En güzel Ask& Sevgi& Özlem Sözleri

Gülümse

Daimi Üye
Tepki
7.105
qaripresim0091og2.gif

Güneşin doğuşu güzelliğini.Ayın parıltısı gözlerini.sonsuz gökyüzü ise sana olan sevgimi hatırlatırken ey! Deniz Gözlüm seni nasıL unutayım...(DeNiZ'e)

içim o kadar senle dolu ki... insanlar seni gözbebeklerimde görürler diye bakmaya korkar oldum.

Ne mutlu yanında olanlara,Sana dokunup sesini duyanlara,Yanından geçip kokunu alanlara Ne Mutlu. Ama hiç biri hasret degil benim kadar KOKUNA !

Hayat beyninizdeki bulmacaya benzer bir soruyu çözersin yeni bir soru gelir ki hayatı yaşamak istiyorsan hayata asla onem verme

Bir Sondu seni bulmak bir ömürdü sana yazmak belki yarın belki doğacak yarınlara hasret memleketten esen rüzgar gibi ruhunu okşamak isterdim .EÜAŞ Atatürk HES

Başka tene bulaşmış kirli sabahların var senin boyunu aşmış büyük günahların var bir leke gibi kalsın alnında ihanetin mahşere dek sürecek bendeki bu nefretin koptuğu yerde bırak bu masal böyle bitsin bir zaman herşeyimdin artık HİÇBİRŞEYİMSİN!!!

"Böyle bir aşk görülmemiş dünyada,ne geçmişte nede bundan sonrada,arasalar bulamazlar rüyada,göremezler seni yazdım kalbime"

Buruk hasret dolu geceleri öldüreceğim bir gün bu ayrılık şarkılarını kurşuna dizeceğim ve seni benden ayırdığı için kaderimi mahkemeye vereceğim

Sevda ne yalnız bir yükseliş ne de yıldızlar gibi parlayıp sönmektir kaybetmeyi düşünmek boşuna emektir kahramanlık bir kez sevip bir daha asla dönmemektir

Hey! mezarcı bana öyle bir mezar yapki kara toprağa dert olsun üstüne öyle DERTLİ yaz ki SEVGİLİM okudukça KAHROLSUN...............

Ölmek dünyada unutulup gitmekmiş ölmek bir kefen giymekmiş ölmek o soğuk o korkunç o kara toprağa girmekmiş yok be aşkım asıl ölmek SENSİZLİKMİŞ....

Hayatımda ilk ve son aşkımsın inan bana senden bir başkası söz verdim haram bana sensizim bu gece yine başım duman duman merak etme sevgilim kalbimdesin sen her an vuramam sana elimi kaldırsamda kıyamam sana beni anlamasanda bu garip halimi ben bile anlamıyorum tek bildiğim birşey var SENİ ÇOK SEVİYORUM

Bulutların maviliğini ellerine yıldızların parlaklığını gözlerine sevgilerin en yücesini usulca kalbine bırakıyorum kabul edermisin

O kadar güzelsin ki, mümkün değil bakmamak o kadar güzelsin ki, mümkün değil kanmamak.. sözlerin aşk tuzağı gülüşün ise can yakan sen aşka hile katan HİLEBAZ ın tekisin

Bir Rüzgarla Yağan Yağmurun ıslak Topraga Karışan Bir Böcek, Yüreğindeki Kanın Savrulup Yıldız Olduğu Gökyüzü Kadar Çok Seviyorum Seni Bebeğim..

OP
Gülümse

Gülümse

Daimi Üye
Tepki
7.105
qaripresim00947px8.gif

Sen uzaktasın ama yanımdasın yanımda olduğun yer kalbimin atışındasın her atış seni sevdiğimi ispatlar çünkü her atış sensin kalbimdesin o kalb yanımda olmasa yaşayamam çünkü içinde sen varsın

Hayatın pembeliklerinden uzak diyarları görüyorum mutsuzluklar içinde mutluyum çünkü beni hayata bağlayan kişiyi yani seni düşünüyorum

Bir can iki sayılamaz bizi kimse ayıramaz sevda dersen sevda bizde yürek dersen yürek bizde beraberiz son nefeste bir can iki sayılmaz bizi kimse ayıramaz

Aşığım sana doyamıyorum Ne de güzelsin bakamıyorum seni sevmeye kıyamıyorum bu ne büyük aşk Allah'ım anlamıyorum...

Dünyadaki en güzel şeyi sana vermek istedim ama seni sana veremedimki.

Birgün beni unutmayı denersen öyle biriyle unutki sana savuracağım kusşunların önüne geçecek kadar cesaretli o gün seninle ölecek kadar seni seviyor olsun

Sorarlarsa bir gün benide sana Anlatırken sakın sakın ağlama Sıgmadı de aşkı bu dünya ya Deki benim için deli olurdu resmime bakıpda ağlar dururdu Sonunda çareyi gitmekde buldu Yalnızın biriydi göç etti dersin...

Dünyayı verseler seni unutamam ki öyle alıştım sana sensiz uyuyamam ki ben doğdum doğalı senin sarhoşunum bunları kimseye anlatamam ki

Yıkılıp kalmışsın bir aşk yüzünden yaşlar misali akar gözünden seni unutanı sil at gönlünden yoksa benım gibi yanarsın arkadaş bende senin gibi yıllarca sevdim vefasız birine gönlümü verdim bırakıpta gitmeyi ondan öğrendim unut seni unutanı sevme arkadaş

Nezaman düşlere dalsam aklımda hep sen uyumaya başlasam aklımda hep sen birtürlü bilemiyorum bildiğim tek şey var seni sevgilerin en güzeliyle seviyorum

Giderim buralardan sormayın beni yardan sevdanın şakağından vurur giderim ağlamasın arkamdan yalnızlık benim sevdam çeker giderim

hasretinden ölsem kapını çalan olmazdım bir damla yaş olsam gözünden dolar akmazdım adın sevgi olsa kalbimden söker atardım

Bir yolcu bekliyorum birgün gelecek bir kader çiziyorum herzaman gülecek bir hayal kuruyorum hiç bitmeyecek ve bir kalp taşıyorum senden başkasını sevmeyecek

Sevgini Taşımak Değil Hasretini Çekmek Zor Gülmeyi Unutmak Değil Ağlamaya Alışmak Zor Yaşamak ya da Ölmek Değil Özleyipte Görmemek zor....

Hoyrat esen, rüzgarlarda süzülen, Yaprakların Birbirlerini okşadığı gibi Kalbimin Derinliklerinide Sen Okşuyorsun Bi tanem...

OP
Gülümse

Gülümse

Daimi Üye
Tepki
7.105
qaripplf2.gif

Bir gün beni arayacaksın arkadaşlarına soracaksın sana tuhaf bakacaklar o anda ezan sesi duyacaksın o ezan değil sela diyecekler bir gül arayacaksın ama bulamayacaksın çünkü mevsim SONBAHAR...

Sesini duysamda heran yüzünü görmek gibi değil ; özlediğimi bil heran çünkü hiçbir şey seni sevmek gibi değil!

Bir insana verilebilecek en güzel armağan yürektir ve bir insanı sevebilmek dostum inan yürek işidir.

Gözlerim gözlerini görmesede ellerim ellerini tutmasada yokluğun hergece kalbimden vursada sana aşığım ya oda yeter bana...

Sarı giyer güneş olursun.Mavi giyer deniz olursun. Siyah giyer matem olursun.Kim bilir belki birgün beyaz giyer benim olursun.

Sev seni seveni hak ile yeksan ise sevme seni sevmeyeni mısıra sultan ise..

Sevgisiz Bir Hayat Oksijensiz Bir Nefes Almaya Benzer.Sevgisiz Bir Yaşam Kuru Bir Çölde Cayır Cayır Yanmaya Benzer.Aşksız Bir Direnişte Umutsuzca Direnmeye Benzer..

Kimi rüyalar görülmeye değer kimi ise yaşanmaya
sen benim gördüğüm ve bitmesin diye yaşattığım
en tatlı gerçek rüyamsın...

Rüzgarın keman çaldığı, yağmurun camına vurduğu ve sen yatağına uzanıp keşke dediğin herşey seninle olsun BİRTANEM sen benim BİRTANEM gönlümde efsanemsin...

Nasılki Gökyüzü Yıldızsız Deniz Dalgasız Toprak Susuz Olamıyorsa Bende Sensiz Olamıyorum BİTANEM !!

Topraklardan kalem; ağaçlardan kağıt yaptım üzerlerine milyonlarca kez SENİ SEVİYORUM yazdım.Ama yanılmışım.Ben seni sevmedim, sana taptım biricik AŞKIM.

Seni düşündüm, ağladım.Darmadağın aynaya baktım.Karşımda duran bir yabancıydı.Gözlerini koyuluğunda sen vardın. Nefretle aynayı kırdım! Yere düşen cam parçacıklarında sen vardın.Bir kaç damla kan aktı elimden.Anladım artık sen vardın, damarlarımda da sen vardın.

Sen uykusuzluk nedir bilir misin?Gece ıslak yastığına başını koymak,"yarın ne olacak diye"korkuyla uyumaya çalışmak.Sen geceleri yalnızlıktan ağlamak nedir bilir misin?

Dertlerimizi avutan akıl ve hikmettir. O engin denizlerin ötesindeki yerler değil.

İnan senin yanında sanki birbirimizden çok uzaktaymışız gibi geliyor bana.Yalnızlığımı seviyorum çünkü ancak o zaman seni yanımda hissediyorum.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar