ela'nın filmleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Çakıl80

Hıyarsan illaki bir gün senden cacık yapar!
Tepki
23.275
Bird case seyrediyorum sandra block un ben gerçekten beğendim. Bu kadın film konusunda gerçekten başarılı. Tavsiye ederim

OP
Elalis

Elalis

ANAJET
Tepki
50.197
thumb_34IyXcl44VG9VVEps0rBgNo9jQb.jpg

IMDB: 6.3

Tür:Fantastik,Korku,Dram

Yapım: 2017

Yönetmen: Karen Moncrieff

Oyuncular: Lylah Raye Acosta,Cliff Chamberlain,Jane Daly,Anna Diop,Ray Baker,Brianne Howey,Ana Ortiz,Sander Thomas,Lee Pace,Carrie Coon

Film Özeti: Bir ailenin hayatı, oğullarını trafik kazasında kaybetmelerinin ardından paramparça olur. Artık adam başarılı bir avukattır, kadınsa yeniden evlenmiş ve ünlü bir yazar olmuştur. Ancak aradan geçen 10 yıldan sonra ikilinin arasının düzelmesi için bir fırsat doğar.

korku ve fantastik değil orası kesin :) belki biraz gerilim.ağır işleyen ve tatmin etmeyen bir sonu olan film.bitince bu muydu dedim.

hiçkimse

Daimi Üye
Tepki
43.879
thumb_34IyXcl44VG9VVEps0rBgNo9jQb.jpg

IMDB: 6.3

Tür:Fantastik,Korku,Dram

Yapım: 2017

Yönetmen: Karen Moncrieff

Oyuncular: Lylah Raye Acosta,Cliff Chamberlain,Jane Daly,Anna Diop,Ray Baker,Brianne Howey,Ana Ortiz,Sander Thomas,Lee Pace,Carrie Coon

Film Özeti: Bir ailenin hayatı, oğullarını trafik kazasında kaybetmelerinin ardından paramparça olur. Artık adam başarılı bir avukattır, kadınsa yeniden evlenmiş ve ünlü bir yazar olmuştur. Ancak aradan geçen 10 yıldan sonra ikilinin arasının düzelmesi için bir fırsat doğar.

korku ve fantastik değil orası kesin :) belki biraz gerilim.ağır işleyen ve tatmin etmeyen bir sonu olan film.bitince bu muydu dedim.
Yorumlarının hastasıyızzz bebemmm... gayet subjektif haha

Tahzen

Daimi Üye
Tepki
30.836
thumb_9MQI12zf7XdRq4tReEkhhAeanXk.jpg

IMDB: 7.9

Tür: Macera,Aksiyon,Gerilim

Yapım: 2018

Yönetmen:Christoper McQuarrie

Oyuncular: tom cruise,henry cavill,ving rhames,simon pegg,rebecca ferguson,sean harris,angela basset,vanessa kirby,alec baldwin,michalle monaghan
film özetiMission: Impossible Yansımalar, Görevimiz Tehlike serisinin 6. devam halkasıdır. İkonik ajan Ethan Hunt, birlikte çalıştığı IMF ekibi ve tanıdık birkaç dostu sıkıntılı bir zamandadır. Berlin'deki görevin ters gitmesi sonucunda Ethan Hunt CIA ile ters düşer ve denetimsizliği sebebiyle CIA'in kara listesine girer. Ancak insanlığı tehdit eden yeni bir tehlikenin ortaya çıkışıyla birlikte herkes zamana karşı bir yarışa koyulur... Filmin başrolünü Tom Cruise üstlenirken kadroda Luther Stickell rolündeki Ving Rhames, Benji Dunn rolündeki Simon Pegg ve Ilsa Faust rolündeki Rebecca Ferguson, Alan Hunley'i canlandıran usta oyuncu Alec Baldwin, Solomon Lane'i canlandıran Sean Harris, Julia Meade'i canlandıran Michelle Monaghan, Henry Cavill, Vanessa Kirby ve Angela Bassett yer alıyor.

beynim yandı :521:kim kimdir,kime hizmet eder tam çözemedim :bayik:bi daha izlenmeyi hakediyor film.
İzledim sonunda . Yine yapmış yapacağını görevimiz tehlike :harika: hadi hadi diye diye izledim :D vayy bee yi de unutmayalım :D

OP
Elalis

Elalis

ANAJET
Tepki
50.197
ben-kimim-1440427100.jpg

Vizyon tarihi: 4 eylül 2015 (1s 46dk)
Yönetmen : baran bo odar
Oyuncular: tom schilling,elyas M'barek,wotan wilke möhring,hannah herzsuprung,trine dyrholm,antoine monot jr
Tür: gerilim
Ülke: almanya
imdb :8.4

Genç bir bilgisayar dehası olan Benjamin, sadece Almanya’da değil dünya çapında tanınan biri olmak istemektedir. Yer altı bir hacker grubu, Benjamin’i aralarına katılmaya çağırınca, Benjamin bu tehlikeli teklifi kabul eder ancak bu tehlikeli oyunlarda başına geleceklerden habersizdir.

vay anasını :eek:
süprüz sonlu müthiş filmlerden birisi.son 15 dk beyin yanması garanti :p sanırım ikincisi de varmış.kesinlikle izlemenizi tavsiye ettiğim bir film :harika: bunlar gerilim demişler ama öyle korkunçlu bi gerilim değil.sinir stres babında bi gerilim var filmde :D

Çakıl80

Hıyarsan illaki bir gün senden cacık yapar!
Tepki
23.275
ben-kimim-1440427100.jpg

Vizyon tarihi: 4 eylül 2015 (1s 46dk)
Yönetmen : baran bo odar
Oyuncular: tom schilling,elyas M'barek,wotan wilke möhring,hannah herzsuprung,trine dyrholm,antoine monot jr
Tür: gerilim
Ülke: almanya
imdb :8.4

Genç bir bilgisayar dehası olan Benjamin, sadece Almanya’da değil dünya çapında tanınan biri olmak istemektedir. Yer altı bir hacker grubu, Benjamin’i aralarına katılmaya çağırınca, Benjamin bu tehlikeli teklifi kabul eder ancak bu tehlikeli oyunlarda başına geleceklerden habersizdir.

vay anasını :eek:
süprüz sonlu müthiş filmlerden birisi.son 15 dk beyin yanması garanti :p sanırım ikincisi de varmış.kesinlikle izlemenizi tavsiye ettiğim bir film :harika: bunlar gerilim demişler ama öyle korkunçlu bi gerilim değil.sinir stres babında bi gerilim var filmde :D
Bunu merak ettim seyretmeliyim hemen

OP
Elalis

Elalis

ANAJET
Tepki
50.197
thumb_2aDS5gmgvcw7P7BfoxqtnIktHDk.jpg

IMDB: 8.1

Tür: gizem,gerilim,suç

Yapım: 2016

Film Özeti: Adrian Doria varlıklı bir iş adamıdır. Bir gün kendisini kapısı kitli bir otel odasında sevgilisi Laural Vidan ' ın cesedinin yanı başında bulur. Polis tarafından tutuklandıkan sonra deneyimli bir avukat olan Virginia Goodman ile tanışır. Masum olduğunu kanıtlamak için şoförü Daniel Garrido araba kazasını aydınlatmaları gerekmektedir. Aynı zamanda avukatı Felix olayların seyrini değiştirebilecek bir delil araştırmaktadır. Virginia ve Adrian vaka hakkında konuşmalarını sürdürürler ama Adrian'ın ifadesinden ikna olmayan Virginia onu hikayesinin karanlık noktalarını açığa çıkarması için zorlar. Bulmacada gerçek ve yalan kolayca yer değiştirebilmektedir.

vay vay vayyy filmi yapmışlar abi.baştan sonra gizem,gerilim.nadir fimleri başa alır izlerim.bu da onlardan.ikinci izleyişte herşey farklılaşıyor.bi ara katil ben miyim lan yoksa dedim :kopkop:
öncelik verin derim :nededintatlim:

Tahzen

Daimi Üye
Tepki
30.836
thumb_2aDS5gmgvcw7P7BfoxqtnIktHDk.jpg

IMDB: 8.1

Tür: gizem,gerilim,suç

Yapım: 2016

Film Özeti: Adrian Doria varlıklı bir iş adamıdır. Bir gün kendisini kapısı kitli bir otel odasında sevgilisi Laural Vidan ' ın cesedinin yanı başında bulur. Polis tarafından tutuklandıkan sonra deneyimli bir avukat olan Virginia Goodman ile tanışır. Masum olduğunu kanıtlamak için şoförü Daniel Garrido araba kazasını aydınlatmaları gerekmektedir. Aynı zamanda avukatı Felix olayların seyrini değiştirebilecek bir delil araştırmaktadır. Virginia ve Adrian vaka hakkında konuşmalarını sürdürürler ama Adrian'ın ifadesinden ikna olmayan Virginia onu hikayesinin karanlık noktalarını açığa çıkarması için zorlar. Bulmacada gerçek ve yalan kolayca yer değiştirebilmektedir.

vay vay vayyy filmi yapmışlar abi.baştan sonra gizem,gerilim.nadir fimleri başa alır izlerim.bu da onlardan.ikinci izleyişte herşey farklılaşıyor.bi ara katil ben miyim lan yoksa dedim :kopkop:
öncelik verin derim :nededintatlim:
Len bu filmi diyordum, yarım bıraktım türkçe dublaj çıksında izleyim diye :D:D
Yarısına kadar izledim.

OP
Elalis

Elalis

ANAJET
Tepki
50.197
space-explorer-tv-uzay-ve-uzayli-filmleri--2017-bilim-kurgu-gerilim-korku-life-movie-hayat-filmi-daniel-espinosa-jake-gylienhaal-ryan-reynolds-rebecca-ferguson-hiroyuki-sanada.jpg

Tür: bilimkurgu,gerilim,korku
Vizyon :Tarihi24 Mart 2017
Yapımı :2017 ABD
Süre :104 dk
imdb : 7.7

Uluslararası Uzay İstasyonu'nun 6 üyesi, Pilgrim Uzay Aracı aracılığıyla Mars'tan getirilen bir örneği incelerken büyük bir keşfe imza atar: Bu örnek biyolojik özellikler göstermektedir, yani Mars'ta hayat olduğunun kuşku götürmez bir kanıtıdır. Ancak bir süre sonra mürettebatı ölüm kalım mücadelesi verecekleri bir süreç beklemektedir, nitekim Mars'tan gelen 'örnek' zannettiklerinden çok daha zeki ve kuvvetlidir.

gerim gerim gerildim izlerken.ilk dakikadan son dakikaya gerilim.puanı çok daha iyisini hakediyor...

Tahzen

Daimi Üye
Tepki
30.836
space-explorer-tv-uzay-ve-uzayli-filmleri--2017-bilim-kurgu-gerilim-korku-life-movie-hayat-filmi-daniel-espinosa-jake-gylienhaal-ryan-reynolds-rebecca-ferguson-hiroyuki-sanada.jpg

Tür: bilimkurgu,gerilim,korku
Vizyon :Tarihi24 Mart 2017
Yapımı :2017 ABD
Süre :104 dk
imdb : 7.7

Uluslararası Uzay İstasyonu'nun 6 üyesi, Pilgrim Uzay Aracı aracılığıyla Mars'tan getirilen bir örneği incelerken büyük bir keşfe imza atar: Bu örnek biyolojik özellikler göstermektedir, yani Mars'ta hayat olduğunun kuşku götürmez bir kanıtıdır. Ancak bir süre sonra mürettebatı ölüm kalım mücadelesi verecekleri bir süreç beklemektedir, nitekim Mars'tan gelen 'örnek' zannettiklerinden çok daha zeki ve kuvvetlidir.

gerim gerim gerildim izlerken.ilk dakikadan son dakikaya gerilim.puanı çok daha iyisini hakediyor...
Yeni film belli oldu:harika:

OP
Elalis

Elalis

ANAJET
Tepki
50.197
71SNWG5vDBL._RI_SX300_.jpg

Orijinal İsmi: The Tourist
Tür: aksiyon,gerilim,romantik
Vizyon Tarihi :10 Aralık 2010
Yapımı: fransa ABD
Süre: 103dk
İMDB : 7.8

Hikaye, kırık kalbinin acısından kurtulmak için İtalya’ya giden Amerikalı bir turist, Frank (Depp)’in etrafında şekilleniyor. Olağanüstü bir kadın olan Elise (Jolie)’nin yoluna çıkmasıyla işler değişir. Ancak Elise’nin onunla karşılaşması aslında tesadüf değildir. Arka planda Venedik’in nefes kesen manzaraları eşliğinde Frank, bir ilişkinin ardından koşarken aslında etrafında tehlikeli entrikaların döndüğünü fark eder.

eeehhhhhhhhhh işte.boş vakit varsa izlenebilir.başından sonunu görebilmek kötü.angelina sadece süzülmüş,johnny nasıl sümsük o_O konunun biraz gideri var.oyuncular bile kurtaramamış...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar