{Doğuma adım adım alışverişlerimiz}

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aZeLYa55

Daimi Üye
Tepki
2.452
Canımmm çok beğendim odasını maşallah...Orjinal kulplarından daha güzel olmuş şirinler :) Güle güle kullanmayı nasip etsin Allah'ım.

leader

Daimi Üye
Tepki
2.416

orijinal kulpları

hayatım ben bu odayı bir yerden biliyorum b...room die bir firma
modakodan aldın dimi? maskodada vardı kral olarak serinin adına eşim çok istemişti bu resmi göstercem ona şirinler kulplarıda gayet güsel oturmuş bacım güle güle kullansın şahinim bittim sedefliydi dimi bu takım :tatlım:

ecrinnn

Daimi Üye
Tepki
1.861
görmemişimmmmm:cokkomik::cokkomik::cokkomik::cokkomik: benn cokk begendimmmm sahsıma münhasırrr.. kulplarınn sirinler olması da gönlümüde ayrıcaa fethetti diyim-ciko-ciko rabbimm güzel günlerdee içinde büyütmeyi nasip etsin cnmm:lilav:

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
harika bir takım güle güle kullanmak nasip etsin rabbim inşallah uzun ömürler versin Allah....

pikecan

Daimi Üye
Tepki
1.884
Hayatım cok guzelmiş oda takımı, ayrıca şirinler dokunuşu da tam süperk olmuş.. Allah güzel günlerde kullandırsın insallah canım....

bblau

Daimi Üye
Tepki
3.588
Hayatım odanız çok güzel 41 kere maşallah,Allah güzel günlerde kullanmak nasip etsin :sirin::sirin:
Çok beğendim :huhuu::huhuu:

brlycl

Yeni Üye
Tepki
1
cnmcım hayırlı olsun odaaa dediğim gibi benziyor benimkinede gerçi bütün modller benziyor
ya sen işin çoğunu bitirmişssin ama aferin sana

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
çok güzel Allah kullandığın günleri görmeyi nasip etsin resimlere eşinin de yardım etmesi ne kadar hoş bu senin hep destekçin olduğunu gösterir çok şanslısın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar