Düğün Hazırlıklarım

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
hep birlikte güzel olacak canım ben inanıyorum buna sizlerin desteğiyle @nk83 biliyor bekarlığa veda bile yapacağız forumcak :ko

Eveeeet :1: Deokman'a kına yakıp ağlatacağız sonra da güldürüp göbek attıracağız ben hazırlıklara başladım bile bugüne bugün forumanasıyım kızımın buradan teliyle duvağıyla çıkacak
smilie_girl_013.gif
(inşallah o zamanlar netim sıkıntı çıkarmaz valla Dünyayı ayağa kaldırırım :ko)

yaparız kuzum yaparız burda canlı canlı dogum bıle yaptık bız onu da yaparız :ko

Sen canlı doğum yaptın ya şu siteden uzaya üzerinde buradan bir hanımefendi geçti yazılı füze bile göndeririz bacım

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
deokmanı evlendırıyoruz afısı de asalım nk'm malum kızın konuyu cıvıttık barı toparlama da yardımcı olur afıs :ko

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
bende size imon sıkıp yiyeceğim :D sayın Nk anacım ve Aslı Nedimem :d:ko
canım bıtanem deokmanım benım lımon bende ıyı durmaz nar eksısı tavsıyemdır :kptmya:
Canlı canlı doğum nasıl oldu be :ne::ko

canım soylekı ben ıkı yıl once 27 hazıran gunu tam dogumhanede ınternete baglanıp bızım kızlara dogumumla ılgılı rapor verıyordum :ko yaaa boyle dogrudum ben zeynebı az daha cocuk sanalın ıcıne doguyordu da cıkaramayız sanaldan dıye korktuk :kptmya:

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
canım bıtanem deokmanım benım lımon bende ıyı durmaz nar eksısı tavsıyemdır :kptmya:

canım soylekı ben ıkı yıl once 27 hazıran gunu tam dogumhanede ınternete baglanıp bızım kızlara dogumumla ılgılı rapor verıyordum :ko yaaa boyle dogrudum ben zeynebı az daha cocuk sanalın ıcıne doguyordu da cıkaramayız sanaldan dıye korktuk :kptmya:

canlı yayın yapmış hatun ya ahahahah :D
off keske bende olaydım ne merak ettim şimdi nerde o konu bana da gösterin :ko

nk83

Admin
Tepki
83.528
Canlı canlı doğum nasıl oldu be :ne::ko

Anı anına altyazı geçiyordu bize hemşirem geldi yanımda şimdi doğuma gidiyorum doğumdan çıktım falan bizim sitede tutuşuk bu arada hop oturup hop kalkıyoruz :ko

bende size imon sıkıp yiyeceğim :D sayın Nk anacım ve Aslı Nedimem :d:ko

Analar yenmez taş olursun beni muaf tut Aslıyı ye :nazo:
(Ooo nk...bacıım... iki dakikada üstüme satılık ilanını yapıştırdın dediğini duyar gibiyim )

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
bende artık düğün günü dk bası yazarım burdayım kuafördeyim evdeyim ordayım burdayım ahaha :D Hatta video çeker çeker face sayfamıza bile koydururum kuzenlere :ko

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
hemen derhal bu onu :saplak::huhuu:
bulamıyorum dogum sonrası konuyu buldum sadece
nk'm yetııııııss nereye actıydınız konuyu yoksa deokmanım canım cıcım benı halledecek :kptmya: @nk83
Anı anına altyazı geçiyordu bize hemşirem geldi yanımda şimdi doğuma gidiyorum doğumdan çıktım falan bizim sitede tutuşuk bu arada hop oturup hop kalkıyoruz :ko

Analar yenmez taş olursun beni muaf tut Aslıyı ye :nazo:
(Ooo nk...bacıım... iki dakikada üstüme satılık ilanını yapıştırdın dediğini duyar gibiyim )
:ne::ne::ne::bayil::bayil:
vayyyyy ne ıkı dakıkası sanıyeler ıcınde satılmısım be olmusum de aglayanım yok :ko ask olsun nk'm ask olsun :aglayan:

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
bende artık düğün günü dk bası yazarım burdayım kuafördeyim evdeyim ordayım burdayım ahaha :D Hatta video çeker çeker face sayfamıza bile koydururum kuzenlere :ko
yap yap hatta sac modelını goster bız burdan mudahale edelım kuafore :kptmya:
Ooo süper olur :D

Aslı sen onlinedan söylemiyormuydun ya bulamayabilirsin

hatuna arattırıyorum iyi mi kız aslımm gel onlineden muhabbet etmişsiniz sanırım :ko

oyle mıydı o :gulsemmi: ıste ben dogururken nereye yazdıgımı bılıyor muyum :ko

nk83

Admin
Tepki
83.528
Ben öyle hatırlıyorum valla onlinedı sanki telden konulara zor giriyordun yada ben karıştırdım

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
valla azmine hayran kaldım doğrusu helal valla eee aslım masallahın var ha hem doğururum hem yazarım diyorsun işte forum onursal üyesi sen olmalısın :D :ko

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Gızlar hakkınızı helal edin ben terasa çıkıyorum 5.kata
Ölmezsem görüşürüz bende canlı canlı intaar etcem şimdi :gul:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar