En Güzel 2012 Araba Yatak Modelleri

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
2012-araba-yatak1.jpg

2012-araba-yatak2.jpg

2012-araba-yatak3.jpg

2012-araba-yatak4.jpg

2012-araba-yatak5.jpg

2012-araba-yatak6.jpg

2012-araba-yatak8.jpg

2012-araba-yatak9.jpg

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
benim oğlumunkide yanlarında ateş olan modelden tam bir araba tutkunu eee aşkıma araba yatak yakışır ancak:cokkomik:

OP
Şekerpare

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Bizimkide tam bir araba tutkunu.Reklamlarda çıktığı zaman bile bayılıyor :hihi:

Seneye güzel bir oda almayı istiyorum oğluma.Böyle araba yatak almayı hiç düşünmedim canım.Nasıl kullanışlımı?

naz79

Daimi Üye
Tepki
2.225
valla bende rarbalı yatak almayı düşünmüyorum normal bir genç odası daha iyi olur diye düşünüyorum şimdi çocuk oldukları için akılları gidiyor zamanla büyüyünce yatakları iztemiyorlar ben çocukmuyum falan diyorlar bence lükse giriyor biraz

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
Bizimkide tam bir araba tutkunu.Reklamlarda çıktığı zaman bile bayılıyor :hihi:

Seneye güzel bir oda almayı istiyorum oğluma.Böyle araba yatak almayı hiç düşünmedim canım.Nasıl kullanışlımı?

hayırlısı tatlım aslında ben başta çok istemiyordum sade bir oda (beyaz mobilya)düşünüyordum oğlum o kadar mereklıki arabalara dayanadım ve aldım sonunda kullanışlımı tabiki bazalı bir yatak daha iyi olurdu ama sonuçta oğlum mutlu oldu ama dolabı güzel ben 3 kapılısından aldım baya bir kullanışlı

OP
Şekerpare

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Bende 3 kapılı bir dolap istiyorum.Büyüdükçe mont,kazak ... vs çeşidi dahada artacak.Bazalı yatağın daha kullanışlı olduğunu düşünmüştüm bende.Çokta kararsızımdır o renkmi olsa bu renkmi derken eşimin kafası şişecek yine :hihi:

OP
Şekerpare

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Hem yatağı bazalı olduğu zaman içine ıvır zıvır koyma şansıda olur.Hem de nazın dediği gibi çocuklar her geçen gün büyüyor.Oyüzden bazalıya daha sıcak bakıyorum.İnşallah istediğim hayal ettiğim gibi bir oda yaparım oğluma :huhuu:

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
Bende en az 3 kapılı bir dolap istiyorum.Büyüdükçe mont,kazak ... vs çeşidi dahada artacak.Bazalı yatağın daha kullanışlı olduğunu düşünmüştüm bende.Çokta kararsızımdır o renkmi olsa bu renkmi derken eşimin kafası şişecek yine :hihi:

halısın tatlım bende çok zor karar verdim o kadar çok gezdimki anlatamam ama sonuçta oğluma uygun almaya karra verdim en az 4 yıl kullanır yani sıkılana kadar aslında çünkü bazı geceler birlikte bile yatıyoruz büyüklüğünde sorun olmaz asla birde nevresimide şimşek mekkuin üstünede onu serdinmi tam bir araba ışığı kornası ne kadar büyüsede sıkılacağını sanmıyorum hemen nede olsa erkek :cokkomik:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar