Esinizin Ailesinde En Cok Kiminle Anlasiyorsunuz?

Esinizin Ailesinde Kiminle Daha Iyi Anlasiyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    30
G

GurbetGuzeli

Misafir
benimle herkes anlasir ben herkesle anlasirim
fakat 2 gorumce ve kaynana benimle anlasmak istemiyor ben simdi
ne yapayim
benim hakkimda sanki ben yapmis ve uygulamis gibi dusunum bana kotu davraniyorlar yaa bu mantik nereden geliyor yaaaa

G

GurbetGuzeli

Misafir
Yani artik takmiycam kafaya insyn degil oturup sohbet edemiyorum altindan birsey cikacak diye bole insan olabilirmi ben bacimdan anamdan ustun tutum giymet bilmediler catir catir brnim sayemde yiyolar paralari ona birsey diyen yok malesef

OP
Haskena

Haskena

Daimi Üye
Tepki
1.055
Aynı durum bende de var canım,kaynımın şu anki sevgilisi sanırım beni kıskandığı için aramızda uçurumlar oluyor:1:
Sevgilisi ile 11 aydır birlikteler ama nedense beni çekemiyor:deli:
Bende tınlamıyorum,beni çekemeyenler anten taksınlar diyor tiyeeee alıyorum:cokkomik:

Canim benim eltimde daha kayinbiraderimle flört dönemindelerdi ve bir defa tesadüfen karsilasmistik ve bana bi bakisi vardi anlatamam o an anlamistim zaten anlasamiyacagimizi kücük daglari ben yaratim der gibidir kendisi aman evinde olsun bana bulasmasin baska birsey istemem....

OP
Haskena

Haskena

Daimi Üye
Tepki
1.055
benimle herkes anlasir ben herkesle anlasirim
fakat 2 gorumce ve kaynana benimle anlasmak istemiyor ben simdi
ne yapayim
benim hakkimda sanki ben yapmis ve uygulamis gibi dusunum bana kotu davraniyorlar yaa bu mantik nereden geliyor yaaaa

Kiz ben seni tanimazmiyim dilinden bal damliyor yüregin güzel merhametlisin yani kisaca Rabbimin insanoglunda aradigi tüm güzel huylar sende mevcut egerki seninlede anlasamiyorlarsa sorun onlarda demektir sanslisin ki sadece izinde katlaniyon onlara benimkilere ben yilin 365 günü katlanmak zorundayim Rabbim yardimcimiz olsun .....

OP
Haskena

Haskena

Daimi Üye
Tepki
1.055
eltim benim vazgecilmezim
o olmasa
zaten ben kafayi yerim
bu yam yamlarin arasin da
:1::1:
:zopa::zopa:

Kiz ben eltimle anlasamiyorum kiskanclik yapiyo düsün kendi paramla evime aldigim esyayi bile kiskaniyo ve kayinbiraderime baski yapiyo oda alsin diye birgün kayinbiraderim dediki yeni birsey almayin evinize esimde istiyor para yetistiremiyorum aslinda oda karisini biliyorda huzuru bozulmasin diye sesini cikartamiyor ....

Bi ara eltim bana cok yakin davraniyordu bende saf saf kandim düzeldi herhalde dedim sonra bi baktim benimle konustuklarini gidip kayinvalidelere anlatiyormus o oldu artik tövbe merhaba merhaba gerisi cok ona....

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Benim ne kayınvalidem ne de kayınpderim var ikiside sizlere ömür ben kayınbiraderimle iyi anlaşırım birisiyle tabi elti şöyle böyle görümcemi allah kimsenin başına vermesin:cokkomik:

OP
Haskena

Haskena

Daimi Üye
Tepki
1.055
Haskenacım bana uyan bi secenek yok burda :D
E hiçbiri diyorum ben:zonk:

Kiz seninle anlasamayanin bi sorunu var demektir biz 100 hatun seninle gayet güzel anlasiyoruz demekki sorun sende degil...

eltimle süper anlaşırız.

E cok sanslisin o zaman....

Henüz tanismak pek kismet olmadi ama eltim iyi birine benziyor.

Dikkat ette sadece benzemesin iyi birisi olsun insaAllah düsündügün gibi birisidir...

G

GurbetGuzeli

Misafir
anacim bizim kredi karti kaynanamda ya bzuldu yenisini yolladim hemde benim kartimi banim adim yaziyor kayinpederin uzerine yolladim kayinpedere mektup yazdim yani siiir hasta ya beyninde kotu huylu tumor var banada adamin zarari yok acikcasi neyse hazir dedim yolluyorum dedim elticigimede mektup yazayim dedim yolladim
gorumcem ve kaynanam almislar mektubu acmislar ben kayinpederin uzerine yolladim
baskasinin mektubunu acma ve okuma hastaligi var onlarda zaten
neyse eltim de oraya gitmis bakmis mektup haberi vardi gonderecegimden uzerine kiymelin yazdim
kaynanm demis al kiymetlinden mektup var baslamis beddua okumaya ikiserde sizde var sizde onlardan cekin izine geldilerde b....klarini temizledim bize niye yazmamis oooo daha neler neler benim seninle bir muhabbetim yokki sana mektup yazayim izinde burnumdan getirdin tatilimi it mi gelmis köpek mi gelmis ilgilenmedin bile kalkip san mektupmu yzayim iki yuzlu degilim ben neysem oyum kiskanmis eltimle beni davul olasica karu:zopa:
ne kadar kötü biri siz düsünün artik

G

guzelcem

Misafir
-kizginAman YARABBİM ALLAH YARDIMCIN OLSUN toprağım çok şaşırdım, sen bunlara tebbet okusana isimlerini söyleyerek ve ALLAHA havale et faydasını görürsüb canısı...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar