Emrah Ve Nuri Alço Klasikleri

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341

Emrah Ve Nuri Alço Klasikleri
Emrah Ve Nuri Alço İkiside Aynı Filmin kahramanları Olmakla Beraber Film icabı Nuri Alço Emrah'ın Amcasıdır.Bakın Bakalım Emrah ve Nuri Alço nun Günümüzde Msn De Konuşmaları Nasılmış :)

-Acıların Çocuğu
Babamız Yok Bizim,Anamız Yok Bizim Sen Aldın onu Bizden,Seni Amca Bildik,Baba Bildik ama Sen Hain Çıktın.
-Sevecen Amca Nuri
Amca Baba Yarısıdır Oğlum :) Hahahaha...Anana Vuruldum.
-Acıların Çocuğu
Nasıl Kıydın Bize Ha Nasıl ? :( Annem Kötü Kadın Oldu Gülcan Kötü Hastalığıa Yakalandı.Paramız Yok bizim.
-Sevecen Amca Nuri
Bak Yavrum Benim Derdim yok mu sanki.Eskiden 40 Kasa Gazoz İçirdiğimi Bilirdim Kızlara Ama Şimdi hiç Biri içmiyor.Şu enerji içeceği red Bull mu Ne O Çıkmış.Zıkkım içsinler Ama Anan bi Gazoza tav Oldu :) Hahahaha
-Acıların Çocuğu
Annem Yok benim,Babam Yok Benim,Amcam yok Benim,Kepeğim bile Yok Benim
-Sevecen Amca Nuri
Ehhhhh.Yeter be ulen !! :mad: Bizimde Canımız Var Dimi Anan Merdiven Siliyordu Bacakları Görünüyordu Bende Bastım gazoza ilacı hareretini Gider Dedim.içmesiydi Ulen.İnanmasaydı hahahaha :)
-Acıların Çocuğu
Şimdi ben Seni Öldürsem Gülcana Kim bakacak :( Komşumuz Yok Bizim Halamız yok bizim Teyzemiz yok Bizim,cafeden Yazıyorum Bi Bilgisayar bile yok:(
-Sevecen Amca Nuri
Kapat Ulen Yeter Kapatt.

Alıntıdır.

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
Ehhhhh.Yeter be ulen !! :mad: Bizimde Canımız Var Dimi Anan Merdiven Siliyordu Bacakları Görünüyordu Bende Bastım gazoza ilacı hareretini Gider Dedim.içmesiydi Ulen.İnanmasaydı hahahaha
:cokkomik:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar