En güzel bakışların bir sırrı var

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
hypnse_precious_cells_569514250998.jpg

Hypnôse'dan, 3 ikonik maskara; hacimde uzman, en belirginden yoğun hacime.
hypnse_precious_cells_569203627986.jpg

HYPNÔSE
Ayarlanabilir hacim veren maskara; 2004'den beri hacim vermede referans maskara.

HYPNÔSE DRAMA
Anında yoğun hacim veren maskara; olağanüstü hacimde olmazsa olmaz.

YENİ HYPNÔSE PRECIOUS CELLS
Kirpiklere tek tek hacim veren ve canladıran maskara; yeni nesil hacimde en iyi kirpik bakımı.

LANCÔME'dan kirpiklere hacim veren ve kirpiklerin canlanma potansiyelini anında aktive eden maskara

Kirpik yapınız ne olursa olsun, zaman ile kirpikler gözle görülür bir şekilde daha kısa, daha zayıf ve daha seyrek olurlar. LANCÔME araştırma laboratuvarları kirpik yenilenmesi için çok önemli olan kök hücrelere odaklanarak kirpik yapısının şifresini çözdü ve Kirpik Yoğunlaştırıcı Kompleks ile zenginleştirilmiş yeni bir formül yarattı. İçeriğinde bulunan değerli bitki hücresi özü ile Lash Densifier kompleks, kirpikleri yeniden şekillendirir. Kirpikler daha güçlü görünür ve makyaj temizlenirken kirpik kaybı azalır. Bu sayede Hypnôse Precious Cells kirpiklerin büyüme potansiyelini 28 günde ortaya çıkarır. Yeni kirpikler ortaya çıkarken olgun kirpikler uzunluklarını ve optimum kalınlıklarını korur.

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
benimde yeni mascara almam lazim simdiye kadar hep l´orealin mascarasini kullandim. gerci memnunum ama biraz arastirmak istiyorum yinede.:findik:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Ben Dior kullanıyorum canım. Çok memnunum tavsiye ederim :hhhhhh:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar