Düğün fotoğrafçısı

aydanmutlu

Yeni Üye
Tepki
7
Merhabalar İnternette gezerken düğün fotoğrafçılığı yapan birisini keşfettim benim ilgimi çekti fotoğrafları hoş. Bu yaz benimde düğünüm olacağı için fiyat konusunda kendisine mesaj attım. 700 900 cıvarı oldugunu söyledi. Ayrıca ilginç bir noktaya değindi. Bana vereceği tüm fotoğrafların ki bu 400 civarı minimum hepsini çeşitli fotoğraflar ile düzeltmesini yapacağını söyledi. aslında karasız kaldım. Kuzenımın fotoğrafçısı baskı için kullanacağı 50 fotoğrafa düzeltme yapmıştı. Diğerleri düz çekimler olmuştu. Kuzenimde düğünden sonra sadece bu 50 fotoğrafı akrabalarına göstermişti. Diğerleri çok hoş durmuyordu. sanırım bu fotoğraf düzeltme işini çoğu kişi yapmıyor. anlaşılan zor bir iş.
Bulduğum bu fotoğrafçı yabancı birisi Türkiye'de çalışmaya yeni başlamış sanırım. İntenet adresi ve facebook da fotoğraflarını gördüm. dünyanın heryerinden fotoğraf çekimleri var. Karina Ustyan Photographer diye google da aratın çıkar sanırım Fiyat konusunda daha iyi teklif verirse bana da soylersiniz umarım :))

OP
aydanmutlu

aydanmutlu

Yeni Üye
Tepki
7
Sonunda bi kaç fotoğraf ekleyebildim birde siz bakın Yada karina Ustyan adlı kişi google da aratın bulursunuz sanırım..
4445.jpg

4459.jpg

4462.jpg

4467.jpg

4473.jpg

4477.jpg

4482.jpg

4484.jpg

4487.jpg

4491.jpg

4494.jpg

4498.jpg

4501.jpg

4504.jpg

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
cok güzel fotograflar türkiyedemi bu kisi cünkü resimdekiler hic türke benzemiyorlar

OP
aydanmutlu

aydanmutlu

Yeni Üye
Tepki
7
Hmm ewet Türkiye'ye yeni yerleşmiş daha önce yurtdışında çalışıyormuş. Zaten bayan yabancı. Kendisi ile mesajlaştım sanırım düğün çekimlerimi kendisi yapıcak şuan nişanlım ile karar aşamasındayız. Düğün tarıhı netleşince bildiricez.

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
Hmm ewet Türkiye'ye yeni yerleşmiş daha önce yurtdışında çalışıyormuş. Zaten bayan yabancı. Kendisi ile mesajlaştım sanırım düğün çekimlerimi kendisi yapıcak şuan nişanlım ile karar aşamasındayız. Düğün tarıhı netleşince bildiricez.

insallah bizimlede paylasirsan seviniriz

OP
aydanmutlu

aydanmutlu

Yeni Üye
Tepki
7
çok güzel ya gerçektende muhteşem karaler çekmiş adam

Aslında bu kişi bayan aslında çekimlerde tercih etmemin bir diyer sebebide bayan olması bilmiyorum ama sanırım çok feminist davrandım.:) :kptmya: İnternetten aratırsanız bulabilirsiniz bnde şans eseri buldum. Karina Ustyan diye biri. Ankara da yaşıyormuş. Ama nerede olduğumun bi öenmi yokmuş İstanbula düğün çekimlerim için gelebileceğini söyledi.

OP
aydanmutlu

aydanmutlu

Yeni Üye
Tepki
7
Arkadaşlar bugun fotoğrafçı ile anlaştık. Şuan için çekimlerde gidebileceiğmiz yerler bakıyorum. umarım herşe hoş olur.

OP
aydanmutlu

aydanmutlu

Yeni Üye
Tepki
7
arkadaşlar düğün çekimim için ankara da bildiğiniz farklı mekanlar varmı fotoğrafçım ile henuz kararlaştıramadık.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar