Ebru Şallı'dan mucize selülit giderici

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Ebru Şallı 5 gün içinde selüliti yok eden mucize bir iksir bulduğunu açıkladı. Bu mucize iksiri herkes gibi siz de evinizde yapıp içebilirsiniz.

Manken Ebru Şallı fazla kilolarından ve selülitlerinden kurtulmak isteyenler için detoks etkisi yapan mucize iksir 5 gün içinde etkisini göstermekte.

Değişimi 5 günde farkedeceksiniz!

Ebru Şallı keşfettiği mucize iksirin sonuçları kanıtlanmış bir detoks içeceği olduğunu, Herkesin evinde hazırlayabileceği bu mucize iksiri her sabah kahvaltı yapmadan yarım saat önce 1 bardak içen kişinin, 5 gün içinde kendisindeki değişimi farkedeceğini söylüyor.

Ebru Şallı "Formülümü yıllardır yemekle, kaloriyle ve neyin zararlı, neyin faydalı olduğunu öğrendiğim için inceleyerek buldum. Bu mucize iksir vücuttaki toksinleri atarak, yağların hızlı bir şekilde yakılmasına yardımcı oluyor. 5 gün içinde farkı gördüm. Selülitli bölgeleri sıkılaştırıyor. Herkes bu içeceği evinde yapabilir.” dedi.

İşte Ebru Şallı’nın mucize iksiri

3 Kabak

2 Enginar

1 Avuç Brokoli

1 Avuç Maydanoz

1 Orta boy soğan

Yarım limon suyu

Hazırlanışı: Sebzeleri az su ile haşlayın. Ardından bu su ile beraber sebzeleri blendırdan geçirin. Üstüne limon suyunu da ilave edip tekrar blendırda karıştırın.

Bu içeceği soğuk ya da sıcak olarak içebilirsiniz. İçine başka hiç bir şey katmayın. Her gün sabah 1 bardak için.

birsam

Daimi Üye
Tepki
991
kilo vermeyede etkisi olur mu acep.nedense pek selülütleri pek önemsemiyorum var bende de ama.

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Denemekte fayda var Birsamcım. Yağ ve toksinleri atıcı özelliği olduğuna göre kilo vermeye de yardımcı olabilir haliyle. Benim de az biraz selülitlerim var. Açıkcası yapmayı düşünüyorum bu karışımı. Enginar var mıdır ki hala?:dusun:

milqbabe

Yeni Üye
Tepki
17
ya acaba bu karışımı ne kdr süre içmemiz gerekio:( ya selülit çk kötü bişy şişman zayf dinlemio.:(:(

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
ya acaba bu karışımı ne kdr süre içmemiz gerekio:( ya selülit çk kötü bişy şişman zayf dinlemio.:(:(

Canım selülit maalesef hemen geçmez. Bence geçene kadar içmekte fayda var. Ben denemedim; fazla yok selülitim; ama deneyeceğim en kısa zamanda...

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
hmmm tarıf ıyıde bu selulıtı gıdermezkı bence selulıt oyle kısa surede gecmez
yag yakması bu konularda cokdeney yaptııgm ıcn detoks etkısı olur ama yagları bıranda yakmaz ama deneme lısteme ekledım yapıcam sonucta zararlı maddeler yok vucudu arındırmak ıcın yapılabılır :eek:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Essem ben de senin gibi düşünüyorum. Sonuçta hepsi sebze ve yararlı:cak:

Sen selülit için diğerine bak bence:cicek:

R

Rosie

Misafir
oldukça zayıfım az da olsa var nefret ediyorum.kabak ve enginardan nefret etsem de yapacağım

Tepki
0
Benim çok fazla selülitim vardı bacaklarım portakal kabuğundan farkı yoktu kuzenim selülit giderici diye bir ürün tavsiye etti onu kullandım yaza çok rahat girmiştim baya işe yaradı tavsiye ederim ürünün adı celluless md

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar