Düğün Hazırlığım :)

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
Bitterciğim senin seçtiğin davetiye çok hoş kurabiyelerde öyle ama ferah arkadaşımızında seçtiği kurabiye süper tercih senin şekerim

goznuru

Daimi Üye
Tepki
396
Bitter-im her sey gonlunce olsun canim.Ben iki kiz bir erkek evlat evlendiren anne olarak nasil bir duygu yasadigini tahmin ediyorum, buyuk kizim davetiyesini yastik istemisti tum davetiyeler elimden gecti kumascida saten,kurdela birakmadim.Her sey onlarin mutlu olmasi icindi,gelinimde kina keseleri isyedi anlicaniz bayagi yorgun gunler yasadim.

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
Bitter-im her sey gonlunce olsun canim.Ben iki kiz bir erkek evlat evlendiren anne olarak nasil bir duygu yasadigini tahmin ediyorum, buyuk kizim davetiyesini yastik istemisti tum davetiyeler elimden gecti kumascida saten,kurdela birakmadim.Her sey onlarin mutlu olmasi icindi,gelinimde kina keseleri isyedi anlicaniz bayagi yorgun gunler yasadim.
Allah evlatlarını mutlu etsin canım:huhuu:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687

yastik davetiye nasıl oluyorki :sok ilk duydum canımmmm araştırmam lazım :findikim:

Rabbim evlatlarına uzun ömürler versin ve mutluluklarınız bozmasın

goznuru

Daimi Üye
Tepki
396
Amin kizlar , bir yastikta deniliyor ,benim kizda onun icin istedi kare seklinde yaptim yastigi uzerine beyaz kirmizi kurdelayla susledim .Karti seffaf ti rulo yaptik karti onuda kurdela ile bagladik yastigin uzerindeki kurdela (hediye paketini dusun kurdela baglamasini) alttan taktik bir iki inciler kalpler ekledik Bitter-im annene yazzik kayinvaldene yaptir .

goznuru

Daimi Üye
Tepki
396
Bitter-im cok,cok ozurdilrim ben yeniyim tanimiyorum sizleri tekrar ozurdilerim. Gurbet gelini olacaksin banada uzak deyilsin anne gibi abla gibi beni arayabilirsin.

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
goznuru canım benim özürdilemene inan hiç gerek yok bu sıcaklığın bile yeter. Ayyy aramammı aşkolsun görüşebiliriz bile oraya yerleştiğimde :huhuu: İnan çok mutlu eder. Orda kimseyi tanımıyorum ve hiç cevrem olmicak bir kaç zaman patlamak istemiyorum :(

Düğün masasınıdamı diktirdi ne vicdansız

Sadiyem inşallah begencekler :huhuu:

kuseyen

Daimi Üye
Tepki
2.715
bebisim insallah mutluluk yuzunden hic eskik olmaz.bizlerde yariyanlardan ol derler.insallah oylede olur.bebisim.ama hep benim kucuk bebisim olacaksin tamammi:cokkomik:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
:eek:ys: tamam ablacım ben senin hep bebisin kalıcam :ninni:

Seviyorum seni begenmene cok sevindim

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Davetiyelerin güzelliğine bak :huhuu:

Buna bayıldım özellikle canım.

i-45460.jpg

goznuru

Daimi Üye
Tepki
396
Bitter-im ilk 3ay bocalarsin sonra alisirsin dil kursuna baslarsin orda arkadas edinirsin. Sana tavsiyem bol bol gunese bak burda az goruyoruz.:uzgun:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar