Engelli den mektup .. mutlaka okuyun !

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
dün gece yatağımdan, tavandaki yıldızları seyrettim.. artık onların da yapmışlar sunisini... oysa ben hep gerçek yıldızları izleyebileceğim geceler istemiştim... anlatırlardı ... " bizim köyde damlarda yatarız yaz geceleri... yıldızlar o kadar güzeldir ki..." imrenirdim... hiç olmadı benim gidebileceğim bir köyüm, damında yatabileceğim iki katlı küçük, şirin bir evim... çocukluğumda dizlerim kanamadı benim hiç, dut ağaçlarına tırmanamadım, elimde salça ekmek saklambaç oynayamadım bahçelerde.. pencere kenarlarında geçen günlerdi hayatımın en yaşanılması gereken yılları...yaşayamadım... ağlamazdım üzülmesinler diye, isyan edemezdim canları yanmasın diye.. ben hiç çocuk olmadım ki....
kulaklarımın sağır olmasını istediğm zamanlar oldu, dışarıdan gelen cıvıl cıvıl seslere dayanamadığım günlerde....
büyüdüm, bir tarafım hep yaşanmamış çocukluğumla başbaşa...

dün gece yatağımdan tavandaki yıldızları seyrettim, artık onlarında yapmışlar sunisini...
tıpkı benim de iki bacağım gibi.....

aLıntıdır.

:aglayan::aglayan::aglayan::aglayan:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
ayyh okuyunca cok garip oluyorum ve bugun en az 5 kez okumuşumdur yaaa oof oof :gitme:

C

canan.dere

Misafir
paylasım için teşekkürler emeğine saglık ya cok duygulanıyorum bu tur yazıları okuyup bu tur olaylara sahit oldugumda Rabbim herkese sağlık versin :aglayan:

AYPARÇASI

Daimi Üye
Tepki
254
Benim abimde bir engelli.Oda hiçbir zaman bizler gibi yürüyemedi.Koşamadı.Eşinin koluna girip elini tutup gezemedi.Kızını istediği yere götüremedi.Hiçbir zaman koltuk değneklerini bırakmadı.
Ama ilkokuldan itibaren çok zor koşullarda okudu.İlkokuldan Ünüversiteye kadar ıskalamadan okul birincisi oldu.Artık ödül törenlerine gitmekten sıkılmıştı kazandığı bilgi yarışmalarından.Merdivenlerden düşe kalka okudu.azmetti.İzmir Eğe Üniversitesi Eczacılık Fakültesini bitirdi.Şimdi ailesinin geçimini sağlayan eşine iyi bir eş ,kızına iyi bir baba ,anne ve babasına hayırlı bir evlat oldu.
Unutmayalım hepimiz birer engelli adayıyız aslında.

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Benim abimde bir engelli.Oda hiçbir zaman bizler gibi yürüyemedi.Koşamadı.Eşinin koluna girip elini tutup gezemedi.Kızını istediği yere götüremedi.Hiçbir zaman koltuk değneklerini bırakmadı.
Ama ilkokuldan itibaren çok zor koşullarda okudu.İlkokuldan Ünüversiteye kadar ıskalamadan okul birincisi oldu.Artık ödül törenlerine gitmekten sıkılmıştı kazandığı bilgi yarışmalarından.Merdivenlerden düşe kalka okudu.azmetti.İzmir Eğe Üniversitesi Eczacılık Fakültesini bitirdi.Şimdi ailesinin geçimini sağlayan eşine iyi bir eş ,kızına iyi bir baba ,anne ve babasına hayırlı bir evlat oldu.

canım yaaaaa :aglayan: rabbim eşine ve sizlere sabır versin :(

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341

Azim etmiş başarmış,helal olsun canım ona.

O

ozge191

Misafir
çok güzel bir paylaşım duygulandım gerçkten arkadaşlar unutmayalımki her insan bir engelli adayıdır bunu bilerek ve onlara yardım ederk yaşayalım

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
yazıları dönüp dönüp okudum rabbim yardımcıları olsun her işlerine kolaylık versin:dertli:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar