Eltime Neler Oluyor ?

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Bacımıza uzanan elin sağını solunu değiştiriz he :protesto: gül gibi kız veriyoruz kıymet bilinsin dimi ama :rujsigara:

:nazo: tabi canımmm kıymet bilmezlersse boşa gel kaç kız bana
ben sana bi gazoz patlatırım ne üzüntü kalır ne sıkıntı yumuşacıh olursun :nazo:

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
abbowww ne olmuş burda nasılda korumuslar bacılarım beni..
Hıı arkamıda sağlama aldım valla salarım eltinin üzerine hepinizi sonrasını o düşünsün :nazo:
Eli maşalılarım benim hepinize benden
Ezdirmek ezilmek yok :kizginasli:

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
canım kıskanclıkla ben buyugum edalarına burunmus eltın bastırmak ıstemıs bastan ıplerı ele alıp yenge rolunu kesmek ıstemıs ama yememıs :hihi:
canım benım bu durumlarda eger gıcık oluyorsan sana tavsıyem onu onun sılahıyla vur boyle olucak dedıyse yok burda olucak senın kı gıbı ıcımde kalmasını ıstemem on kere evlenmıyoruz sonucta gıbı sonuna da kınayelı bır ablacım ekleyıver daha da uyuz olur

esmeryarim

Daimi Üye
Tepki
3.148
canım benim @Çilekli Sakız

yazdıklarından şunu anladım ben sanki kendisi söz sahibiymiş ve herşey ondan soruluyor havası vermek istiyor

düğün hazırlıkları nişanlınla sen konuş ve aranızda halletmeye bakın yani düğün salonu vs. hayatının en güzel ve en anlamlı zamanı olacak çünkü ona göre yer bakın parası sizden çıkmayacakmı sanki eltinmi ödeyecek kuaförüne ve düğün salonuna karışıyor kaldı ki başınızda daha büyükler var eltine söz hakkı bile düşmez bu konularda :sinirli:

eltinle aranızda nasıl diyaloğunuz varsada nişanlının haberi olsun derim bahsettiğin tiplerden korkulur ileride başını ağrıtmasın hayatınızada müdahale etmeye kalkar çünkü
belli ki kıskançlık başlamış eltinde

birde şu kuaföre anneni getirme demesi filan ne alaka şimdi
şimdiye kadar ben böyle adet usul duymamıştım eltin yanımda olsaydı oklavamı yerdi kafasına :saplak:

onun haddi değil ona sen karar verirsin ki zaten kuaföre gidecekler kararlaşınca hepsi aynı yerde yapılıp çıkarlar anneni yanında aynı kuaföre götür canım bir anneninde en doğal hakkı zaten kızının en güzel günü görmesi yanında olması

sana abla tavsiyesi eltinle aranda mesafen hep olsun gerekirse bile sen karışma benim işime diyeceksin

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Eltin neden kaçarak evlenmiş merak ettim;)

Keyfinden isteme bile olmamış.

canım benim @Çilekli Sakız

yazdıklarından şunu anladım ben sanki kendisi söz sahibiymiş ve herşey ondan soruluyor havası vermek istiyor

düğün hazırlıkları nişanlınla sen konuş ve aranızda halletmeye bakın yani düğün salonu vs. hayatının en güzel ve en anlamlı zamanı olacak çünkü ona göre yer bakın parası sizden çıkmayacakmı sanki eltinmi ödeyecek kuaförüne ve düğün salonuna karışıyor kaldı ki başınızda daha büyükler var eltine söz hakkı bile düşmez bu konularda :sinirli:

eltinle aranızda nasıl diyaloğunuz varsada nişanlının haberi olsun derim bahsettiğin tiplerden korkulur ileride başını ağrıtmasın hayatınızada müdahale etmeye kalkar çünkü
belli ki kıskançlık başlamış eltinde

birde şu kuaföre anneni getirme demesi filan ne alaka şimdi
şimdiye kadar ben böyle adet usul duymamıştım eltin yanımda olsaydı oklavamı yerdi kafasına :saplak:

onun haddi değil ona sen karar verirsin ki zaten kuaföre gidecekler kararlaşınca hepsi aynı yerde yapılıp çıkarlar anneni yanında aynı kuaföre götür canım bir anneninde en doğal hakkı zaten kızının en güzel günü görmesi yanında olması

sana abla tavsiyesi eltinle aranda mesafen hep olsun gerekirse bile sen karışma benim işime diyeceksin

Valla bende öyle düşünüyorum hemde harfi harfine bastan taviz vermemek lazım böylelerine..Yahu ben bir kez evleneceğim Allahımın izniyle onda da bunların yüzünden isteklerim ertelensin istemiyorum..
Eltimle aramızdaki tüm diyaloglardan haberi var hatta bu durumdan öyle bir rahatsız ki ondan nefret ediyor.Sadece yengesi olduğu için saygı duyuyor o kadar.

Ayrıca kim ne derse desin ben annemi yanıma alacağım yok öyle bir dünya..Kurban olsunlar bir saç yaptırmak mı gözlerine batmış hatta annemi kız kardeşimi yengelerimide alacağım yanıma :kizginasli:

Tepki
11
ben 7 yıllık evliyim ilk gelinim eltim se benden7 yaş küçük daha 8 aylık evliler kaçarak evlendiler ben normal severek isteyerek kaçmadan evlendim eşimin ailesi beni değil başkasını düşünüyordu gelin olarak ya neyse sırf eziyet olsun ayrılalım diye evin içine alırız evden çıkıncaya kadar da eşya almayız dediler ki eşya da gözüm zaten yoktu birde alsalar Allah bilir ne eziyetler daha edeceklerdi düğün bile yapılmadı neredeyse kuaföre bile götürmediler neyse :( eltim kaynımla 3 4 ay konuştu kızı hiç görmedik kız kaçtı geldi buranın lüks bir düğün salonu tutuldu hem borçla sadece kuaför gelinlik kınalık 4000 tl ye vardı kına düğün salonu düğün albümünü saymıyorum bile bu kıza iyi bir ev tuttular evini donattılar ben i ezen kaynana kızım da kızım deyip durdu eltimde baktı herkes eziyor laf söylüyor buda başladı laf sokmaya ama hiç kulak asmadım çünkü karakteri bu hep önde ve gözde olma çabasında ve yalaka ama bekliyorum kaynananın maskesi yakında düşer eşimse sen boşver onları Allah yapılanları görüyor diyor sende sabret ve görmezden gel :sevindirikasli:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar