★⋰⋱Doğum Günün Kutlu Olsun Fındık Kurdu'm⋰⋱★

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Smile*

Daimi Üye
Tepki
286
Fındık Kurdu'mmm iyi ki doğdun, iyi ki varsın, daha nice mutlu, sağlıklı ve huzurlu senelere sevdiklerinle, çook öpüyorum seni :halay :pasta :confetti:

forumdasfacebooktaresim.gif

Sana lolita pasta ve 29 yaş pastası yaptımmm

dogum-gunu-butik-pasta-model-bustiyer.jpg

https://2.bp.blogspot.com/-dyt-I75n9yo/T2d8ZV2pqaI/AAAAAAAABrs/2pG62jFWvkQ/s1600/295276_350430928331263_100000930755591_927178_526209380_n.jpg

Seni çook seviyorum :ask:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
İtalyan deme bana krize girerim bak durduramazsınız :koay ne muhabbetti sıpa-gettiyi hatırladın mı

Hatırlamammıııııııııııııııııııııı :ko:ko:kahkaha:kriz zaten resmi paylaşırken bile ogüne gittim ben nerdeyse yerlerde gülmekten klavyede harflarin yerini şaşırdım o kurduğum cümlelerle yanıtlasaydım mesajı çatlardın gülmekten:ko

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
İçeri girdim işte:ko:ko

Bitoş sen sitedeki arkadaşlara beni sorduğuna eminn misin,hayır bildiğin fındık kurdu olarak yorum yapmışlarda..Çok espriliyiz site olarak:ko

Bört böcükten başkabişey göremedim,süper kutlama böcüklü:ko

Ben sana küstüm ayrıca hani benim videom,o kadar girmededin çok özel bişey yaptın sandım aşkolsun demek beni bu kadar seviyosun:aglayan:

:d yav fındıgım ben sana daha sonra özel video çekerim dur küsme hemen :eek:ys:
durumları biliyorsun yaa hem sitedekiler güzel resim atmadılarki video yapacaktım :mad: herkesle aynıda olsun istemedim özelsin
işikıvırtanbittersmilisi :hihi: kuzum biliyon yastayım :hihi: yasinden ayrılınca devrelerim yandi :hihi: Al kız hemen yapcam bekle ben bunun altında kalmam

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
-kizgin Nan @bitter_im beni neden etkinliğe davet etmedin:hihh:
Küsüm ben sana hemde Fındığımın doğum günü için gıcık-kizgin ne olcek.
paneli kendi çapımda öğrenmeye çalışırsam bu kadar olur :hihh: özel mesaj sisteminden yolladıydım :eek:ys: gelmemiş demekki :eek:ys: kusura bakma bitanem yaa :(

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Dogum gunun kutlu olsun canim,sevdiklerinle beraber nice mutlu yaslara

Çook teşekkür ederim ablacım

Daha yeni başladık canım enerji bukadar erken bitmemeli dur benim enerji gazozlarım nerdeydi bi bulam:nazo:daha italyanlarla dans edeceeeduk:ko:ko:ko

İtalyanlar işin içine girerse pil hemen dolar Sılam,anam ne İtalyanlardı ama baklavalı baklavalı:nazo:

Tamam sılam kızma onunla da iki tur dönerim :hihi:
tumblr_mjz8r6MKDp1r5c6epo2_250.gif

Canım benim kimseyi de kıramaz,seni çok seviyorum canımın içi:eek:

Fındık Kurdu'mmm iyi ki doğdun, iyi ki varsın, daha nice mutlu, sağlıklı ve huzurlu senelere sevdiklerinle, çook öpüyorum seni :halay :pasta :confetti:

forumdasfacebooktaresim.gif

Sana lolita pasta ve 29 yaş pastası yaptımmm

dogum-gunu-butik-pasta-model-bustiyer.jpg

https://2.bp.blogspot.com/-dyt-I75n9yo/T2d8ZV2pqaI/AAAAAAAABrs/2pG62jFWvkQ/s1600/295276_350430928331263_100000930755591_927178_526209380_n.jpg

Seni çook seviyorum :ask:[/QUOTE]

Şimdi hala lolitasın 29 yaşında olmana rağmen mi demek oluyor bu:ko:ko:ko

Çok teşekkürler canım,pastalarıma bayıldım,nerden bildin tatlı canavarı olduğumu:catalbicak::catalbicak:

[QUOTE="esmeryarim, post: 992956"] @[URL="https://www.hanimefendi.com/member.php?u=1684"]sıladayım[/URL] ben ve börtü böcek resim yollayanları kastetmiş

@[URL="https://www.hanimefendi.com/member.php?u=1686"]Fındık Kurdu[/URL] ne desem ki bilemedim şimdi :tskler:

@[URL="https://www.hanimefendi.com/member.php?u=1705"]bitter_im[/URL] kız o resmi espiri olsun diye yollamıştım anammm rezil ettin bizi burda paylaşacağın aklıma gelmedi :ko[/QUOTE]

Yok nan off siz niye alındınız şimdi ben sadece böcekten bahseden ve alakasız resimler gönderenlerden bahsetmiştim:)

[QUOTE="esmeryarim, post: 992957"]Bugün bir yɑşını dɑhɑ doldurmɑnın mutluluğunu yɑşɑrken geleceğin sɑnɑ kɑlbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun arkadaşım :opucuk:

[IMG]http://www.nkfu.com/wp-content/uploads/2012/01/komik-dogum-gunu-mesajlari-2.jpg

b-357369-do%C4%9Fum_g%C3%BCn%C3%BC_pastas%C4%B1.gif

lilyyy12.jpg

Canım benim iyi ki tanımışım seni
sizleri çok seviyorum..Bugünün en özel yanı sizler oldunuz

durumları biliyorsun yaa hem sitedekiler güzel resim atmadılarki video yapacaktım :mad: herkesle aynıda olsun istemedim özelsin
işikıvırtanbittersmilisi :hihi: kuzum biliyon yastayım :hihi: yasinden ayrılınca devrelerim yandi :hihi: Al kız hemen yapcam bekle ben bunun altında kalmam

Bitter büyük hayal kırıklığına uğrattın beni:eek:fff: ...Küsüm işte sana.:hihh:..Yok telafi edemedin suçunu:aglayan:..Büyük organizatörüğün gözümden düştü..Herkese mükemmel kutlama..Fındığa gelince :saplak:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Bitter büyük hayal kırıklığına uğrattın beni:eek:fff: ...Küsüm işte sana.:hihh:..Yok telafi edemedin suçunu:aglayan:..Büyük organizatörüğün gözümden düştü..Herkese mükemmel kutlama..Fındığa gelince :saplak:

Deliye hergün bayram kız :D telafi ederiz
kız gözüne yüzüne dursun sırada benim dogum günüm var bakem sen napcan :hihh:
küstüm nan :cirla::cirla:

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Deliye hergün bayram kız :D telafi ederiz
kız gözüne yüzüne dursun sırada benim dogum günüm var bakem sen napcan :hihh:
küstüm nan :cirla::cirla:

Sen ne yaptın da ne bekliyrsun cadı..:interest:

Konuyu ne ümitlerle açtım ki Bitoş ne sürpriz yaptı diye ana bi de ne göreyim nerde kurt resmi var gözüme sokuyo:saplak::ko

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Sen ne yaptın da ne bekliyrsun cadı..:interest:

Konuyu ne ümitlerle açtım ki Bitoş ne sürpriz yaptı diye ana bi de ne göreyim nerde kurt resmi var gözüme sokuyo:saplak::ko

Yavrum senin kafa çalışmıyorsa bendemi suç
Yazaydın oraya 1 hafta önce prenses diye :D
Bak sen resimleri ozaman gör
Bende kavalye prensin olurdum kazanı kaynatırdık gecede deyme keyfimize

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
topu bize atmışsın hee gelen resimler hoş delmişmişte falanda filonda @bitter_im :gidiyom:

yastasın bacım performansın düşük seneye daha iyisini hazırlar kesin bizde kurtsuz fındık resimleri yollarız ozaman :ko

Konuş bacım söyle gerçekleri..:laklak:Banagelince düştü performansı..:bayil:Neyse hadi aşkacısına veriyorum..:öhööö:

Ben de bu sene dönüşüm şerefine muhteşem bikutlama bekliyordum ama nirdeee..:interest:

Anlaşılan dönüşüme ben kadar sevinen olmamış,er gidiyim ben geri bari..:eek:fff:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374

Kıs sen Yasinden yinemi ayrıldın:sok::bakim:

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Nice yillara canım dilerim yüzünden gülücük hic eksik olmasın bir ömür boyu hep mutlu olursun insallah bu gece gelemde kutluyak yavrimmm

Canım benim çok teşekkür ederim,hiç kutlama havamda değilim canım,başka zamana söz versem olur mu:teselli:

gitme gitme @Fındık Kurdu m ben senin dönmene çok sevindim ama :ask:

elimden gelseydi bu işler inan güzel bi karşılama töreni hazırlardım senin için :)

malesefki bende bu konuda becereksizim

geri dönmene çok sevindim ayrıca tanıdığım içinde çok mutluyum :eek::ask::eek:

Canım konu sadece o değil ki,önemli de değil ama

İnsanlara ben sorulunca demek ki bu kadar anlamifade ediyormuşum onu anladım,boşver :dertli:

Musmutlu yılların ola,en yanında olmasını istediklerin insanlarla.. :ask:

Çok teşekkürederim canım,çok naziksin..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar