En yakın arkadaşınızın en sevdiğiniz özellikleri nelerdir?

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Sevdiğim özelliği az, sevmediğim çok; ama yine de severim kendisini:D:D

Sevdiğim özellikleri; merhametli, yardımsever oluşudur...

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
okadar cokkı sayamam zekı akıllı candan dostu ıcn herseyı yapar
kotu yanı bıraz mesafelı olusu ama canımdna candır o 18 yıldan fazladır arkadaısm-hmm

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
en sevdiğim yanları fikirlerimiz çok zıt olsa da ortak bi noktada mutlaka buluşuruz beni hayatta en iyi anlayan kişi odur yani konuşmasam bile ne hissettiğimi anlar kişilik olarak zıtız o yüzden birbirimizin eksik yanlarını tamamlıyoruz şu an benden uzak olsa da hep yanımdadır yaklaşık 9 yıllıkbi arkadaşlığımız var ve sadece bi kere tarıştık ertesi gün hiç bişey yok gibi barıştık:))Allah herkese bizimki gibi bi arkadaşlık nasip etsin-hmm

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
başbaşa iken herşeyi açık söyler gözümün yaşına bakmaz başkalarının yanında yere göğe koymaz sıkıntılı anlarımda hızır gibi yanımdadır böyle bir arkadaşım oluğu için şanslı olduğumun farkındayım:hhhhhh:

S

speksoy

Misafir
bir an düşündüm benim en yakın arkadaşım kim diye:( evet bir çok yakın arkadaşım var ama ilk anda aklıma gelecek kadar sıkı bir dost mu onlar bilemiyorum...ama en sevddiğim ortak özelliği ise:BANA KATLANIYOR OLMALARI HERALDE:D

felisity

Daimi Üye
Tepki
1.778
15 yıldır her sorunumu her sıkıntımı paylaştı, bana destek oldu,her konuyu benimle rahatlıkla konuştu bana herşeyini anlattı... sırlarımı tuttu asla kimseye anlatmadı, hep arkamda oldu. bunların dışında kendi hayatındaki tüm olumsuzluklara rağmen kendinden emin bi şekilde yoluna devam etti yuva kurdu evlat sahibi oldu... benim canım arkadaşım iyiki var. oziralerka

gokyuzu

Daimi Üye
Tepki
7.606
cana yakın olması üzüntülü dahi olsak beraber gülecek bişey bulmamız can o can:huhuu:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar