Erkekleri nasıl pohpohlamalı

_emos_

Daimi Üye
Tepki
5.513
Ona erkekliğini hissettirmek için illa kakılmış ya da kusursuz bir geyşa olmanız gerekmez!

Ailenin reisi olarak algılanmak isteyen "maço" Türk erkeği, futbol maçlarına ve rakı masalarına bayılır. Amerikalı İlişki Koçu David Wygant, erkeğin kadına rehberlik etme ve kadın tarafından saygı duyulup pohpohlanma arzusuna dikkat çekiyor.

Üstelik erkeğine ufak tefek şeyler için olsa bile ihtiyacın olduğunu gösterirsen ve beğenini ifade edersen, o daha da fazlasını yapmak isteyecektir. Doğası bunu gerektirir...

İşte basit ve etkili 7 erkek pohpohlayıcı şey:

1) TAVSİYE SOR!

Şehrin içindeki en kestirme yolları bulmak gibi bir kabiliyeti varsa, bu konuda mutlaka ona danışmalısın. Buna bayılacak ve yolu tarif ederken keyiften dört köşe olacak. (Biliyoruz, aslında erkekler en uzun yolları tercih edip kaybolmayı ve "kimseye sormadan" yolu bulmayı iş edinmişlerdir ama ara sıra buna göz yummalısın!)

2) HAFTA SONU PLANINI YAPMASINA İZİN VER!

Onun sevdiği şeyleri yapın. Mesela önce atış poligonuna gidip ardından ocakbaşında kebap yiyebilirsiniz.

3) EVDEKİ TAMİR İŞLERİNİ ONA DEVRET!

Bırak akan boruyu kendisi tamir etsin. Sakın tesisatçıyı arama! 'The Secrets Of Happy Families: Eight Keys to Building a Lifetime of Connection and Contentment' kitabının yazarı Scott Haltzman, bu tür durumlarda dışarıdan yardım çağırmakta ısrar eden kadınların çok sinir bozucu olduğunu söylüyor. Bırak o uğraşsın ama bitirmesi için biraz zaman tanı ki fazla oyalanmasın...

4) POHPOHLAMA SANATI

İltifatlar çok etkilidir. Ona masajda, sekste, mutfakta ve her yerde çok iyi olduğunu bol bol hatırlat. Bu şekilde şevkini ikiye katlayacaksın. Kesinlikle işe yarıyor!

5) KISKANIYORMUŞ GİBİ YAP!

Erkekler ara sıra kıskanılmayı sever. Bunu yaparken asla dır dır edip bunaltmamaya özen göster ama ona kıskandığını ve ihtiyaç duyduğunu da hissettir. Pişman olmayacaksın!

6) DOMESTİK TANRIÇA!

Arada bir gömleğini ütüleyip en sevdiği yemeği yapabilirsin. Ama yine de abartıya kaçma, yoksa bu durumdan faydalanmak isteyebilir, erkekler arsızdır! Sonra bir bakmışsın her akşam yemek pişiriyorsun.

7) ARKADAŞLARINA VE AİLESİNE İYİ DAVRAN!

Ailesine kibar, arkadaşlarına sempatik görünmelisin. Ama bu her dakika çat kapı ziyarete gelebilirler anlamına gelmez! Aradaki çizgiyi çok iyi ayarlamalısın. Seni sevmeli ve saygı duymalılar fakat fazla yüz göz olursan, bu sefer de seni yönlendirmeye çalışabilirler...

elasu

Daimi Üye
Tepki
3.393
6) DOMESTİK TANRIÇA!

Arada bir gömleğini ütüleyip en sevdiği yemeği yapabilirsin. Ama yine de abartıya kaçma, yoksa bu durumdan faydalanmak isteyebilir, erkekler arsızdır! Sonra bir bakmışsın her akşam yemek pişiriyorsun

Bu bizim ekekler için geçerli değil sanırım yabancı erkekler için yazmışlar.
çünkü herzaman yaptığımız şey zaten
Diğer yazılanlarda çok doğru:cokkomik:

ymna

Yeni Üye
Tepki
9
elimden gelenin en iyisini yapıyorum bilmiyom çokmu şımartıyorum

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519
bu artık ilgininde dışına çıkmış pohpohlamaya varmış iş,ne gerek var ki :acep:
bana kalırsa biraz adam kullanmaya giriyor bir yerden sonrası..

office

Daimi Üye
Tepki
1.158
bu artık ilgininde dışına çıkmış pohpohlamaya varmış iş,ne gerek var ki :acep:
bana kalırsa biraz adam kullanmaya giriyor bir yerden sonrası..

kesinlikle doğru! ne gerek var ki? ayrıca bunlar bizim milletin erkeklerine uymaz.. pohpohlamak bir süre sonra görev halini alır, farketmeyiz bile :D

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519
kesinlikle doğru! ne gerek var ki? ayrıca bunlar bizim milletin erkeklerine uymaz.. pohpohlamak bir süre sonra görev halini alır, farketmeyiz bile :D

bu durum kişisine göre değişir tabi ,senin dediğin gibi bazan kadına artık bu davranışlar görev olarak geri döner.
bazı durumlarda ise erkekleri sonuna kullanmak için tavsiye edilen yöntemler gibi geldi bana
tabi bu dedeğim ikinci şık enderde olsa olabilir hani-gozluk

ilkbahar1982

Yeni Üye
Tepki
5
demek bana değer veriyor demek bence erkekleringözünde iltifat etmek.ee erkekler somut olayları geçerli saymıyor mu.:durbun::durbun::huhuu::huhuu::huhuu::huhuu:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
5) KISKANIYORMUŞ GİBİ YAP!

Erkekler ara sıra kıskanılmayı sever. Bunu yaparken asla dır dır edip bunaltmamaya özen göster ama ona kıskandığını ve ihtiyaç duyduğunu da hissettir. Pişman olmayacaksın!

Teşekkürler hepsi çok güzel fikirler Ben cok kıskanıyorum :)))

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar