En güzel ojeli eller yarışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Sagol canim, keske katilsaydin ama.

İnan canım kokusuna dayanabilseydim senin için katılırdım ama kokusuna bile tahammül edemiyorum:uzgun: ben kızımla bile bu konuda çok takışırız o benim aksime çok seviyor oje sürmeyi çokda güzel sürer cadı kendi kendine bir frenç yapıyor görmelisin ama sen süremiyorsan kızın katılsın bak ona okeyim:benmi:

OP
sadiye

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
bendee katilirimmm.. insallah bi aksilik cikmazsa:tskler:
Bekliyorum canim. Cok sevinirim. :huhuu:
Benim eşim de oje hiç sevmez :( Dolayısı ile benim de içim gider ama o uzun tırnaklı ojeli elle yemek yaparsam yemez asla :D Maalesef ben de oy vereceğim yanlızca:huhuu:
Anladim canim, ben uzun tirnak degil ama ojeyi cok seviyorum Allah´tan esimde begeniyor.
en güzel ojeler desen katılırdım ama böyle hormonlu ellerle katılamicam eminim sonuncu olurum
Ask olsun canim, katilirsan sevinirim.
İnan canım kokusuna dayanabilseydim senin için katılırdım ama kokusuna bile tahammül edemiyorum:uzgun: ben kızımla bile bu konuda çok takışırız o benim aksime çok seviyor oje sürmeyi çokda güzel sürer cadı kendi kendine bir frenç yapıyor görmelisin ama sen süremiyorsan kızın katılsın bak ona okeyim:benmi:
Aklima benimde geldi canim acaba kizi sürüyor mu diye ama kurallari yazarken kendi ellerimiz olsun yazdim. :uzgun:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Evet canım kurallar:kurallar::kurallar:yaşı küçük olamasaydı onuda üye ederdim siteye ama yaşı tutmuyor işde teyzesi ama birgün onun sürdüğü ojeli ellerini eklerim siteye görürsünüz:huhuu::huhuu:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Biliyorum canım derslerinden kendine ayırdığı zaman dilimleri oluyor osıra süslü kızım sürer tırnaklarına ojeleri bende resimlerim tabi birde ikna turlarım olucak tabii

OP
sadiye

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Hadi bakalim bekliyorum, nazlanmasin söyle. :)

OP
sadiye

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Burayida unutmayalim, katilmak isteyenleri bekliyorum. :huhuu:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Sadiyem kaç katılım var canım,destek olmak adına gece istersen bir ojeleme deneme yapıp yollayabilirim ama söz veremeyeyim yinede.:eller:

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
ben tırnaklarımı uzatabilsem katılırdım ama :uzgun:neyse ben de oy veren olurum artık:)

OP
sadiye

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Tamam canım,oje sürmeyeli eğey oldu..
Klasik olsun ama yarışmaya katılım olsun dimi ama-ayse
Cok sevinirim.
Sadiyecim kendime güvensem katilirdim canim ama malesef:(
Ask olsun canim, biliyorsun maksat eglence olsun.
ben tırnaklarımı uzatabilsem katılırdım ama :uzgun:neyse ben de oy veren olurum artık:)
Uzun tirnak modasi yok canim, sen katilmak istersen katil.
Cok sevinirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar