Eşinizle evlenmeye karar verdiğinizde karşı çıkan oldu mu?

G

guzelcem

Misafir
Babam oldu birde dayım kendisi avukat ayrıca baro başkanı anayasa mahkemesinde üye başkanı, karşıda çıktılar ama ben buna rağmen evlendim. dedikleri şu oldu babam ben polis memuru olarak görev yapdığımda amir ve şube müdürlerin komiser ve başkomiserlerin evliliklerinin başarılı olmadıklarını duyar ve görürdük eşimde ilçe emniyet amiri-kizginemniyetdeki sorunları evlerine yansıtırlar evlenmeni istemem demişdi-hmm

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
neler oldu anlatsana ilknur çok heycanlı :orgu:

yok be o kadar heyecanlı bişey yok ben evlenmek istiyorum dedim istemeye geldiler sonra herkes ailem akrabalar komşular olmaz sana göre değil filan dediler..ben de evlenicem dedim..evlendim ama ne düğünüm ne nişanlılık dönemim istediğim gibi geçmedi hep huzursuzluk çıktı...kötüydü yani:mendil:

OP
yesilgosluMELEK

yesilgosluMELEK

Aktif Üye
Tepki
237
yok be o kadar heyecanlı bişey yok ben evlenmek istiyorum dedim istemeye geldiler sonra herkes ailem akrabalar komşular olmaz sana göre değil filan dediler..ben de evlenicem dedim..evlendim ama ne düğünüm ne nişanlılık dönemim istediğim gibi geçmedi hep huzursuzluk çıktı...kötüydü yani:mendil:

anlıyorum seni canım böyle özel günlerde gergin olmak çok kötü :uzgun:

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
vallaha bunun tam tersi oldu aksine ben istemedim akraba olduğumuz için çünkü eşimin zaten bir sevgilisi vardı onuda zorlamışlar benide ailem zorla verdi alkolik bir koca mutsuz bir evlilik psikolojileri bozuk 4 çocuk 22 yılda noktalanan evlilik hayatımın sonu hüsranla bitti:mendil::mendil::mendil::mendil:

OP
yesilgosluMELEK

yesilgosluMELEK

Aktif Üye
Tepki
237
vallaha bunun tam tersi oldu aksine ben istemedim akraba olduğumuz için çünkü eşimin zaten bir sevgilisi vardı onuda zorlamışlar benide ailem zorla verdi alkolik bir koca mutsuz bir evlilik psikolojileri bozuk 4 çocuk 22 yılda noktalanan evlilik hayatımın sonu hüsranla bitti:mendil::mendil::mendil::mendil:

alah yardımcınız olsun çok üzüldüm :uzgun:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar