Eşimin internet geçmişi

Carolina07

Yeni Üye
Tepki
0
Hanımlar merhaba. 3 yıllık evli 7 aylık hamileyim ve eşimle toplam 10 yıllık birlikteliğimiz var. Çok severek evlendik. Çok zor evlendik. Nisan ayında Ramazanın ilk günü ilk sahurumuzu yediğimizde içime bir kurt düştü şimdiye kadar hiç aklıma gelmemişti nedense. Gözüm kapalı güvenirdim. Çünkü benimle hep ilgili alakalı, her daim yanımda olan, her derdime derman olan bir eş. Eşim sahurdan sonra uyudu ve ben telefonunu alıp geçmişine baktım. Başımdan aşağı kaynar sular döküldü. Uygunsuz videolar ve resimlere bakmış yıllardan beri ara ara. Çıplak fotoğraflar çıkacak şekilde isim yazıp aratmış yani bakmış ve izlemiş… Bu yaptıklarını öğrendiğimde ne yapacağımı bilemedim elim ayağım titredi sinirden. En yakın arkadaşıma durumu anlattım watsaptan. Bunu öğrendiğimi söylemeyip takip edecektim ama arkadaşımla yazışırken birden odaya girdi ve ben korkup tlfu saklayınca ne saklıyosun dedi hiç arkadaşımın özeli deyiverdim. Tlfu alıp konuşmaları biraz okuyunca öğrendin mi ne olduğunu dedim. O zaman neler söylediğimi tam olarak hatırlamıyorum ama beni aldattın senden tiksiniyorum artık dediğimi hatırlıyorum. Bunu deyince ağlamaya başladı itiraf etti zaten gizleyecek neyi kalmıştı ki… Her şeyi ayan beyan gördüm. Çok kötü zamanlar geçirdim aynı evde yüzüne bakmadım o ağladı ben ağladım… Birbirimizi çok seviyoruz bana da çok düşkündür ve bana değer verir. Neden bunlara ihtiyaç duydun yetmedim mi ben sana dediğimde hamilelikten önce ilişkiye giremiyoduk (şu an ilişkide sıkıntı yok canım acımıyor rahatça girebiliyoruz) her seferinde yeter artık b.şalcaksn b.şal canım acıyor diyodun ve zevkim gidiyodu cinsel anlamda senden soğumuştum ama seni çok sevdiğim için canını acıtmak da istemiyodum. Ben hastayım günde 4-5 sefer b.şalma isteği geliyor ve bu senle mümkün olmuyodu. Aldatmak istemedim böyle bişeye başvurdum bu daha masum göründü dedi. Bunun çözümü bu değildi bana söyleseydin doktora giderdim dedim. Ben hasta olduğum için sende bir sorun olduğunu düşünmedim dedi. Sen gitseydin o zaman tedavi olsaydın yok mu çözümü dedim. Yıllar önce gittim psikoloji ilaçları verdi kullandım mal gibi yaptı yanımda adam kesseler umrumda değildi o moda girmiştim. Böyle olunca ilaçları bıraktım etkisi 3 ay sürdü kendime 3 ay sonra geldim. Tekrar Doktora gittim durumu anlattım sürekli b.şalman lazım evli değilsen o… Git dedi ben de seni aldatmak istemedim dedi. Söz verdi ağladı yalvardı bi daha bakmicam beni bırakma diye ama benim güvenim sıfır şu an. Asla inanmıyorum dediklerine. Eskisi gibi samimi davranamıyorum gülsem bile içim kan ağlıyor. Ona her baktığımda aklıma bu yaptıkları geliyor. Ama seviyorum o da seviyor. Bu şekilde nasıl ve ne zamana kadar yaşicamı hiç bilmiyorum. Kendimi aldatılmış hissediyorum kaldıramıyorum. Uzun oldu hakkınızı helal edin. İçimi dökmek istedim sadece…

Tepki
36
Bence bu durum da bu kadar abartılacak bir şey yok. Siz durumu fazla abartmışsınız. Ne var bunda herkes yapıyordur.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar