Eltime Neler Oluyor ?

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840

Aslına bakarsınız son birkaç aydır nişanlımın ailesi ile aramda hiçbir sıkıntı yok bilakis herşey yolunda gidiyor.Fakat ben geçmişte yaşadıklarım sorunların tesiri altında olduğumdan hiç bir zaman içten sevemiyorum.Ama artık kimse kimseyi sevmek zorunda değil bende bu durumda alttan alıp yokmuş gibi davranıyorum yani pireyi deve yapmam gereken yerde yapmıyorum ve konu anında kapanıyor.Ve kayınvalide sorunum şu anda yok gibi.

Şimdi gelelim Sayın eltimle aramızda ki diyaloglara aynen aktarıyorum size konuşmamızı.

Eltim : Düğünde yaklaşıyor tarih belli mi ?
Ben: Yok abla ama biz Ağustos gibi olur diye bakıyoruz.
Eltim : Ağustos bana uygun değil haziran olsun.
Ben: Haziranda malesef bana uygun değil ama iş felan dert ediyorsan temmuzda yaparız kardeşiminde okulu bitiyor yengemlerde okula giden çocukları var.
Eltim: Hııı anladım.. ( Kısa bir sessizlik ) Düğün salonununda parasını vermek lazım ( Kaporadan Bahsediyor )
Ben: Biz ayarlarız onu abla
Eltim: Yok biz ayarladık B.N.S de olacak düğün.
Ben: Kimle ayarladınız ?
Eltim: Annemle
Ben: Ben orada düğün yapamam ben kabul etsemde Ahmet etmez.
Eltin: Edecek valla orası yakın.

Dip Not : Bahsettiği yer eve 5-10 dk uzaklıkta köhne ve kasvetli bir salon yani bedavaya verilse kimse almaz..Ki çevrede çok daha iyileri var ayrıca kendisinin düğünü bile orada olmadı. 1000 lira vermemek için kendi özel günümüde mahvedemem.Nişanda verdiğim tavizlere saysınlar..Ahmetle aramızda konuştuk parası cebinden çıkmayacak ben vereceğim kıskançlık yapmasına gerek yok dedi.
Neyse sohbet devam ediyor.

Eltim : Kuaförüde ayarlamak lazım.
Ben : O belli zaten ahmetin arkadası olacak her zamanda ona yaptırıyorum saçlarımı çocuk çok güzel yapıyor
Eltim : Kim kim gideriz ki.
Ben : Annem ben bilge sende gelirsin hep birlikte gideriz.
Eltim : Annen olmaz.
Ben : Af buyur niye. ?
Eltim: Gelinin yanında annesinin olması ayıptır.Onlar başka yere gitsin bizden K.yengen gelir onun yerine.
Ben: Oda buyursun gelsin ama annemi aradan çıkarmak gibi birşeyi düşünmesin kimse annemi yanımdan ayırmam.
Eltim: Vallahi bilmiyorum adettirde hani ondan söyledim.
Ben: Yok öyle adet bizde.

Böyle garip bir muhabbet geçti aramızda aslına bakarsanız dert etmedim ilk defa takmadım bile çünkü ben ne fikrimi söylesem tam tersini diyor..
Birde çok sessizdir kendisi ama böyle sinsi sessizlerden.Çok fazla toplum içerisinde konuşmaz zaten bu sessizliğini herkes saygıdan olduğunu zannetmiş ama öyle değil.Buna çok kez şahit oldum..Her zaman konuşmamızda bir çok kez ben kaçarak evlendiğim için bunları yaşamadım ben kaçarak evlendim bilmem ben kaçarak evlendim..Yahu ben zaten soru sormuyorum sadece sohbeti açıyor sohbet ediyorum..Örnek veriyorum.
Düğünden 1 ay önce eşyalar eve yerleşecek yaparız ederiz diyor sonra duruyor. Benim böyle bir sorunum yoktu kaçtım diyor.
Eşi dünya tatlısı abim evine davet ediyor nişanlımla beni o yatacak yer yok diyor.Nişanlım yenge bu akşam sizde kalabilirmiyiz internet lazım olur bizi evde yok diyor.Bilmem ki siz bilirsiniz biz erken çıkarız ama yinede siz bilirsiniz dudak bükme felan..Tabi eşek değilsen gelme diye ima ettiğini anlıyorsun fakat takıldığım nokta şu onun hiçbir düşüncesi benim zerre umrumda değil o var olsun yahut olmasın ama niçin biz Ahmetle evlilik düşüncesine girdikten sonra tavırları değişti..Nişan alışverişinde dahi gitti kayınvalideme kendisine elbise aldırdı.
Anlamıyorum anlayamıyorum..Kayınvalidem ve Kayınpederimle dengemi korumak daha kolay ama bu beklenmedik bir şekilde karşıma çıktı.Ne yalan söyleyim hiçbir zaman elti ile ilgili konu açıp veryansın edeceğim aklıma gelmezdi.
Ne yaptı bu kadın kafayımı yedi bilmem bu arada onun yaşı 32..
Sizce ne yapmalıyım yani ortadaki durumu anlayamadığımdan bu konuda bir atak yapamıyorum..Çünkü onu anlayamıyorum..

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
sadece bu eltin mi var
öyleyse gözde gelin olmaya çalışıyordur
takmaya değmez

Canım bir tane daha var eltim o da 1 yıllık gelin.
Büyük eltimle sorunlar yaşadı.
Düğünden 1 hafta sonra hepsinden elini eteğini çekti görüşmüyorlar.Şimdi bir tek bu var işte.
Takmak değilde anlayamıyorum onu sadace neden bu şekilde davranıyor diye

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
ayy yaptıgı hasetlıge bak resmen kıskanıyor seni canım :saplak:

Yeminler olsun zerre ona karşı fesatlık yapmıssam..Sadece korkuyorum onun kadar cin fikirli olamıyorum malesef. :(

sen tam gaz devam et
kendi bildiğini uygula bir süre sonra senden sıkılır diğer eltiye dadanır:ko

Yaa canım ben zaten hiç ciddiye almıyorum onu Ahmet sağolsun kimseyle muhattap ettirmiyor beni sadece şöyle bir durum var çok detay düşünüyor bu da beni korkutuyor.

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
sen dikkatli ol ve hiç bir şeyini ona anlatma
hinmiş kadın:kizginasli:

Tabi ya sürekli ağzımı arıyor.Eski sevgililerimi felan soruyor..Şeytan şeytan vallahi bende ne akıllılık etmişimde hiç sevgilim olmadı felan demiştim.
Yoksa şimdi kimlerden duyardım

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Zamanında kendi yasayamadiklari içinde kalmış kaçtığı için. Şimdi sen yaşıyorsun diye kiskaniyor seni çekmiyor. Hiç muhatap olma ozgecim iyilikten çok kötülük getireceği kesin

Valla ne dertli basım varmıs benim masallah bir türlü tam refaha kavusamadım..Ama sabır evleneyim hele şu evime geçeyimde baska birşey istemiyorum inan kuzum.

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
Canım klasik hareketler bunlar sen he de geç fazla kulak asma çok da ağzına laf verme lafı döndürüp seni olmadık hallere sokmasına izin verme iyi niyetle laf edersin onu bile kötüye çevirir bu tipler bence mesafeli durmak en iyisi

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Canım klasik hareketler bunlar sen he de geç fazla kulak asma çok da ağzına laf verme lafı döndürüp seni olmadık hallere sokmasına izin verme iyi niyetle laf edersin onu bile kötüye çevirir bu tipler bence mesafeli durmak en iyisi

Bende öyle yapıyorum canım fazla takmıyorum kafama artık sadece onun tehlikeli detaylarından korkuyorum..
Ben onunla hiç samimi değilim o şansı vermediğime şükrediyorum..Hep bir mesafe sanırım dediğin gibi iyi olacak.

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Deom dünkü bize yaptıgın uyuzlugu çekiyon bacım bu kadar net
**
Şaka bir yana kuzum kaçtıgını belirtmiş.
Kaçan kıza herşey 4'4lük olmaz.
Ukteleri çok fazla belki ozamanlar takmamış olabilir ama şimdi sen yeni gelin olacaksın kıskançlıga girmiş.
Bana olmayan ona oluyor hesabı.
Boşver kudursun elti eltiyi çekemez uleyn :D oka :kahkaha:
@nk83 bacım katılıyonmu :gul:

nk83

Admin
Tepki
83.528
Ben diyeceğimi didim :cicikadin: böyle tipi kaile almayıp uzak duracan ona yapılamadı diye üstüne yeni gelin geldi çekememezliği ile yada başka sebeplerle kıskançlıkmış oymuş buymuş yapma lüksü yok kaçtı da bana mı kaçtı derler insana adam gibi usulüne göre evleneydi her birşeyi olurdu haddini bilecek oturacak köşesine Deokman'ın Suçu Ne? ayol aaa konuşturmayın beni :gul:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Ben diyeceğimi didim :cicikadin: böyle tipi kaile almayıp uzak duracan ona yapılamadı diye üstüne yeni gelin geldi çekememezliği ile yada başka sebeplerle kıskançlıkmış oymuş buymuş yapma lüksü yok kaçtı da bana mı kaçtı derler insana adam gibi usulüne göre evleneydi her birşeyi olurdu haddini bilecek oturacak köşesine Deokman'ın Suçu Ne? ayol aaa konuşturmayın beni :gul:

:kptmya: tweet atasım geldi :D
ayyy tamam kız ara gazı verilmişler gibi bir konuştun pir konuştun elti fırlayıp gelecek şimdi :gul:

nk83

Admin
Tepki
83.528
:kptmya: tweet atasım geldi :D
ayyy tamam kız ara gazı verilmişler gibi bir konuştun pir konuştun elti fırlayıp gelecek şimdi :gul:

Ne bilem kızım sanki aileden sorumlu devlet bakanmıymışım gibi bu tarz konulara etiket vasıtasıyla :)kptmya:) çağrılıp duruyorum gaza gelecem tabi ben gelmeyem de kim gelsin :kahkaha:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar