Doktorlar'ın Ela'sı belli oldu

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
Doktorlar'ın Ela'sı belli oldu

Uzun bir aradan sonra yeniden çekilecek olan dizinin başrol oyuncularından biri için daha isim netleşti

567441_detay.jpg

Show Tv'de ekranlara gelecek olan, yapımcılığını Medyapım'ın üstlendiği, başrollerini Kutsi,Cüneyt Türel, Gülçin Santırcıoğlu, İlker İnanoğlu, Yağmur Atacan, Cemal Toktaş, Selen Seyven, Alpay Kemal Atalan ve Nergis Öztürk'ün paylaştığı Doktorlar'da Oya Okar, Zerrin Nişancı, Baran Akbulut, Tuğçe Özbudak ve Müfit Aytekin gibi isimler de yer alıyor.

DiziFilm'in haberine göre, ekibe en son katılan isim ise Sinemis Candemir oldu. Candemir, merakla beklenen Ela karakterini oynayacak. Taraflar prensipte anlaştılar. Birçok dizi ve sinema filminde yer alan Candemir, aynı zamanda tiyatro da yapıyor.

Ela'nın da belli olmasıyla, kadrosu tamamlanan Doktorlar'ın çekimlerine önümüzdeki hafta başlanacak. Doktorlar'ın Aralık'ta yayına girmesi bekleniyor.

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
keşke oynasaydı onu seviyorum bu kızı pek tutmuyorum yapmacık geliyo bana

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Evet ya, birde onunla alıştık ya, şimdi hemen ısınamayız yani:dertli:

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.533
Ben pek tutmam bu kızı nedense yanlış seçim olmuş pek başrollük biri değil sanki daha çok yan roller için daha iyi...

Nergis Öztürk hatırla sevgilideki kızdı değilmi oysa şöyle sert bir doktor rolü güzel olur ona...

İlker İnanoğlu arka sokakta değilmiydi...

Selen Seyven, Alpay Kemal Atalan iyi seçim...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar