En Komik Karikatür Yarışması Oylamaları

En Komik Karikatür Yarışması Adaylar

• 1.ADAY [B][COLOR="Red"]Yarışma Birincimiz valeire [/COLOR][/B]:kupa:

Kullanılan: 25 42,4%
  • 2.ADAY [B][COLOR="Red"]d.melek[/COLOR][/B]:teselli:

Kullanılan: 4 6,8%
  • 3.ADAY [B][COLOR="Red"]Fındık Kurdu[/COLOR][/B]:teselli:

Kullanılan: 3 5,1%
  • 4.ADAY [B][COLOR="Red"]bitter_im[/COLOR][/B]:teselli:

• 5.ADAY [B][COLOR="Red"]ilk_nur[/COLOR][/B]:teselli:

Kullanılan: 5 8,5%
  • 6.ADAY [B][COLOR="Red"]k.a.y.r.a.[/COLOR][/B]:teselli:

Kullanılan: 2 3,4%
  • 7.ADAY [B][COLOR="Red"]rüzgar gülü[/COLOR][/B]:teselli:

Kullanılan: 2 3,4%
  • 8.ADAY [B][COLOR="Red"]Arina[/COLOR][/B]:teselli:

Kullanılan: 1 1,7%
  • 9.ADAY [B][COLOR="Red"]RAVA[/COLOR][/B]:teselli:

• 10.ADAY [B][COLOR="Red"]KaraKiz[/COLOR][/B]:teselli:

• 11.ADAY [B][COLOR="Red"]incitanemtuana[/COLOR][/B]:teselli:

Kullanılan: 1 1,7%
  • 12.ADAY [B][COLOR="Red"]Yarışma İkincimiz sıladayım[/COLOR][/B]:kupa:

• Kullanılan toplam oy
    59
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sueda

Aktif Üye
Tepki
158
9 ve 7, adayları kınıyorum karikaturde olsa dini konularla dalga gecmek bu konuları hiciv yapmak cok yanlıştır ustelik allaha ve onnun adalet sistemine eksiklik isnad etmek demektir dinle şaka olmaz bizim dinimiz eksik yarım degilddir.şaka yada hiciv edilicek bir tarafı yoktur.bu yahudi zihniyetinden gelen alaycı mantıgın tezahurudur uyanık olmalı yaptıgımız eglenceye dinimizi alet etmemeliyiz sizi cok seviyorum musluman muslumanın kardeşidir uyarmak da boynumuzun borcudur göruşmek uzere

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
9 ve 7, adayları kınıyorum karikaturde olsa dini konularla dalga gecmek bu konuları hiciv yapmak cok yanlıştır ustelik allaha ve onnun adalet sistemine eksiklik isnad etmek demektir dinle şaka olmaz bizim dinimiz eksik yarım degilddir.şaka yada hiciv edilicek bir tarafı yoktur.bu yahudi zihniyetinden gelen alaycı mantıgın tezahurudur uyanık olmalı yaptıgımız eglenceye dinimizi alet etmemeliyiz sizi cok seviyorum musluman muslumanın kardeşidir uyarmak da boynumuzun borcudur göruşmek uzere

Çok güzel düşüncelerinizi dile getirmişsiniz saygı duyuyorum.
Ancak 9 ve 7. adayları kınıyacak kadar kötü bir şey yaptığımızı düşünmüyorum,buna da asla müsade edemem.
Sonuçta burada yaptığımız karikatür yarışması idi ve 9 ve 7 deki yarışmacılarımızında sizinde bahsettiğiniz gibi bir durumdan dolayı bu karikatürlerle katılımda bulunduklarını zannetmiyorum.
Yinede uyanırınız ve düşüncelerinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederim.

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
:gul::gul::gul::gul::gul::gul:ayyyyy çatladım gülmekten yaaa kızlar süpersiniz :iloveyou::iloveyou::iloveyou:ben karar veremedim biraz daha bakıp gülcem arkideşler çok komikler yaaaa :kptmya::kptmya::kptmya::kptmya::kptmya::cokkomik::cokkomik::cokkomik::cokkomik::kupa::kupa::kupa::kupa::kupa:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
zorda olsa verdim oyumu yaaa hepside süperdi kızlar benim oyum 5numaraya gitti hayırlısı olsun arkadaşlar süper bi yarışma oldu karikatür yarışması yaaaa stres atmak isteyenler buraya gelsin gülmekten katılsın süperrrrrrrrrr-kop-kop-kop-kop-kop

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar