Ep Gene Trakya beya

rüzgar gülü

Daimi Üye
Tepki
10.147
ne güzel... benimde en yakın arkadaşım trakyalı.... iki tane teyzesi var orda yaşıyorlar... konuşmaları falan çok hoşuma gidiyor... çokk şeker şeyler.....

G

guzelcem

Misafir
konuşmalarımız da kültürümüzde doğaldır, bir okadar da insanımız dobradır hiç çekinmeden yüzüne konuşur, asla ama asla yamukluk yapmazlar....

sunay

Daimi Üye
Tepki
2.121
ben acemi trayalıyım beya idare et mahallem trakyalı hep vizeden malatyalıyım ama onların içinde büyüdüm öptm mare-hmm

sunay

Daimi Üye
Tepki
2.121
evet işte sözde malatyalılardan hiç gitmedim doğma büyüme istanbul trakyayı malatyadan çok biliyorum eşin malayanın netresinden

Tepki
35
evet işte sözde malatyalılardan hiç gitmedim doğma büyüme istanbul trakyayı malatyadan çok biliyorum eşin malayanın netresinden

benim eşimde sözde malatyalaılardan aslında oda hiç gitmemiş istanbulda doğma büyüme ama kayınpeder pötürge kayınvalidem merkezden canım sadece annane var orda kaynanam arada gider gelir

sunay

Daimi Üye
Tepki
2.121
benimde annem pötürge babam izolluymuş dedim ya hiç gitmedim bu gidişlede gidemiycez heralde çok methediyorlar memleketimizi ben göremedm

Tepki
35
benimde annem pötürge babam izolluymuş dedim ya hiç gitmedim bu gidişlede gidemiycez heralde çok methediyorlar memleketimizi ben göremedm

bende merak ediyorum kayınpederin orda bağı bahçesi var kaynanam gidelim ekelim biçelim diyo kayısı falan bakalım ilerde oraya ev yaparlarsa yazları gider kalırız belki ama malatyalıların yemekleri şahane:lululu:

sunay

Daimi Üye
Tepki
2.121
ha bak sözde malatyalı olabilirim ama yöresel yemeklerimizi iyi bilir ve güzel yaparım bende trakyalıların hamurişlerini severim beya ençok sevdiğim arkadaşım trakyalıdır

Tepki
35
ha bak sözde malatyalı olabilirim ama yöresel yemeklerimizi iyi bilir ve güzel yaparım bende trakyalıların hamurişlerini severim beya ençok sevdiğim arkadaşım trakyalıdır

bende malatyanın bi çok yemeğini öğrendim canım çok seviyorum bulgurlu köftesi analı kızlı falan

trakyamızında hamur işleri meşhurdur evet mantı hele bayılırım dızlama var böreklerimiz var

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar