En Güzel Iftar Sofrasi Yarismasi Oylamaya Acilmistir

eEN GÜZEL IFTAR SOFRASINI SECIN HANIMEFENDILILER

• Kullanılan toplam oy
    45

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Marifetli arkadaşlarımın ellerine sağlık harikalar yaratmışınız yine 2 numaralı ve 4 numaralı adaylar arasında gidip geliyorum valla ben biraz daha düşüneyim öyle karar vereyim kızlar

sunay

Daimi Üye
Tepki
2.121
hepsi çok güzel sofralar hangisine vereceğimi şaşırdım ya Allahdan karnım toktu yoksa yapışıp kalırdım pcye iyiki oruç tutarken yapmadınız yarışmayı dibim düşerdi inanın çok zor oldu karar vermek ama hepinizin elleri dert görmesin oyumu 4. numarayaverdim hayırlı olsun :eek::hhhhhh:

gülo

Aktif Üye
Tepki
221
yemeklerin tad ve lezzeti ve uyumu kadar bence sofra görselliginide ben hep ön planda aldıgım için bence 4 numara benim aynen zevkime hitap ediyor ve kendimde bu konuda egitimi almış ve okulunu okumuş bilinçli olarak gıda üzerinde bayagı iddialıyımdır hepsininde eline saglık

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
bende oyumu werdım hayırlı ugurlu olsun
tadları emınım cok guzeldır
ama benım ıcın gorsellık 1. planda
4 numara masanın serwıs edılısı cok hosuma gıttı bardaklar serwısler dogru yerlestırılmıs
ayyyy kendımı yemekteyızde gıbı hıssettım bı an:dertli:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Oyumu koullandım kızlar hayırlısı olsun iki aday arasında gidip geldim sonunda kararımı verdim 2numaralı adaya verdim oyumu hayılı olsun:panter::panter::panter:

Tepki
26
ay bu yemeklerin hepsi birbirinden güzel,katılan arkadaşlarım emeğinize sağlık.Benim damak tadıma uyan menü 4. menüydü.Başarılar dilerim...:panter:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar