Doğurdum

M

melis_melis

Misafir
nihayet dogurdum kızlar 16 marttta ama oglusum solunumunu yettıremedıgı ıcın hastanede kaldı ama su an genel durumu ıyı ıns sag salım bıran önce gelır yanıma dua edın

OP
M

melis_melis

Misafir
saol canım inş bir an önce yanıma gelir yoksa dayanamıyorum :uzgun:

OP
M

melis_melis

Misafir
bende sanki öle hıssedıyorum cıkarsa yazacagım zaten inş dedıgın gbı olur

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
nihayet dogurdum kızlar 16 marttta ama oglusum solunumunu yettıremedıgı ıcın hastanede kaldı ama su an genel durumu ıyı ıns sag salım bıran önce gelır yanıma dua edın

Rabbim bir an evvel kucağına almayı nasip eder birtanem..
Sağlıcakla huzurla büyütmek nasip olsun bebişini
Ailesine,vatanına hayırlı evlat olur inşallah::ask:

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528

balonlu-erkek-bebek-cicegi.jpg

Allah analı babalı büyütsün tebrik ederim :hhhhhh: Umarım bebeğin bir an önce kucağına gelir çok geçmiş olsun...

OP
M

melis_melis

Misafir
tskrler kızlar oglusumun ismi yiğit kaan şu an durumu iyi bı kac gune kadar benı cagırırlar beslemek ıcın sonra ıns taburcu oluruz

esmeryarim

Daimi Üye
Tepki
3.148

rabbim sağlıcakla kucağına almanı nasip etsin inşallah

yazdığını okuyunca kendi bebeklerim gözümün önüne geldi ALLAH ım hastane günleri yaşatmasın inşallah bebeklerimin 2 si kilosu çok düşüktü diğeri solunum yetmezliği yüzünden çok kalmıştık ve doktorlar olumlu bir cevap vermiyordu bize heran herşey olabilir hazırlıklı olun diye :uzgun:

geçmez dediğim günler su gibi aktı hemde rabbime sonsuz şükürler olsun üçünüde bağışladı bize
inşallah sizde tez zamanda kavuşursunuz bebeğinize

OP
M

melis_melis

Misafir
hakikaten gecmıyor gunler cok zor cokkk:uzgun::uzgun:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Canım inşallah yanında olacağın günlerde gelicek dualarımız seninle bebeğininle biran önce kavuşman dileği ve duasıyla

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
Rabbim anali babali buyutsun
Insallah simdi sagligi sihhati yerindedir
dogumdan cok korkuyodunuz nasil gecti

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar