En küçük hanımefendimiz Zeynep:D

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
sevgili arkadaşımız k.a.y.r.a' nın bebişinin cinsiyeti belli oldu -hmm

1074293878colin70.jpg

rabbim zeynebini sağlık huzur ile kucağına almayı nasip etsin inş
cok ama cok mutlu oldum bu mutluluğu bizlerle paylastığı için
canım arkadasıma gönülden teşekkür ediyorum
zeynebimi yeğenimi gönülden sevgi ile öpüyorum:eek:

Sevimli_Bebek.jpg

k.a.y.r.a.

Daimi Üye
Tepki
3.917
ayyy duygulandım valla ağlıycam şimdi rabbim hepinizden razı olsun araatmasın rabbim ne diyeyim dün akşam acile korkuyla gittik aslında akıntı ve koku problemiyle dr gebeliğe zarar verebilir diyince apar topar gittik muayene olduk korkulcak bişey yok mantar başlangıcı dedi üzüldüm :aglayan: sonra miniğimi görmek için yattım sedyeye ayy bi şirin bi şirinki sormayın bak maşallah deyin kızıma nazar değmesin 275 gr 19 cm olmuş :besik: sonra apaçık gösterdi edepsiz kendini kız babası olucaksın dedi eşime eşimin gözleri doldu ben ağlıyodum nerdeyyse böylelikle yaklaşık 30 dk izledim miniğimi dr işi yoktu ilgilendi sağolsun

ANNEMM-hmm
ZEYNEBİM-hmm
MELEĞİM
SAĞLIKLA GEL KUZUM

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
kayra'cım gözün aydın birtanem..
Sağlıcakla gelsin bebişimiz inşallah

Rabbim tüm isteyen arkadaşlarıma bu duyguyu yaşatsın inşallah

OP
Es_se

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
ayyy duygulandım valla ağlıycam şimdi rabbim hepinizden razı olsun araatmasın rabbim ne diyeyim dün akşam acile korkuyla gittik aslında akıntı ve koku problemiyle dr gebeliğe zarar verebilir diyince apar topar gittik muayene olduk korkulcak bişey yok mantar başlangıcı dedi üzüldüm :aglayan: sonra miniğimi görmek için yattım sedyeye ayy bi şirin bi şirinki sormayın bak maşallah deyin kızıma nazar değmesin 275 gr 19 cm olmuş :besik: sonra apaçık gösterdi edepsiz kendini kız babası olucaksın dedi eşime eşimin gözleri doldu ben ağlıyodum nerdeyyse böylelikle yaklaşık 30 dk izledim miniğimi dr işi yoktu ilgilendi sağolsun

ANNEMM-hmm
ZEYNEBİM-hmm
MELEĞİM
SAĞLIKLA GEL KUZUM

cnm benım duygulandırdın benı yaaa
zeynebımızı gormussun nıhayet cok nazlı bı kız olucak
rabbım nazarlardan korusun saglıkla hayırlısı ıle kucagına aldıgınıda gormemızı nasıp etsın ıns

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Canımcım Allah sağlıkla Zeynepciğini kucağına almayı nasip etsin.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar