilğisayarı bilem pek kullanamaz
ailesini genelde ben ararım o benimkini aramaz pek rica edince arar
o zaman oluyorki bu konuda ben salak :kptmya:
ben gezmesini severim eşim pek sevmezdi şimdi alıştı ama o'da göbek taşım çatlayana kadar dı:kptmya:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar