Ekim Ayında Çift Çizgi Görmek İsteyenler Buraya:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
:iyyyy::iyyyy::iyyyy: çok stresliyim ama gerçekten ya elektirik yüklü gibiyim

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Ay Allah korusun ya. Benim ağrımaz normalde. hatta hiç çekmediğim bir ağrıdır baş ağrısı; ama yaklaşık 2 gündür feci ağrıyor. İlaçta içemedim. Gece uyuyamadım hiç ya ağrıdan :sinifsinif:

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
benim de dün başım ağrıdı baya eşim sabah 9da işe gitti ben uyudum 11de geldi kapı ziliyle uyandım bi de derin uyuyomuşum kafam zom oldu baya bi süre ağrıdı ama çok kötü bişeyyy:ates:

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
Ay Allah korusun ya. Benim ağrımaz normalde. hatta hiç çekmediğim bir ağrıdır baş ağrısı; ama yaklaşık 2 gündür feci ağrıyor. İlaçta içemedim. Gece uyuyamadım hiç ya ağrıdan :sinifsinif:

benim genelde kafam karışık olduğu zamanlar bişeyi fazla düşündüğüm zamanlar ağrır seninkide stresten olabilir arişim

BıCıR_kıS

Moderatör
Moderatör
Tepki
1.276
İkimizinde az kaldı :ates:

Bıcırrrrrrrrrr sesime gel yavrum :kptmya: Senin ilk belirtilerin ne zaman başlamıştı. Adet tarhine ne kadar kala söyle bakam

Bak aşkım geldim arişim benim ekimin 10. da adet olmam gerekiyordu eylülün 25.de göğüslerimde başladı karıncalanma yani daha 15 gün vardı adetime ondan 1 hafta sonra da sık idrara çıkmaya başladım canım:D

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
2 hafta önceden yani :ilknur:

ya bende var mı yok mu belli değil ki canım ya. İdrara çıkma bende de var. Birde baş ağrısı feci dadandı 2 gündür. Ayrıca midemde berbat. Sanki tüm yediklerim çıkacak.:ates:

BıCıR_kıS

Moderatör
Moderatör
Tepki
1.276
2 hafta önceden yani :ilknur:

ya bende var mı yok mu belli değil ki canım ya. İdrara çıkma bende de var. Birde baş ağrısı feci dadandı 2 gündür. Ayrıca midemde berbat. Sanki tüm yediklerim çıkacak.:ates:

Ay inşallah vardır canım hayırlısı başta tabi ki ...
Kaç gün var ki adetine ?

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Canım 3 Ekim'de oldum; ama bu ay gecikmeli gelmişti. Benim tahminim 26 Ekim sonrası gelir. :iyyyy:

BıCıR_kıS

Moderatör
Moderatör
Tepki
1.276
Canım 3 Ekim'de oldum; ama bu ay gecikmeli gelmişti. Benim tahminim 26 Ekim sonrası gelir. :iyyyy:

ay çok az kalmış yani 3.de olacağını varsayarsak bile tam 15 gün eder ...
Bende 15 gün kala hissettim walla ama çıktı bak insanın normalde olmayan şeyler başına gelince hissediyor :D
Hayırlısı arkadaşım inşallah olur da beraber paylaşırız duygularımızı ...
Arişim ya yalnız şimdiden bulantın başladıysa yandık loo bende hala yok şükür bir tek c tesi oldu yarım saat kadar sürdü baş dönmesiyle birlikte..Allahım o neydi öyle hiç bir bulantıya benzemiyor...

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
:kptmya: :kptmya: :kptmya:

Valla ben anlamadım ki canım. Zaten benim bir önceki hamileliğimde de belirtilerim 1 hafta önceden başlamıştı. Bunda da olursa aynısı olabilir belki. Bakalım hayırlısı canım. İnan çok istiyorum; ama streste yapmak istemiyorum :iyyyy: Dua et bol bol bana :sim3:

BıCıR_kıS

Moderatör
Moderatör
Tepki
1.276
Dua ediyorum canlarım size bol bol merak etmeyin ...
Ailemden önce sizinle paylaştım hamile olduğumu o yüzden hep aklımdasınız ...:eek:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar