En Kolay Temizlik Yöntemi!

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Sweepn mop
Evimizde iki tane kedi var. Salon, mutfak, banyonun her yerinde bembeyaz kedi tüyleri oluyor ve ben onca işimin arasında temizlik yapmak zorunda kalıyorum. Bana zaman kazandıracak bir ürün yok mu derken buldum!

Televizyonda reklamı yapılan ürünleri çok beğeniyorum ama acaba gerçekten söyledikleri kadar iyi mi diye düşünmeden edemiyorum. Söz konusu temizlik olunca ve mucize bir alet tanıtılınca yelkenlerim suya indi. Sweep’n Mop mucizesiyle tanıştım. Evin her yerini hatta duvarları bile kolayca temizleyebiliyorum. Genellikle temizlik için Vileda kullanırız ama tozları dağıtmaktan başka bir işe yaramaz. Sweep’n mop ise süngeri sayesinde yerde ne varsa topluyor. Çekme kolu sayesinde kirli suyu kovaya tamamen bırakıyor ve bunun çok güçlü kollarınız olmasına gerek yok!

2 yıldır kullandığım ve inanılmaz memnun kaldığım Sweep’n mopu sizinle paylaşmak istedim. Uzun zamandır stoklarda yoktu ve ne zaman gelecek diye bekliyorum. Müjdeli haber Tvshop’tan geldi. Bir alana bir bedava kampanyasıyla sweep’n mop 59 TL’ye satılıyor. İki kişi satın alırsanız parasını aranızda bölüşüp 30 liraya sahip olabilirsiniz.

temizlikso2.jpg

Benim gibi zamanla yarışan kadınların işini kolaylaştıran Sweep’n Mopu mutlaka denemelisiniz.

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519
ben almadım denemedim
kulalnan arkadaşlar varsa yorum yazabilirler mi:telefon:

yoruldum71

Daimi Üye
Tepki
3.368
bende kullanmadım velida kullanıyorum
ama velidanın kendi bezini tabi ötekiler pek toplamıyor tozları
sildiğimde suyum çok kirli ve tozlu oluyor

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Bende Viledanin kendi bezini kullaniyorum ondan memnunum ama bunuda merak ettim acikcasi. :dusun:

denizkızı

Daimi Üye
Tepki
1.901
ovv sakın sakın.
annemler almıştı aldıkları gün iade etmek için geri aradılar.
hiç bir işe yaramıyot

meltemim

Daimi Üye
Tepki
295
ben 5 yıldır kullanıyorum çok memnunum eskidim büyük marketlerde var ordan yenisni alıyorum

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar