Doğumdan Sonra Böyle Zayıfladı

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Doğumdan Sonra Böyle Zayıfladı

attachment.php

Ebru Şallı 3 aylık oğlu Pars'ı emziriyor. Şallı sütün artması için yaptığını anlattı. Şallı emziren annelere sütlerini artırmaları için, "Emziriyorsanız ve sütünüzün artmasını istiyorsanız bol bol doğal alkali mineralli su için. Isırgan ve kimyon çayı tüketin. Taze meyve ve sebzeyi sofranızdan eksik etmeyin. Bol bol gülün" diye tavsiye veriyor.

Doğumdan sonra fazla kilolarından kurtulmak için doğru nefes terapisiyle yapılan toparlanma pilatesi yaptığını belirten Şallı, "Toparlanma pilatesi sütü iki kat artırıyor. Dengeli ve doğal beslenerek, pilates yaparak ve emzirerek kilolarınızdan 6 ayda kurtulabilirsiniz. Ben her iki doğumumda da bunları uyguladım" dedi.

Kaynak: iVillage Türkiye

Ekli dosyalar

• ebru-salli.jpg
    ebru-salli.jpg
    10,4 KB · Görüntüleme: 204

BıCıR_kıS

Moderatör
Moderatör
Tepki
1.276
aman buda çok zayıf ya bu kadar cılız olmak istemem ben bekarken tamam da artık doğumdan sonra o kadar da uğraşmam kilo vermek için....:gulbis:

hazalım

Daimi Üye
Tepki
978
ya harbiden bu hatunda bi deri bi kemil gerdanınındaki kemikler rahatça sayılabilir:))))Türk erkeği yemeğin salçalısını kadının kalçalısını :))

OP
sadiye

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Kilo almadi ki versin. Dikkat ediyor demek. :sackurutma:

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
fizik yapısıylada ilgili sanırm
tamam spor çok önemli ama
ben hiç spor yapmadığım halde hastaneden çıkarken ne göbek ne bişi
aynı kiloma inmiş bir şeklide çıkardım:bebecik

zaten 15 kiloyu geçmeyen doğumdan sonra normale dönüyor çünkü çoğunu doğumda kaybediyor kilonun ama bence ebru şallıyla alakalı kadın kafasına koymuş 5kilo falan alcak illa

BıCıR_kıS

Moderatör
Moderatör
Tepki
1.276
walla gerçekten ben beğenmiyorum kilosu düşük bence bende 45 kilo iken hamile kaldım ama doğumdan sonra o kiloya dönmek istemem yani :hulya:ama dönersem yapacak birşey yok özel çaba harcamam ...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar