''En Güzel Göz Makyajı'' Yarışması Oylamaları

''En Güzel Göz Makyajı'' Yarışması Adaylarımız

• 1.ADAY :aris:[COLOR="Red"][B]mavisim:teselli:[/B][/COLOR]

Kullanılan: 0 0,0%
  • 8.ADAY :aris:[COLOR="Red"][B]sıladayım:teselli:[/B][/COLOR]

Kullanılan: 0 0,0%

• Kullanılan toplam oy
    78
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
anlamadımki ben bu gözler kimin gözler üyelerinmi
sıradan mı seçilmiş birilerininmi valla anlamadım. bu gözlerin hiçbirinide çekici bulmadım:utangac:

Merhabalar;
Bu yarışmaları düzenlememizdeki sebep forumda daha eğlenceli,heyecanlı zamanlar geçirmek adına yarışmalar düzenliyoruz.
Sorularınıza gelince;
Burada eklenen ve yapılan makyajlar tamamen amatör olan bizlere ait resimlerdir.Hiç kimse porfosyenelce makyaj yapamıyor belki ama önem verip en azından cesaretinide katarak gönül vermiş arkadaşlarımız.
Bu arada yarışmamızın içeriği Çekici olma yarışması değil,başlıktan da anlaşılacağı üzere ''En Güzel Göz Makyajı'' Yarışması Oylamalarıdır.
Saygı duymanızı ve bu çerçevede değerlendirme yapmanızı rica edeceğim.
Sevgiler.

CLeOpaTRa

Daimi Üye
Tepki
459
Merhabalar;
Bu yarışmaları düzenlememizdeki sebep forumda daha eğlenceli,heyecanlı zamanlar geçirmek adına yarışmalar düzenliyoruz.
Sorularınıza gelince;
Burada eklenen ve yapılan makyajlar tamamen amatör olan bizlere ait resimlerdir.Hiç kimse porfosyenelce makyaj yapamıyor belki ama önem verip en azından cesaretinide katarak gönül vermiş arkadaşlarımız.
Bu arada yarışmamızın içeriği Çekici olma yarışması değil,başlıktan da anlaşılacağı üzere ''En Güzel Göz Makyajı'' Yarışması Oylamalarıdır.
Saygı duymanızı ve bu çerçevede değerlendirme yapmanızı rica edeceğim.
Sevgiler.

:cak::eek:

KheChi

Daimi Üye
Tepki
1.030
Bende senin ne kadar katılmak istediğini biliyordum ve özellikle profiline mesaj yazdım ama bu süre zarfı içinde hiç siteye gelip online olmadınki be gülüm:gitme:

dogru diyorsunda , cok rahatsizdim kafami kaldiracak halim yokdu, yeni yeni kendime geliyorum ilaclarla. ama cok üzüldüm katilamadigima :(

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
oyyhhhhhh kimsin be yeşil dilber çatliyim meraktan şahımmmmmmmmmm bak ben haftaya gidiyorum ben gitmeden açıklıyıversen sonuçları biz bu yeşil dilbere yatişemicez anlaşıldı açık ara hemde baya açık ara birinci
nezaman açıklancak balım sonuçlar geceleri rüyama giriyi artık bu dilber-hmm-hmm-hmm-hmm

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
eeeee ozeman açıklaman gerk şahım çünküm çatlıcak başka yerimiz kalmadıkiiiiiiiiiiiiii :dil::dil::dil:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar