Erkek kendisini aldatan kadını affeder mi?

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
ben affetmem çünkü yüzüne her baktığımda hatırlarım eşimde affetmez ama affedenler de var tabiki bence insan çok sevmekten değil muhtaçsa mecbur kalırsa affeder

incitanemtuana

Daimi Üye
Tepki
28.175
ben nasil affetmezsem esimin asla affetmicegini düsünüyorum

ki söyle bazi kadinlarimiz vardir coluk cocugu icin aff etmeyi secer
herseye ragmen sürdürmeyi tercih eder

ama düsüncem su ki 10 cocuk dahi olsa erkek coluk cocugu düsünmez bile yani siler bitirir

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Aldatmanın affetmek ya da affedılme beklentısı ıcıne gırmek gıbı bır secenegı olmamalı.

Erkek dusunuyorum kı asla affetmez.Ama ne yazıkkı yasam sartları ortaya serılırse kadın zaman zaman affedıcı taraf gıbı oluyor.Ama sadece sanırım affetmıs gıbı davranıyor yoksa kadının da affettıgını dusunmuyorum.

Sadece tek fark kadın affetmezse aglar sızlar ayrılır hayata kuser hırslanır ama erkek hem affetmez hemde kadının hayatına ambargosunu koyar.

Oyle ya erkegın elının kırı kadının anlının lekesı...Boyle durumlarda kadın erkek esıtlıgı dıye bas bas bagıranlar toz olur ortadan.

tatlıpozan

Daimi Üye
Tepki
3.215
"Dal rüzgarı affetmiştir ama kırılmıştır bir kere"..
Aldatılmak affedilse bile kırgınlığı ömür boyu bitmez diye düşünüyorum.

Aldatılmanın affı olamaz ki .Erkek de affetmez kadın da.:dusun:

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
Aldatmanın affetmek ya da affedılme beklentısı ıcıne gırmek gıbı bır secenegı olmamalı.

Erkek dusunuyorum kı asla affetmez.Ama ne yazıkkı yasam sartları ortaya serılırse kadın zaman zaman affedıcı taraf gıbı oluyor.Ama sadece sanırım affetmıs gıbı davranıyor yoksa kadının da affettıgını dusunmuyorum.

Sadece tek fark kadın affetmezse aglar sızlar ayrılır hayata kuser hırslanır ama erkek hem affetmez hemde kadının hayatına ambargosunu koyar.

Oyle ya erkegın elının kırı kadının anlının lekesı...Boyle durumlarda kadın erkek esıtlıgı dıye bas bas bagıranlar toz olur ortadan.

aynen katılıyorum canım kadının namusu oluyo böyle bişey yaptığında ama erkektir yapar oluyo bunu yıkmakta artık bizim elimizde benim yanında böyle konuşanlara çok kızıyorum ben tersliyorum hemen

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
etraftan aldatılan erkeklerin affettiğini çok duyuyorum bu aralar...:eek:ky:
ha ben asla affetmem..

H

Hera

Misafir
Affedenler var ama geneli affetmez Ben de Affetmem ben de yaparsam affı olamaz çirkin şeyler bunlar ya konuşulmasın dan dahi hoşlanmıyorum abuk sabuk insanların hareketleri bunlar..

foto_burcu

Aktif Üye
Tepki
137
Benim kocamı eski eşi aldatmış boşanmışlar affetmiyor ben olsam öldürürdüm ya da cezasını cektirirdim sen nasıl dayandım diyorum ,diyorki bana ilahi adalet denen birşey var oyüzden yapmadım diyor.Ben şahsen öyle birşeyin ihtimalini bile göze alamam bana nankörlük yapamaz ,çünkü ben onun herşeyini karşılıyorum ,dışarda arayıpta bulabileceği herşey var bende,.En önemlisi sohbet zaten .benimnle rahat konuşabiliyor dışardada sohbet güleryüz var ne var sanki .Bende affetmem ,yapmamda yaptırmamda kendime öyle birşeyi.Haaa yaparsa da canı sağolsun öbür tarafta iki elim yakasında olur

ebrulii

Daimi Üye
Tepki
3.710
Affeden varmı bilmiyorum ama bence güven kalmaz her hareketinden şüphe duyar güven biterse aşkta biter zaten o yüzden affetmesin zaten insanlar birbirini aldatmasın çok istiyorlarsa başka biri ile birlikte olmayı söylesinler adam gibi yolarını ayırsınlar bu kadar mı zor bu :ates:

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Ben böyle bişey yaparsam (Allah göstermesin ) Affetmesin eşimmm....
O zaten yaparsa tek kalemde silerimmm....

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar